• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@lokalistin - ďakujem :slight_smile:
27. nov 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím o radu . Asi som grambľavá. Robila som prvý krát burizónovú hmotu a skončila v koši. Nedali sa zmiešeť cukríky s burizónmi. Akú konzistenciu majú mať marshmalov cukríky? Len trochu zahriať? Ja som ich asi prepálila. Majú sa len zahriať? Robíte ich na sporáku alebo v mikrovlnke.
27. nov 2014 o 18:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matomi ahoj ja som este burizonku nerobila ale robim klasika hmotu z cukrikov mmf. cca 2min. ich rozpustam v mikrovlnke po cca 15sek zastavim premiesam a tak az je z nich taka tekuta kasicka myslim ze v pripade burizonky ide presne o ten isty sposob len nakonci tam nedas cukor ale burizony.
27. nov 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :slight_smile: neskutočný talent máte baby :slight_smile: opäť krásne tortušky...ja pridávam tortičku, skúšala som mamine k meninkám...nie je to nič extra, nemala som vykrajovačky, tak som musela improvizovať :D zároveň by som sa chcela opýtať, viete mi poradiť, koľko si za niečo takéto pýtať? Táto nebola veľká, mala cca 1,8kg, svetlý korpus, čoko krém...ďakujem za rady :slight_smile:
27. nov 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
normalne som nahnevaná,tá čierna farba na minnie pustilaaaaaa :angry: ale aspon že nevadilo,už je fuč,dufam že sa bude oslavenkini páčiť.
27. nov 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@zanett18 a vieš si zrátať náklady? záleží,ako si vieš oceniť svoju prácu.....
inka takéto maličké tortičky sa vobec neoplatia robiť,chápem že bola pre maminu,ale do budúcna :wink:
27. nov 2014 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ty krasne carujes tie torty. nadherne su :wink:
28. nov 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A moje víkendovky, zase dva místo jednoho, ale je to pro jednu maminku na dvojitou oslavu. Oba už jsem dělala.
28. nov 2014 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@cestovatelkaandrea ooo, dakujem :slight_smile:
28. nov 2014 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminky - šikuľky.... prosím Vás, vedeli by ste mi poradiť, kde nájdem nákres - šablonu košieľky na krst.? dakujem :slight_smile:
28. nov 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto je moja Minnie pre moju dcérku :slight_smile:...
28. nov 2014 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@matomi ja rozpustam v hrnci na plyne, trochu masla cukriky a ked sa to potopi rozmixovane burizony, uz len premiesat bez zohrievania
28. nov 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,toto je moja dnešná pre kamoškinu malú:
28. nov 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@adrika202 ďakujem
28. nov 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ja som mala tento vikend len tuto aj to je uz fuc a ako tak citam v diariku uz tam mam len hackovanie a naramky ak sa nic neudeje budem mat aj volno od tort trosku. Prisla mi nova krajka tak bude aj cas ju skusit.
28. nov 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Ahojte, chcem sa este spytat, ked chcem zafarbit marcipan, pripadne fondan, kde kupujete farby? Kupila som v tescu potravinarske farby - cervenu, modru, zelenu, zltu, ale rada by som aj ine. Dakujem. Surne teraz potrebujem ciernu, neda sa nejako "vycarit" z niecoho? :wink: Dakujem.
28. nov 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa este spytat, ked chcem zafarbit marcipan, pripadne fondan, kde kupujete farby? Kupila som v tescu potravinarske farby - cervenu, modru, zelenu, zltu, ale rada by som aj ine. Dakujem. Surne teraz potrebujem ciernu, neda sa nejako "vycarit" z niecoho? :wink: Dakujem.
28. nov 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela9999 živočišné uhlí :wink:
28. nov 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina srandicky ci vazne? :grinning:
28. nov 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela9999 vážně, jestli chceš jenom kousek černé barvy, tak to rozpusť v kapce alkoholu a přidej k potahovce a zabarvi. Pokud chceš velký kus, tak to bude horší. A můžeš přidat i kakao, to zabarví na tmavě hnědo a pak to jenom do černa dobarvíš tím uhlím
28. nov 2014 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jeeej ta sovička je kraaasna :dizzy_face:
28. nov 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mam tento vikend len jednu, krtecek nas milovany :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@pipka zlatý krtek, já už nedělala dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2014 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina uz ti chyba, cooo? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
28. nov 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte sladké žienočky :slight_smile:. pridávam moje neplánované tortušky. Potentovalo sa mi pri ich výrobe takmer všetko :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a o fotení ani nehovorím :angry: :angry: :angry: :angry:. Tento týždeň som mala chuť s tortami nadobro prasknúť a robiť ich len pre naše ratolesti - jedna pani, ktorá si bráva odo mňa torty, skonštatovala, že naposledy (pred pól rokom) bol vraj v torte odo mňa nedopečený korpus :angry: :angry: :angry:, čo určite nebol a moja mama mi povedala, že ten bocian na krstinovej torte vyzerá ako zdochlina :frowning2:. No a do toho mám za sebou extrémne ťažký a stresujúci týždeň
28. nov 2014 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@lamps kraaasne su tortusky :dizzy_face: :dizzy_face: , a bocian vooobec nevyzera ako zdochlina :wink: je rozkosny :wink:

podla mna teta skusala, ci jej nedas zlavu....milujem takychto vychytralcov :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. nov 2014 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka aj ja si myslím, že špekulovala, keby nebola spokojná, nebrala by si teraz odo mňa ďalšiu tortu a ďakujem za ubezpečenie, že bocian nie je ako.... ja by som radšej niečo iné, ale chceli s bocianom, tak ju majú
28. nov 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tento týždeň len 2 hurááá ,aj na budúci 2,ale to mužské telo otras.Už to nebudem robiť,zle sa mi to robilo.Serinkala som sa s tým včera 2 hodiny a celé zlé.Myslela som ,že punčovinu ešte rukami pod poťahom uhladím,ale nedalo sa ,je to hrboľaté. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. nov 2014 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@lamps nooo vobec nevyzera ako.... a s tou tetulou presne, ako vravis, keby nebola spokojna vezme inde-nechapem tych ludi a my korpus prekrajujeme takze vidime, ci je upeceny, alebo nie- trubka
28. nov 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok