• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@muffinka8 Tiež som tortičku obdivovala na nete, aj som sa tam chcela opýtať ako robíš ten ľad. Na ten modrý si použila aké cukríky? A ako sa to robí? V čom to dáš do trúby? Ten akože popraskaný ľad okolo si ako robila? Moc ďakujem za odpoveď.
1. dec 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker mala som len priesvitne cukriky. Dala som na plech na papier na pecenie do rury asi na 150 a ked boli roztopene spajlou som dala trochu modrej farby a zamiesala. Potom ked to vychladlo som to polamala.
1. dec 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo ja nemám slov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. dec 2014 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sladulienky,moc dakujem za pačítka z minulého týždňa a pridávam novú narodeninovú tortičku
1. dec 2014 o 13:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@sikag ja zalievam obe poschodia, obe urobím s čokoládou komplet, nechám stuhnúť a až potom dávam vrchné poschodie na spodok, na záver ovocie. Mám istotu že to bude držať, ale možno sa to dá aj inak, no ja som to zatiaľ neriskla a vždy som to zaliala čokoládou aj zvrchu. Ľuďom poviem nech tortu pred jedením aspoň pol hodinku vytiahnu s chladu aby čokoláda trochu povolila a ľahšie sa krájala.
1. dec 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ta je úžasná, mám tokové moc ráda
1. dec 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarmustafa dojdi :wink:
@sikag no presla .... uz dosli, musim si zase zohnat :sweat_smile: a ta lienkova je kraaaaaaaasna jemna cista
@denisak77 'kujeem :wink:
1. dec 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina @mysiatkoo dakujem baby moct ste ma potesili :slight_smile:
@mysiatkoo ja musim este dominat tie moje "stare" podnosy a hlavne nemam stuhy a uz sa 2 tyzdne trapime chori.... snad buduci tyzden pojdem na nakupy :slight_smile: alebo v januari :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ty brdo-to uz je uuuuplne iny level, sanka padla az niekde pod gauc
1. dec 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dlouho jsem tu nebyla, nějak nebyl čas :cry: . Přidávám své poslední dorty a těším se, že vás dočtu a popáčítkuju :slight_smile: . A ten dort ke křtinám s Valentýnkou byl pro moji vnučku od mé nejstarší .Dort vážil 10 kg, Valentýnka 4,280 :grinning: :grinning:
1. dec 2014 o 18:26  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Ahojte babky, mám robiť tortu prútený košík s kvetmi, prosím vás neviete či na ten dekor na boku toho prúteného košíka existuje nejaká formička, vypichovač, pomôcka čokoľvek aby som to nemusela robiť nejak komplikovane s pásikov? Ďakujem za radu :slight_smile:
1. dec 2014 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt krásné a gratuluji k vnučce :wink:
1. dec 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka existuje, výplet se to jmenuje
1. dec 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka je to patchwork košíkový vzor
1. dec 2014 o 20:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
@kukulka1 Ďakujem babenky :dizzy_face:
1. dec 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@halienka podla mna to bude peknejsie, ked to upleties-neni to zlozite :wink:
1. dec 2014 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ty Tvoje dortíky jsou úžasné....krásné postavičky!!!! :slight_smile:
1. dec 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
bože ženy mne už hrabe :grinning: sa mi v noci snívalo že @mysiatkoo @jakelina @maya30 @sasetka a ja sme všetky boli kdesi na hygiene a bola tam taka maličká pani hygienička a museli sme jej ukázat ako sa potahuje torta ,lebo že niekto nás udal že nerobíme torty ale len polystyrén poťahujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pri vás ešte pochopím ,lebo mate torty fakt ako polystyren potiahnutý ale čo som tam robila ja ? :grinning: :grinning: no asi by som mala pred spaním menej jesť a myslieť na iné veci ako na torty ,ganache a podobne :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@adrika202 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooccccccccc ... jaj uz davno som sa tak nepobavila... a teda hlboko sa ti ospravedlnujem ze ta otravujem este aj v spanku, ale ja som v tom fakt nevinne :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mysiatkoo akože nevinne :grinning: ja s tych tvojich tort som uz na hlavu :grinning: nechapem ako sa taka dokonalosť da dosiahnuť :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt klobuk dole si umelec :slight_smile: a to ja som večer rozmyšlala že ako idem ganažovat 24 tortičiek na stužkovu :D tak sa mi to pak vsetko poplietlo v sne :grinning:
2. dec 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 ty si trdlo :grinning: 24 minitorticiek ganazovat??? to by som sa s konom musela zrazit... dufam, ze su aspon okruhle!!! daj maslo, to ti za to nestojiiiiiiii
2. dec 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo jo okruhle :slight_smile: ved neviem uvidim este,ale chcem aby boli krasne hladke lebo su minimalne zdobene,teda hore len meno ide :slight_smile:
2. dec 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 kazdopadne drzim palce, mna by na to neukecali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. dec 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....prosím, dnes som ako vygumovaná...nejaké inšpirácie na kuchársku knihu pre 70-ročnú dámu....ujo google mi nechce nič nájsť. :frowning2: prossíííííím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. dec 2014 o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo Vaaaaaaaaav ta tvoja tiramisu je neskutocnaaaaaaaaa! prosim prosim recept a ako na to ...dakujem!
2. dec 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 som šla do kolien :grinning: )), sme asi moc včera o tom ganache kecali, tak si mala blbé sny :grinning:, ešte šťastie, že ja som ťa v tom sne nestrašila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. dec 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo vdaka ,aj ja si držim palce :slight_smile: som celu nedelu robila krajky :grinning: vravím že som na hlavu :grinning: :grinning:

@grasie no vidíš :grinning: diagnoza to je už asi :grinning: ale chapeš že sme sa na jednej hygiene stretli ?? :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 ty mě bavíš :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag tá je kráááásna :slight_smile:
2. dec 2014 o 13:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok