• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mile sladulienky, dlho som tu nebola , piekla som len malilinko........ no teraz ako tak pozeram , popisali ste snad milion stranok :grinning:, ktore nemam sancu docitat....... ale idem si aspon popozerat vase torticky....... pridam aspon teda moju najnovsiu. ...... :slight_smile: a idem si popast oci na vasich vytvoroch....... :slight_smile:
2. dec 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
ahoj dnešní pro návštěvu 1.5kg
2. dec 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
:slight_smile: pekne
2. dec 2014 o 13:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 :grinning: dost mozne ze teraz sa mne bude snivat s tebou, lebo aj ja idem robit minitorticky s krajkou :wink:
2. dec 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 no pekne :grinning: :grinning: ja som ich komplet celu nedelu susila v rure :slight_smile: 28 ks
2. dec 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 tie opice sú rozkošnééé.
2. dec 2014 o 14:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 fakt ? ja nerobim nic dopredu...dost mozne ze si koledujem o pruser, ale tak spolieham ze to stihnem :sweat_smile:
2. dec 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 tak ja som musela lebo sa mi nechce po večeroch ked pridem z roboty ,a dnes ešte idem potešiť ducha na koncert LA GOIA , poteším ducha ,uši ale najma očiii :grinning: a možno sa mi už bude aj o chlapoch snivať nie len o tortách :grinning: ale teda vo štvrtok beriem volno v praci kvoli tortičkam :sunglasses:
2. dec 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@adrika202 :grinning: :grinning: :grinning: smejem sa velmi... a hlavne nechapem, co som sa tam zrovna ja medzi tou elitou ocitla... :grinning: :wink: a teda.... pevne nervy pri tych minitortickach, tu uz prestava veskera sranda :sunglasses: :grinning:
2. dec 2014 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 aj ja som bolaaaa :slight_smile: u nas vystupovali asi pred mesiacom a boli fajn, teda az na tie ich choreografie, radsej mali len tak stat a spievat...no ved uvidis :wink: prijemnu zabavu :slight_smile:
2. dec 2014 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina Děkuji . A přibylo tady tolik krásných dortů. Všechny jste moc šikovné , ty hodiny práce, probdělé noci - to málokdo ocení. Snad jen kdo to zkusí :grinning: :grinning: .Klidný adventní čas všem a at se dařííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dec 2014 o 18:47  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, kedze teraz torticky nerobim do konca roka tak aspon som skusila macarons robit.
2. dec 2014 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@mamina1978 jeeeej vitaaaaaj, uz si nam tu chybala :dizzy_face:
2. dec 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 ahoj..neuveríš,v nedeľu som na teba myslela...vitaj :slight_smile: ...a príď častejšie :wink:
2. dec 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina 250kc za kilo??..ty si blázen..však to 9€.. máš charitatívnu organizáciu??...máš kvalitnú prácu,400 je málo... :confused:

@maya30 nádherná každá jedna :wink:
@sasettka hrášok je úžasný :dizzy_face:
3. dec 2014 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 ...tak toto je hláška dňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..super sen
3. dec 2014 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@woman04 máš pravdu, od ledna chci zdražit alespoň na 300
3. dec 2014 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 jaaaj super bolo :slight_smile: a tie ich choreografie no ... ale beriem to pozitívne aspon som videla pekne mužske zadky :grinning: :grinning: bo ku mne do roboty chodia len monterkoši a chlapa v obleku vidim len v telke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2014 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
krásne ráno dievčence, včera som bola v tom že je streda a upiekla som už korpus na tortu na sobotu :confounded: čo sním vydrží, mám ho dať do chladničky? Teraz pozerám do kalendára že dnes je len streda :grinning: . V piatok ideme na mikuláša tak som chcela tortu plniť vo štvrtok aby som v piatok len poťahovala. Len nejak som si posunula dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá chcela by som vás poprosiť o radu, keď robíte marlenku, aký recept používate a poťahujete ju aj marcipánom,dávate vtedy orechy do plnky, alebo vôbec?Ďakujem.
3. dec 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky tak aj ja pridávam moje, boli 4, ale jedna pre moju malú prďulku a to som osobitne nefotila až na oslave s ňou a to ešte nemám stiahnuté. Tak dávam len tieto 3. A vidím, že sa bavíte o cenách tak by ma vcelku zaujímalo, že koľko by ste pýtali napríklad za tieto štvorcové - šípkovú ruženku a hokejového brankára? Váhu teda nejdem písať aby vás to nemýlilo ale suroviny tam išli ako na klasický rozmer 23 cm, čokokorpus, pribinák , ovocie. Rozmer štvorca bol 20x20 cm. Čo poviete? Ak teda by som prestala rátať cenu podľa kila ale nejako inak, že teda čo koľko by ste tipli...
3. dec 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@mirinecka daj do chladničky, ja som minule piekla v štvrtok na tortu na pondelok, riadne vychladnutý som zabalila do utierky a do igelitky s tesca a dala do chladničky a bol v pohode :slight_smile:
3. dec 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, poprosim vas tip na sikovnu cukrarku, ktora by bola ochtna upiect nam detsku tortu na 23.12. Chceli by sme pre maleho vlka a zajaca alebo Macka uska. Okolie Senca alebo Ziliny. Dakujem za pomoc.
3. dec 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka @woman04 juuuj ,ved aj vy ste mi chybali....... no mala som par problemou , ktore som musela vyriesit a nepiekla som :frowning2: ...... no zase zacinam trosku vypekat, tak vam sem budem nakukat castejsie :dizzy_face: ........ slubujem :grinning:
3. dec 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby poradte alebo dajte niejaku inšpiráciu na krstinovu tortu pre dievča,chcela by som to niejak skombinovať s Vianocami keďže krstinky budu 26.12. :slight_smile:
3. dec 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka super a ten puk nemá chybu :wink:
3. dec 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka tá s brankárom je perfekná, samozrejme aj ostatné, ale brankár je super
3. dec 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo waaaauuu tie tvoje rovne torty ma fakt dostali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to by som neuhladila takto ano za sto rokov........ ved to je nenormalne krasneeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dortík pro sousedku odnaproti ke krásným půlkulatým narozeninám
3. dec 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok