Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dada2007
10. dec 2014
@timea7 jééééjdanene........dakujem moc, je mi to lúto, že ta to rozplakolo-no zároven chápem, že to neboli slzy utrpenia.......áno, nikdy nevieme, kedy to bude posledný deň, posledná chvílka čo vidíme niekoho blízkeho..........vážim si mojich rodičov velmi..... prajem ti krááááááásne vianoce!!! a neboj, mamina na teba dáva pozor z hora |-| 😉
miciatko
10. dec 2014
Kocicky kto mi poradi ,som v Rakusku a potrebovala by som prasok na krajku magic decor ,pod cim sa tu predava,prosim poradte ,som vo Viedni. Dakujem
mysiatkoo
10. dec 2014
@woman04 krasne ciste x-)
luciahromadkova
10. dec 2014
@anibas perfektné x-) x-)
miciatko
10. dec 2014
@mysiatkoo dakujem
timea7
10. dec 2014
@dada2007 ďakujem pekne, viem, že nado mnou drží ochrannú ruku. Keď plním, poťahujem a zdobím torty, pozerá sa na mňa z fotografie, ktorá nám visí v kuchyni a v duchu sa s ňou rozprávam - mami, pozri, čo som s tým dorobila.... 😃, mňa hreje len to, že sme sa nikdy nepohádali, ale veéééľa spolu nasmiali. Včera som si vedela vás dve živo pri tom pečení predstaviť - toto je to pravé čaro Vianoc, vôňa vanilky, škorice, ihličia.....Šťastné a veselé aj tebe a tvojej rodine.
sikag
10. dec 2014
baby nezda sa vam ze v lidli vymizol makky tvaroh? uz 3 tyzdne ho neviem dostat.... prestali ho predavat? alebo len nemam stastie 😉
sikag
10. dec 2014
inak vsimli ste si ze na aliexpress su airbrushe ze 18dolacov?
timea7
10. dec 2014
@sikag asi nemáš šťastie, ja som minulý aj predminulý týždeň normálne kúpila.
mazanka
10. dec 2014
@pristela Dakujem moc 🙂
mazanka
10. dec 2014
@blancagon Dakujem recept uz mam aj odskusany .... 😉
sikag
10. dec 2014
@timea7 asi tu naokoli vsetci pecu 😃 😃 😃
muffinka8
10. dec 2014
@sikag myslíš ten vo vaničke?
sasettka
10. dec 2014
@dada2007 jejda presne, uplne si mi vliala do duse vianocnu atmosferu x-) vzdy som piekla s mamou, tento rok budem rada, ak stihnem aspon s deckami pernicky, budem sa snazit, aby som nedopadla ako
@pipka :-| ze na vianoce budem totalne vystavena, ako na potvoru je tento december taky, ze strasne vela ludi v rodine a medzi kamaratkami slavi a chcu odomna tortu, tak sa mi tazko odmietalo, takze namiesto volnejsich vikendov tam mam torty :-| ale tak, ked zvladnem tento, ten dalsi uz bude pohodka a v sobotu pred vianocami mam v diary nakreslene ako sedim v kresle s nohami vylozenymi... 😃 :-N

@sikag za 18?? tak to neviem, co ti pride... idem pozriet, ze ci to ma aj dake feedbacky 😃
pipka
10. dec 2014
@sikag ja som u nas vcera kupila 😉 kupim ti Silvi? ked potrebujes neni problem, staci ked mi cinknes 😉
timea7
10. dec 2014
@sikag a do troch štvrtín tortičiek dávajú plnku pribináčik , tak ako ja 😃 😃 😃 😃 😃
adrika202
10. dec 2014
@sikag za 18 ečok ? posli link pleas 🙂
mirinecka
10. dec 2014
@sikag
ja som ich na ali videla ale tuším to je len pištoľka bez kompresora :-o
abriela
10. dec 2014
idem luskat ali a ebay 😃
abriela
10. dec 2014
woman04
10. dec 2014
@mysiatkoo @jakelina veľké ďakujem dievčatá..normálne nezaspím,že sa mi dostalo ocenenia od takých profíčok ..skáčem pol metra x-) 🙂 a samozrejme,za všetky páčitka 😉

@dada2007 krásne si to napísala..reálne som si to predstavovala..krásne Vianoce celej rodine 😉
dada2007
10. dec 2014
@woman04 x-) x-) dakujem krásne ......aj vám krásne vianoce 😉
dada2007
10. dec 2014
@timea7 😉
lucula73
10. dec 2014
Dievčatá ,prosím ,k akej plnke sa hodia mandarinky?ja som dávala len k pribináku ,aj to možno len dva razy a teraz že niečo iné a neviem čo,....................
ďakujem....
nika1985
10. dec 2014
@lucula73 ja som davala aj do parizskej lebo to tak pytali a chvalili si alebo rafaelo tak sa hodia uplne
lucula73
10. dec 2014
@nika1985 aha..........a to rafaelo s aako robí?ak by si mala kuštek času??ďakujem moc 🙂
lucula73
10. dec 2014
@nika1985 už som našla,nemusíš písať,to je s kokosom,nevyzerá to zle..........to by chcelo pre nás vyskušať 🙂
nika1985
11. dec 2014
@lucula73 skus mne zo zaciatku chutil teraz uz ani moc nie davam tam viac kokosu ved vyskusaj a co ten robot uz sa to zlepsilo?
maya30
11. dec 2014
@lucula73 ja do rafaelo plnky davam jeden puding smotanovy a druhy kokosovy a vtedy je ho tam viac citit