• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
Ale setrite ma... nikdy predtym som nic nepiekla a aj vari u nas moj muz :grinning: bol to len jednorazovy pokus xixi
28. nov 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximiliana torta je pekná.Len ten názov mi tam nesedí dajak.Lebo hrôza vyzerá ináč. :confused:
28. nov 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemala som pripravene nic na ozdobenie, lebo az do konca som netusila, ci v nasledujucej faze nepoleti do smeti :grinning:
28. nov 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela1974 ja som predtym nikdy nepiekla a v marci tohto roku som na skusku upiekla tortu lebo syn mal v aprily meniny a celkom sa podarila co ma navnadilo dalej. Po torticke na synove narodky som mala uz prvu objednavku takze u mna to slo akosi hopom
28. nov 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximiliana to je dobrý a vtipný
28. nov 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximiliana páči sa mi - je taká naturálna :wink: :wink: :wink: :wink:
28. nov 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa podarila dalsia :wink: :wink: :wink:
28. nov 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka krásna torta.Z čoho je ten golier,že tak stojí? :confused: Korpus? :confused:
28. nov 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka nie to je ta mmf hmota :wink:
28. nov 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dupli, super! :slight_smile: Jak jsi dělala tu kravatu?
28. nov 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka ježiš a to ti tak super držalo? :confused: :confused: :confused: To si robila skôr alebo hned pri poťahovaní.
28. nov 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 uzasna je ta kacka super ani nevidiet nedostatky vsak ziadne nema, ja si ani neviem predstavit, ako by som to uhladzala :slight_smile: sikulka :slight_smile:
28. nov 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska dakujem :slight_smile: a to aj ta didlinka je taka? :slight_smile:
@lussy23 dakujem velmi pekne :slight_smile:
@sylvia75 krasny mesec, este tak skutocne eurace do neho :slight_smile:
@benjik peknucky kosicek :slight_smile:
@dm1 lienkova je uzasna :slight_smile:
28. nov 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximiliana co sa ti nepaci na prvy pokus je suprova :slight_smile:
@duplicka paradna :slight_smile:
28. nov 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka hned pri potahovani, akoze ono to nema drzat, to som ani nevedela. natiahla som na tortu a potom vyrezavala a drzalo len ked sa kuk tak mam jednu manzetu mensiu,ale hmota z jedneho balika mi vysla ltt, tak som musela niekde ubrat, tak som zuzila rukav ale iba jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo druhy uz drzal jak dabel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 prosím ťa ako si urobila tie rohy na knihe?a ešte ako keby listy mala som kukala jak trubka na to. :confused: :confused: :confused:
@benjik no by som sa divila keby sa netešila.Ved je nádherný košíček
@sylvia75 no a tvoj mešec fantastické.
@anibas to srdiečko z kúskov si želali?či si to vymyslela ty?Perfektné je.A sa lesklo či sa mi to len zdá. :confused:
@mrka2 tak tá kačica je fantastická.Nevidím chyby na nej. :confused:
28. nov 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu je vnutro, bananovo nutelove :wink: :wink: :wink: hore to bolo tiez s bananikmi, ale dosla nutela:( cize preto chyba hnedy pasik a vyzera to divne

tak moja piata potahovana a skusila som koselu a pacila sa a chutila hlavne :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až teraz som si všimla,že sú rukávy kratšie :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka jeden:slight_smile:))))))))))))))) manzeta krasia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akoze jeden je ok:slight_smile:)))))))))))))))))))tak ani ty si si nevsimla, no poviemt i,ze nik,hehe len mne to bilo do oci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 pochvala potesi :wink: :wink: :wink: :wink: hlavne ked som zaciatocnicka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. nov 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka no moja nielen manžeta ale aj rukáv na šírku je užší.Tak ma neopravuj,že manžeta. :grinning: :grinning: :grinning: Dobre som napísala rukáv :grinning: :grinning: :grinning: Si pozri.Už som pozerala lepšie.Joj ale fajne vyzerá z vnútra.Juj jak by som si dala.A ako si robila banánovy krém?
28. nov 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne tortičky ste pridali - všetky
@lawli :confused: :confused: :confused: to je aký priemer tej tortgy, keď tak veľa vážila? Obyčajne toľko vážia poschodové torty. Ináč postavičky máš krááásne

28. nov 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka mnam a nutelu si aj s niecim miesala ci si ju dala cistu? :slight_smile:
bananovy som robila aj ja teraz na tu safari a muzikovi velmi chutilo, co som mu zbytky ponatierala :slight_smile: tak najblizsie mu na meniny ci vianoce urobim bananovu :slight_smile:
28. nov 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka no ved pisem ze jeden a manzeta kratsia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jeden je ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
duplicka @vinka jeden))))))))))))))) manzeta krasia akoze jeden je ok)))))))))))))))))))tak ani ty si si nevsimla, no poviemt i,ze nik,hehe len mne to bilo do oci
Dnes o 21:07 • Odpovedz

bananovy krem som urobila z bananoveho pudingu a na vrch banany
@bzucinka2 cistu nutelu a zohriala som v mikrovlnke ,aby s akrasn natierala :wink: :wink: :wink: :wink: len mi dosla
28. nov 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas o bože, to je fakt psycho ... nech sú detičky raz-dva v poriadku
28. nov 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat niečo cez 42 cm priemer ,keďže mam plech 42 x 45 cm a z toho som vyrezavala kruh. Samotna bez poťahu vážila skoro 7,5 kg ,tie postavičky boli veľké a samotné vážili 0,90 kg na potiahnutie som si robila MMF z jedneho a pol balíčka cukríkov tak 1 kg tej poťahovky ostalo na torte (keďže to bol kolos) a pri poťahovani som sa riadne zapotila ,ani mi to nešlo dobre uhladiť jak to bol veľké... :grinning: :grinning: :grinning: Hlavne že s ňou boli spokojní :slight_smile:
28. nov 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka super košeľa - aj s tými nerovnakými rukávmi :grinning:
28. nov 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli wow - tak takú veľkú by som nemohla robiť, ani plech taký veľký sa mi do rúry nezmestí
28. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ved to,ze som mala len z jedneho balicka a bola som rada,ze som dako aj tu manzetu nakoniec urobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo na golier islo vela. najprv tam malo byt vrecko,len zle to vyzeralo, malo miesta ,tak som narychlo este jeden rukav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ja som mala na taku požiadavku (sú veľká rodina) a plechy sú súčasťou rúry ,len sú vysoké asi 1,5 cm a tak pečiem každy plat cesta zvlášť na jedno poschodie 3 -4 vajička podľa veľkosti vajíčok :wink:
28. nov 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok