• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
Práve dokončená
19. dec 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@dm1 moooja, nech to mas cim skor ok :frowning2: :wink: moooc na teba myslim :wink:
20. dec 2014 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka strasne moc dakujem za recept aj zienkam, od ktorych pochadza :slight_smile:
20. dec 2014 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky po vasich pridavam aj moje, teda tri hrozy som mala, nemam rada take torty jak nejaky technicky konstrukter :rolling_eyes: total sa mi do nich nechcelo :confounded: ale tak stihnute a uz to pomali odnasaju fuc :grinning:
To auto malo 7kg, som sa bala ci trafim vahu bo moje auta mavaju 3,5kg :sweat_smile: a vculek chceli velke, no prdelku som mala stiahnutu :unamused: jeho fotosa tuhô pracovna ale tak nestihalo sa odfotit za normalnych podmienok :grinning:
20. dec 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
Ahojte babulky, nemáte niekde po ruke link na ten ganache recept od Mysiatkoo ? Mala som to uložené ale keď mi v lete rachol počítač všetky linky som stratila a včul by som to musela pracne vyhľadávať, ďakujem vopreeed :slight_smile:
20. dec 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. dec 2014 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ďakujem moc, si poklad :dizzy_face:
20. dec 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 ďakujem, peknučká len ja nemám vo svojej zbierke pomôcok žiadny vzorový valček ani podložku :frowning2:
20. dec 2014 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cukráročky. pridávam moju prácu tohto týždňa. Mafinky boli pre syna do školy na vianočnú burzu, jedna narodeninová pre chlapa a jedna narodeninová pre slečnu. Som rada, že je sobota :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@pipka dakujem :slight_smile:
20. dec 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahijte tak pridávam víkendové a môžem pokračovať zajtra zas ešte 4torty do 23 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: ja viem som ťapa,ale čo už ,ešte že štedrý večer budeme u svokry takže nemusím variť a 25 u mojich rodičov takže do kuchyne ani nepáchnem ,nechám sa obsluhovať a budem lenošiť. Takže FROZEN premiéra, potom pre bubeníka country kapely,
20. dec 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
moja posledná tohtoročná :slight_smile: , nakoniec som objavila v mojich uložených fotkách košeľu, tak som sa na poslednú chvíľu rozhodla zmeniť pásiky na košeľu :grinning: , a tiramisu na zajtrajšiu oslavu s ovocím pre deti bez kávy :D
20. dec 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
Ahojte zienky, prispejem aj ja mojou tohtotyzdnovou pracou, kolaciky boli pre mojich chlapcov do skoly a skolky, santa v posteli bol starsiemu na jedlickovu, do Vianoc budu este 2 kusky :sweat_smile: utekam makat dalej, vecer si sadnem a popozeram :slight_smile:
21. dec 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
Posledná moja tohtoročná objednávka. Ospravedlňujem sa za zlú kvalitu fotiek, ale boli robené na rýchlo v noci :blush:
21. dec 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@maya30 maji prosím ťa, tú frozen pre Lilianku.........máš to na hmote vytlačené? vystrihla si a dala na tortičku? či?
21. dec 2014 o 10:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 dadka to je na klasickom jedlom papieri, nie na fondane, nalepila som to na vyvalkanu hmotu, na chvilu zatazila a obrezala, prilepila...
21. dec 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@maya30 nádhera jako vždy. :wink:
21. dec 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aké nádhery ste znova popridávali....tak ja len tak skoromne....tá prvá bola nadiktovaná, že s elektrickým stĺpom....
21. dec 2014 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
tak pridávam aj ja svoje tohtotýždnovky a makám dalej :slight_smile: takmer všetky nadiktované do detailu :O :slight_smile:
21. dec 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@maya30 ukazujem mojim babam,ze tato teta ma take naaaadherne torty ....a ony hned tak jej povies aby upiekla aj nam s Elsou a Annou...nuz uz si ich favoritka ty...doteraz som bola jaaaaa :slight_smile:
21. dec 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, kraasne kusky o5, radost sem chodit :dizzy_face:
@adrika202
@maya30 vy aj teda mate pozehnane tych kuskov... a co vianocne upratovanie a pecenie? niiic? ci ste chobotnice a vsetko stihate? :slight_smile:) mne az tik v oku zacal, co mam nerv z toho, ze tu este nemam poriadok, ale namiesto toho som tortovala... tak som presvedcena, ze ak o rok este budem tortovat, tento vikend pred vianocami si uz necham urcite volny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
tod su moje 4 kusy, cokoladove ma nebavili, koho by aj bavil spiderman a jedla oplatka :grinning:
vianocna je pre moju vyherkynu, co som na "pocest" mojej stej torty spravila, dala mi volnu ruku, tak som sa tesila, ked tie jej deturence vyskakovali od radosti z tej torty, mile to bolo :slight_smile: no a ponikova kvetinkova... tam som sa vysantila :grinning:
21. dec 2014 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
ahoj tortarky, zostali mi nejake farby, ktore nestihnem vyuzit...ak by ste mali zaujem, piste IP: Predam potravinarske gelove farby zn. Wilton: Black-negro-cierna - najlepsie spotrebovat do 14.3.2015, Brown-Marron-hneda-najlepsie spotrebovat do 01/2015, Kelly green/verde kelly-tmavo zelena-najlepsie spotrebovat do 18.1.2015. Z kazdej je odobrate len trosicka - flasticky su plne minimalne na 90%. Povodny netto obsah flasticky: 28.35g. Cena za 1ks farby je 0.77eur.
21. dec 2014 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka niečo už upečené je ,a niečo ešte stiham do Vianoc a upratovanie ? šak Ježisko sa nardil v chlieve tak nech sa tu cíti ako doma :grinning: :grinning: :grinning: no ja teda vobec neholdujem týmto vianočnym a iným sviatočným upratovaniam, ved upratujem cely rok tak si nebudem sviatky kazit pulirovanim a čistenim a potom okrikovať deti žeby nerobili bordel :grinning: ja cely predvianočny zhon končim 23 tieho večer s tym že uz mam aj navarene a 24 ho len zdobime stromček spolu a pozerame rozpravky no uzivame si vianoce :slight_smile: ale teda priznám sa že na 25 teho mam dve torty :grinning: :grinning: aaaaano viem nie som normalna :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@adrika202 no ved ani my tu nebudeme mat ako po prechode upratovacej caty, ale aspon nieco napecene a zakladny poriadok som tu mohla mat nebyt tort, okna mi mama prisla umyt... tak este mam tieto dva dni co robit... ale tak, nejako bolo, nejako bude :slight_smile:)) hlavne ze sme zdravi a mame sa radi :slight_smile:))
21. dec 2014 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nechaaapem ako vzdy moja...si uuuzasnaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
kolaciky su TOP :dizzy_face: ukladam :grinning: :wink:
21. dec 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčence. Pridávam moje dve posledné tohtoročné.
21. dec 2014 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
skoro stale vas tu obdivujem a hlavne vase torticky :wink: . Kedze ja mam dcerku narodenu tesne pred Vianocami, tak mam problem s tortickami - nikto nechce piect tortu pred Vianocami, vsetci mi hovoria, ze pecu kolaciky a kolace na Vianoce...tak som bola nutena zacat sama, hlavne teda kvoli dcerke. Nie som taka profesionalka ako vy tu, ale snazim sa, no a toto je tohtorocny vysledok :slight_smile: Torta na zelanie nasej malej "Frozen"
21. dec 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Ahojte :slight_smile: Tak pridávam aj ja foto tortičky, ktorá bola pre moju 2 ročnú dcérku - miluje Mášu, tak nad motívom netrebalo dlho premýšľať :slight_smile:
21. dec 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@grasie úžasná postavička a aj tortička.
22. dec 2014 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla a vůbec už nevím, které dorty jsem sem dávala naposledy, tak to tady teď trochu otapetuju :zipper_mouth: :grinning:, poslední dort jsem odevzdávala v sobotu, byl to ten se sněhulákem Olafem a všimla jsem si, že jsme měly skoro všechny stejné téma :grinning: , já jsem jako předlohu měla dort od @jakelina, díky Majko :dizzy_face: . Teď mám až do 10. 1. volno a obdivuju holky ty z vás, které mají dorty až do Vánoc a i mezi svátky, měla jsem to tak loni a už bych to neudělala, mám toho i tak dost a od příštího roku v únoru nastupuju na plný úvazek do práce, tak mám v plánu potom max. 1 dort na víkend a nebo s tím přestanu úplně, ještě uvidím.. Ale za ty tři roky, co peču, tak už jsem nějaká "vyhořelá" a už mi to nedělá takovou radost jako na začátku :confounded: .
Přeju vám všem co nejkrásnější a nejpohodovější Vánoce, pokud to půjde, odpočněte si od dortů a pečení a užívejte si s rodinou, já už se na to moc těším :wink: :dizzy_face:
22. dec 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok