• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
Tak kočky, aj ja Vám všetkým prajem krásne a pokojné Vianoce. Každá jedna si užite svoju rodinku, oddýchnite si a načerpajte sily do ďalšieho "tortičkovania" :slight_smile:
23. dec 2014 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
23. dec 2014 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (31)
@sasettka to bolo fotene este pred :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

dnes uz je chudak naporcovany a máča sa v mlieku :grinning: ooo, aku bude mat nadhernu plet :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2014 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahoj kočeny tak aj ja pridávam svoje posledné predvianočné a zatial to vyzerá tak ak sa nič nepritrafí,že aj posledné tohto roku. Boli 4,ale jenu som už nefotila,kedže som ju už robila asi 3x .
A dievčatá sladké tak aj ja Vám prajem krásne a ničím nerušené pohodové viančné sviatky užite si ich v zdravý v kruhu rodinky, Tak ešte raz šťastné a veselé Vianoce.
23. dec 2014 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (42)
@vladiella ja som robila práve teraz tú vianočnú ružu vykrajovačkou na ľaliu, nie je síce presne taká, ale keby sa mi s tým chcelo vyhrávať, tak to spravím presne tak, lupienky ešte zväčším do šírky, žilky som si naznačila jednoducho kosticou a potom trošku vytieňovala burgundy červenou. Lístky som kúpila pred dvomi dňami u číňaka, ale keby som ich nemala, tak ich tiež spravím tou ľaliovou vykrajovačkou, veď oni inak majú byť také ako lupene, len teda zelené, takže v pohode sa to dá. Treba ti fakt len tú ľaliovú vykrajovačku a kosticu. A teda ja to robím na drôtiky, čiže najskôr si orobím guľku, do tej vpichnem drôtik a potom to na tom drôtiku rozvaľkám dotenka, až potom vykrojím vykrajovačkou, potom kosticou naznačiť žilky a nechať uschnúť. Z ostatným ti bohužiaľ neviem poradiť...
23. dec 2014 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Babulky aj ja vam zelam stastne a veselee, no hlavne pokojne a oddychové vaaanoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2014 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
Krásne Vianoce dievčatáá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2014 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (54)
@halienka velmi pekne dakujem! si zlata :slight_smile: uz sa hrabem v hrbe kovu co tu mam, tak uvidim co z toho bude pouzitelne, prinajhorsom to isti skalpel :grinning: dakujem za postup. idem sa s tym teda nejak popasovat a asi farbit nebudem, azo free aj tak su blede, dam len jemnu perlet bielu... no bude to fajn. dakujem :slight_smile:
23. dec 2014 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Sladulienky želám Vám všetkým šťastné a veseléééé a nech vám to v novom roku pečie tak ako doteraz :wink:
24. dec 2014 o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům není nic, co se zlatem třpytí, je to úsměv, láska, pohlazení.Krásné Vánoce chci Vám přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému víc štěstí přál, aby i ten Nový rok za to stál.
24. dec 2014 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
Krásne a požehnané Vianoce vám želám :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2014 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (35)
Šťastné a Veselé Vianoce...
24. dec 2014 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (11)
Jedna jednoduchaaa pre mojho Adamka na zelanie k meninam...
24. dec 2014 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (25)
Sladulienky moje aj Vám želám krásne, pohodové, láskou a radosťou naplnené vianoce, nech malý Ježiško naplní Vaše srdiečka nádejou a radosťou
24. dec 2014 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (59)
šťastné a veselé Vianočné sviatky plné lásky a pohody!
24. dec 2014 o 16:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (30)
Želám Vám prekrásne, pokojné a láskyplné Sviatky:slight_smile:)
24. dec 2014 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
Bohatý stôl, výbornú rybu, sviatočná večera nech nemá chybu. Veľa darčekov, čo srdce pohladia, rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, veselé Vianoce a šťastný Nový rok Vám všetkým praje Monika
24. dec 2014 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
moje dve dnešné :slight_smile: :slight_smile:
25. dec 2014 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (43)
Pokojné Vianočné sviatky Všetkým prajem ! :wink: :wink: Tak už si môžem aj ja sadnúť a nôžky vyložiť - dooslavované máme :grinning: :grinning:
Nakoniec sme tortičku na 18-tku vyriešili - naked cake - parádna rýchlovečka :wink: Pridávam fotky a potajomky aj najstaršej :zipper_mouth:
25. dec 2014 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (52)
Ahojte aj ja Vam chcem zazelat dufam,ze uz vsetky oddychujete krasne sviatky plne radosti a rodinnej pohody. Krasne Vianoce :wink:
25. dec 2014 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
holciny ja tak pohodovo kazdy den po jednej tortuske, bo vsak ja ani oddychovat nefím :confused: ale ak sa rata co ma vytrhnutie zubu chorobou zlomil do postele na dva dni do mrtvolneho stavu :frowning2: ako oddych tak to som dalaaa :grinning: :grinning: jedine co ma vcul stve ze nemozem vajecny konakos na atb :angry: :angry:
25. dec 2014 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (50)
@pristela verim, ze ked budes moct, tak to hravo dozenies :sunglasses: :grinning: :grinning:
25. dec 2014 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
k našim veeeeeeeeeeeeeeeelmi narýchlo robená
25. dec 2014 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a foto
25. dec 2014 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (15)
@pristela prajem rýchle vyzdravenie, zuby to sú strašná galiba :angry:
26. dec 2014 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@halienka joooj dakujem , ale ja ten zub uz nemam :grinning: zubar ho vytrhol a ja z toho ochorela ako .... zub ani nebolel ale ocividne bol s mojim telom zzitý :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2014 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
Babky a moja vcerajsia , uz mam len jednu na dnes :dizzy_face:
inak tieto torty su potahovane pastou dama a to iny des :grinning: sice potah nadherne tenunkavy, praca s tym rychla , bo hladis dlhsie a uz to mas prilepene na zehlicke, cize musis rychlo :grinning: ale makke to je aj po noci v chladnice :rolling_eyes:
26. dec 2014 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (46)
@pipka jaaaj , vcul som nevedela ci dozeniem oddych, ci robotu az pak ma napadlo ze konaaaaaak :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2014 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoj moje dnešní- zemědělské stroje .
26. dec 2014 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (53)
@chvapilu WAU - akože brutál stroje :wink: :wink: :wink: Perfektná robota !!!
26. dec 2014 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok