• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@chvapilu moje nervy to je bomboveee, oba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten vrchny len 4 kg ???? to akoze vazne ? to mas aku velkost a z coho je ten stroj? :confused: ale teda ze fakt uzasna praca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dec 2014 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence pozdravujem vás a pridávam moje dve posledné tortičky
26. dec 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@pristela jaaaj no sak ma ani nenapadlo, ze by si nepochopila hned :sweat_smile: :grinning:
som ti mala napisat, ze ked si s nim ten ananas polejes :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2014 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka sím ta , nedraaazdi, pokial ho budem moct tak mi ho pubos vycucne cely :angry: :angry: :angry: neurobis , nemas
26. dec 2014 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no na poraaazku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :rolling_eyes:
26. dec 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela, děkuju moc od Vás mi to těší dvojnásob ,protože Vaše dortíky pokaždé obdivuji.Kombajn i bagr je dělaný z tatranek,vážím pouze čistě dort proto jen 4.10 +si připočítám suroviny za kombajn + práci,jinak by měl skoro 5kg.Mám ráda vysoké dorty 13cm rozměr 30cm-18cm.Anibas také moc děkuji
26. dec 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a poledné dve tohtoročné jupííí :slight_smile: za cely rok teda s vynimkou jedneho mesiaca co som nepiekla som ich naratala 230 :sunglasses: tak idem uživat volno :slight_smile:
27. dec 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
ako kazdy den aj dnes :D moja
27. dec 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@pristela rozkosnaaaaaa :dizzy_face:
27. dec 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja? aaach , ja ta tak milujem , dakujem :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dec 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela aj aj...torta váááác :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka pche, nevdacnica!!!! :angry:
27. dec 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babenky, dakujem za predchadzajuce pacitka velmo potesilo :slight_smile:, a pridavam rychlovky pocas sviatkov.
27. dec 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@pristela Ta je ale zlatucka :slight_smile:.
27. dec 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky moja posledná tohtoročná, aj to som ju vzala len preto, lebo je to pre rodinu, muž už zatínal zuby od hnevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale teraz až do 8.ho volno, tak sa idem s plnou silou venovať rodinke :dizzy_face:
27. dec 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Čaute, po dlhšom čase :slight_smile: ,nádherné tortičky ste popridávali.Ja som mala také hektické dni , nielen v práci, ale aj pri sporáku, že som nevedela, čo skôr.Okrem tortičiek aj kopec( a naozaj kopec) koláčikov a perníčkov( tie tu ani nebudem dávať) Len kysnuté som robila z 5 kg múky, a drobné pečivo na stovky....Už druhé Vianoce si hovorím, že nikdy viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stále sa dám ukecať :slight_smile: Čo už... :slight_smile: Ešte , že ma to baví :astonished: Do konca roka ešte 2 tortičky, ale na tie sa teším :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: PRAJEM VÁM ÚSPEŠNÝ NOVÝ ROK 2015 PLNÝ INŠPIRÁCIE.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dec 2014 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@daja55 nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akú máš abecedu na minitortičkách ??
27. dec 2014 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Silikónovú formičku z Aliexpresu
27. dec 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, prosím súrne radu. Kde zoženiem obrázok na fondane alebo oblatke, Violetta, do 31.12.? Najlepšie e-shop. Tortickovo má dovolenku. Väčšina posiela až po sviatkoch...
27. dec 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po dlhšom čase pridávam moje torty, nieje toho veľa je to za dva mesiace lebo už neberiem objednávky, len sem tam. Kukala som ake kráááááásne torty tu máááááte joj oči vyočiť :slight_smile:
28. dec 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
zienky tak na tento rok dobojovane, spolu pre mna neuveritelnych 305 kuskov :astonished: Robila som aj tu s norskym vzorom, obrazky ma vysli na 10 Eur, ale zas usetrili robotu co je super, lebo maly zas priserne chory, tak som rada ze mam par dni cas aj pre neho...tenisova so zasnezenym pozadim trochu odveci ale nedalo sa odolat, po 2 rokoch mame konecne sneh :dizzy_face:
28. dec 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@maya30 naaaaadhera o5... si mi potesila dusu a mozme bezat do toho snehuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :grinning:
28. dec 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
posledna toho roku.
28. dec 2014 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@maya30 perfektnéééééé .úžasne ukázal ten nórsky vzor :wink: ...inak,neskutočné číslo... ja nejakých cca 15-20 :grinning: tento rok a to sa mi zdalo veľa,keďže som nikdy neplánovala robiť torty..len som raz dala darček tortu :grinning:
28. dec 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chvapilu geniálne :wink:
28. dec 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ešte z novembra pre môjho Tomáška... :wink:
28. dec 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@maya30 Majka uuuuzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ulozila som si, aj ked teda ja taku isto nikdy robit nebudem :sweat_smile: :grinning: ale nedalo sa odolat!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

rychle uzdravenie malemu a uz nic nerob, len vyloz nohy a vychutnavaj si 5 minut slavy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
28. dec 2014 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@woman04 hehe ono sa to vzdy tak zacina, ze ved len par kusov a vacsinou sa to potom zvrhne :grinning:
28. dec 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dakujem Jani, uprimne sa tesim ze mam chvilu pokoj, ked pozeram fotky na fb tak ti niekedy aj trosku zavidim ako si uzivate s detmi a ja furt len v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak aspon teraz sa im povenujem :dizzy_face:
28. dec 2014 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Pre moje krstniatka....
28. dec 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok