• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mysiatkoo waw, waaaaaaaw, tusim mas airbrush? :sweat_smile: a dakujem, tebe tiez vsetko dobre :slight_smile:
31. dec 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčence, ďakujem vám za všetky páčitka a chcem vám do nového roku popriať hlavne veľa zdravia, lásky a skvelých nápadov, nech je ten nový rok lepší, ako ten odchádzajúci..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :-*
31. dec 2014 o 10:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte zas ste to tu krasne otapetovali sikulky ste. Ja budem dorabat az v noci plan bol ze dnes poobede ale akosi mi to nasa posadka nepovili :unamused: . Do noveho roka Vam zelam vela vela zdravicka, nech Vam to stale tak uzasne pecie komu novych napadov a hlavne rodinnej pohody.
31. dec 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps nemôžem sa vynadívať, úžasnááááá tortuška, krásne farby, tieňovanie, roztomilýýý macko, si veľká šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@mysiatkoo dokonaláááá, super nápad aj prevedenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@sasettka superná torta a konečne iné prevedenie, než aké býva pri tejto téme zvykom. a fakt si ich mohla spraviť usmiatych, boli by ešte iriginálnejší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

No a tu je moja posledná tohtoročná :slight_smile:
Týmto vám všetkým želám úspešný štart do nového roka a nech vám to stále pečie tak úžasne, ako doteraz :slight_smile:
31. dec 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@grasie diky cicaaaa :slight_smile:)) auto paradne, urcite mal drobec velku radost z neho :slight_smile: a aj tebe tunak dakujem a prajem vsiiicko dobre v novom roku :slight_smile: a veru ak naaahodou este niekedy, budu usmiaty! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. dec 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krasneho Silvestra a vsetko dobre do noveho roku :two_hearts::two_hearts::two_hearts::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
31. dec 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babulky kraaasne ste popiekli zase, chvalim vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja vam tiez zelam krasneho Silvestra a do Noveho roku len to NAJ nech vam to vsetkym pecie jedna radost, nech mame samych dobrych a hlavne platiacich zakaznikov, nech nemame ziadne nevyzdvihnute torty a same krasne objednavky, ktore nam srdcia a duše pohladia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cmukame vas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2014 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
pekneho Silvestra dievcatkaaaaa
31. dec 2014 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
moja posledná tohtoročná tortička,prajem všetkým krásne prežitie silvestra a všetko najlepšie v roku 2015 !
31. dec 2014 o 17:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
Kočenky, hezky to dnes oslavte, já moc nemám ty hromadné oslavy ráda, tak budeme doma a ten rok 2015 ať je pohodový, žádné stresy a zdravotní problémy. Ať pečete pořád takové nádhery jako doposud :wink:
31. dec 2014 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Dievčence sladké, prajem vám do nového roka 2015 všetko len to najlepšie , nech ste zdravé, šťastné , milované , nech sa vám darí v práci aj v osobnom živote a nech je všetko tak , ako má byť
31. dec 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela ok tak vybavene :wink:
31. dec 2014 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jooooj naaaadherna
@mysiatkoo kraaaaasna
31. dec 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Hodně štěstí ,zdraví a pohody v roce 2015
31. dec 2014 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Posledná tohto roku,prajem veselého Silvestra a šťastný skok do nového roku 2015
31. dec 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
dobry večer,šikulky potrebujem rady,mam urobit tortu tvar konika-a vobec neviem ako to budem robit a hlavne ako marcipanovat,kde začat,ak mate skusenosti -vidim že mate-vaše torty su nadherne,prosila by som rady a ak ma niekto aj postup-bola by som velmi vdačna,dakujem a prajem vela štastia a uspechov v novom roku
31. dec 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka01 možno ti pomôže toto, ešte pred potiahnutím treba vytvarovať korpus, nechať zatuhnúť a potom poťahovať klasicky, jemne uhladiť rukami tie plastické veci, potom možno ešte dotieňovať práškovou čiernou alebo tmavohnedou aby to malo ešte dojem väčšej plastičnosti.
31. dec 2014 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka ,dakujem pekne,určite mi to velmi pomože,ešte sa chcem spytat ako robite tie vlasy,dakujem
31. dec 2014 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka01 ja som koníka ešte nerobila, toto je stiahnutý fotopostup z netu, ale tuto ich robili asi tak, že vyšúľali šúľky hmoty na jednom konci do tenka a potom do toho urobili ešte zrejme nožíkom ryhy a takto postupne tie šúľky priliepali na koníka. Teda aspoň ja by som to asi takto nejak robila...
1. jan 2015 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka dakujem prezerala som si toho konika a ono to tak vyzera,dufam,že sa podari
1. jan 2015 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka01 držím palčeky :dizzy_face:
1. jan 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčence prajem vám všetko dobré do nového roku,hlavne zdravíčko nech služi, aby ste mohli vypekať také nádhery ako doteraz, a spokojných zákazníkov, ktorí nevymýšlaju :wink:
1. jan 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Posledné 2 v starom roku.. :slight_smile: čokoládová a bez poťahovky so svetielkami :slight_smile:
1. jan 2015 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Pozdravujem vás dievčence , v novom roku vám prajem všetko len to najlepšie a pridávam moju prvú tohtoročnú , takú na zahriatie , podľa želania
1. jan 2015 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte foto by to chcelo :D
1. jan 2015 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
som tu nová,prajem vám v novom roku 2015 veľa krásnych inšpirácii na tortičky ,pridávam niečo zo svojich
1. jan 2015 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Moje novorocne torticky
1. jan 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
Ahojte moje novorocne skusala som zas granache uz viac nebudem neni to moja salka kavy. Dostala som krajku moju prvu v zivote myslim ze mi celkom vysla. Ta futbalova bola prec a Frozen pre nasu princeznu k zajtrajsim meninkam.
1. jan 2015 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@lamps waaauuuu , ta tortuska s macikom je naaaadhernaaaa :dizzy_face:
2. jan 2015 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka naaaadhernaaaa , ta kombinacia farieb je supiii :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2015 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok