• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
Sladulienky , prajem stastny novy rok 2015 , nech vam to krasne pecie ako doteraz. Nadherne torticky ste zase popiekli :slight_smile: Ja som teraz torticky nepiekla, len takyto medovnikovy veniec som jeden robila......
2. jan 2015 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@mamina1978 ďakujem Ti a vlastne všetkým za krásne komentáriky a páči sa mi k mojej poslednej tortuške :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zároveň Vám všetkým želám požehnaný nový rok, nech Vás v ňom sprevádza láska, spokojnosť a dobrí ľudia po Vašom boku, úsmev na tvári a radosť v duši, sila prekonávať prekážky, ktoré nový rok prinesie, k tomu zdravie a peniažkov tak akurát a samozrejme len samé krásne objednávky a spokojných pojedačov Vašich tortičiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2015 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
ahoj dnešní práce a moc děkuji za velkou chválu kombajnu.
2. jan 2015 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
ďakujem všetkým
2. jan 2015 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje koncoročné 2014
2. jan 2015 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Sladke zienky pred rokom som este aj ja k vam patrila ,ale musela som skoncit a ist kus za pracou,ale budem sa vydavat a idem si urobit torticku,ale som zistila ze nikde niesu cukriy,preto Vas prosim kto by mi poslal 4 baliky amerických cukrikov. Potrebujem uz vo stvrtok potiahut,som z okolia trencin,prosim sladke zenusky ,samozrejme ze to zaplatim,Dakujem
2. jan 2015 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jan 2015 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
ženuky šikovnice, prosím prosím návod (link) na výrobu čipiek, mám kúpenú formu no netrúfam si...vopred krásne dakujem
2. jan 2015 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja prvá tento rok
2. jan 2015 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Všetky vás zdravím a prajem šťastný a sladký Nový rok 2015. Moja prvá tohoročná .
2. jan 2015 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Prva tohtorocna :slight_smile: , a inak stastny Novy rok :wink:.
2. jan 2015 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Tak uz aj ja mam jednu tohtorocnu za sebou. Mala byt jednoducho zdobena, pre otca a syna spolocna. Prisiel pre nu sam oslavenec, vzal tortu a nepovedal nic. :unamused: :unamused: Tak neviem, ci splnila co chceli :fearful: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Druha mala byt psik, dufam ze sa aspon trosku podoba :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tretia bola svagrinej na krst :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2015 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Sladke zienky krasny Nový rok Vám prajem :grinning: Veľa krásnych torticiek a spokojných zákazníkov prajem :grinning:
Ja už nestiham moc čítať Vaše pismenka, mám aj ďalšiu tortokrizu a neviem či pokračovať...ale deti mám zdravé a po Vianociach šťastné prestastne :grinning: držte sa babule, nech je nový rok čo najlepsiiiii
2. jan 2015 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Na želanie Tom a Jerry :slight_smile:
2. jan 2015 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
druhý pokus o ganache, celkom som spokojná :slight_smile: len tá podložka sa obleskuje :confounded:
2. jan 2015 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@miciatko Ahoj aj u nás by si dostala ak nezoženieš http://doven.sk/marshmallow-biely-300-g/p746187c19184
3. jan 2015 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.Aj ja Vám sladulienky prajem všecko dobré v tom novom roku. A toť moje novoročné .Ježiško zas zabudol na nový foťák tak kvalita znova hrúza :angry: :cry:
3. jan 2015 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
svetlý korpus,čokolád.plnka+banány...3,5kg...
3. jan 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Krásny Nový rok vám želam ženy :slight_smile: :slight_smile: a teda pridávam aj ja moje prvé v tomto roku ... ta conversa ,no trochu večšia ako som chcela ale ina už nebude :slight_smile:
3. jan 2015 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@denisak77 prekrásna tortička
3. jan 2015 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence pozdravujem vás a pridávam druhú tortu v tomto roku , ja pre pána čo opravuje traktory
3. jan 2015 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Prvá tohtoročná už aj u mňa :slight_smile:
PS. Šťastný Nový rok dievčence :slight_smile:
3. jan 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@grasie tá kačička je roztomilá :dizzy_face:
3. jan 2015 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 nadherny je ten adventak, uz som ho obdivovala na fb :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@chvapilu ty mas tie strije neskutocneee, pre mna ze strojovy boss :grinning: :grinning: ale fakt, aj farebne ich tak vytienujes uplne uzas pre oko

@denisak77 ooooch , ta je kraaasna

@adrika202 ta "konverska" neskutocna, toto ja zaradujem medzi veci ktore neechcem robit :sweat_smile: :sweat_smile: bo mi pripadaju tazkeee

@grasie moje nervy , ta je neskutocne milunkavaaaaaa
3. jan 2015 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dievčata prosim vas ako robite duhu,postup viem ale ako to nechavate stvrdnut,aby vam to pekne stalo na torte,dakujem
3. jan 2015 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky pridavam aj ja , sice nic moc :confounded: vsetko nakazane , ale nevadi, mala som mat len jednu tortu a zrazu moja asertivita vyskocila do extremneho stadia :grinning: :grinning: a za 16hodin vznikli vsetky torticky, vsetko modelovanie, pecenie korpusov , z toho jedna bola marlenka :angry: , plnky tiez aby to bolo lahsie jedna bola karamel pariz, cize chladenie cez noc nehrozilo, takze som si opat zahrala tetris v mrazaku :grinning: a jasne ze aj vsetko modelovanie, babatko tam malo byt z formicky , ale moja porodna baba/@dada2007/ sa plavocila v kupeloch tak som vymodelovala rucne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a kedze vsetko pozatvarane zaspominala som si na robenie MMF :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda zlaty smartflex :sweat_smile:
3. jan 2015 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@pristela Všetky tortičky sú prerfektné
3. jan 2015 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Ja by som ich robila asi tyzden :slight_smile:, a babo krajsie ako z formicky tu mozes kludne vyhodit :wink:, vsetky tortusky su ze Wauu.
3. jan 2015 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Už som obdivovala na FB a doslova "sánka dole".... Za takýchto podmienok by som bola rada, keby som dala jednu... Ja vážne nechápem, kedy spíš a ako vôbec funguješ... Neskutočné, čo ty dokážeš!!! :dizzy_face:
3. jan 2015 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka092 jeee, ty si zlata , kujeeem :dizzy_face:

@sticker nooo, ja by som nikdy nepovedala ze je to moznee, o 6rano som mala krizu ze to nestiham , ale stihla, aj na chorobu som zabudla :grinning: :grinning: najlepsie ale je ked pride za mnou moj a vypocita mi kolko casu mam na jednu tortu, vtedy bych ho zabila :grinning: :grinning: :grinning:
a jo spavam, som hned na obed sla lahnut :wink:
3. jan 2015 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok