• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

9. decembra 2016 
@pristela skús tu.http://www.campanula.sk/kategoria/muffiny-cupcakes-a-cake-pops/kosicky-na-muffiny-a-cupcakes/kosicky-na-muffiny-a-cupcakes-cierne/
5. jan 2015 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimcak ooo, ty si bozskaaaaaa, tu campanula som nasla aj ja , tie su velky priemer , tieto ruzove su super, velmi pekne dakujeeeeem, milujem tuto nasu stranku, sa tu hrabem hodinu netom a nist a tu hned, ste uzasne babky :grinning: :grinning: :grinning: šícky aj @mimcak cmukam
5. jan 2015 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@nika266 ahoj dakujem..ano sama.. nieje to tazke.. som si vygooglila na nejakej ruskej stranke postup :D a potom to slo celkom dobre :D
5. jan 2015 o 12:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela rado sa stalo :wink: :slight_smile:
5. jan 2015 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimcak bosinku , ty si bozskaaaaaaa, uz aj tieto objednavam , cmukam ta , slintavo :D /snad @pipka niekde sankuje a necita :confused: /
5. jan 2015 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
5. jan 2015 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela už sa teším čo s nimi vytvoríš :wink: :dizzy_face:
5. jan 2015 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimcak och , nechci vediet :D 100 muffin :D :D
5. jan 2015 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela citam citam, secko vidim, secko citam :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

ale dovolim ti, sak vis....milujem ta a som tolerantna :sweat_smile: :grinning:
5. jan 2015 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
baby...pomoooc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Polovnicke torty :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
ale jednoducheeeee, daco pre mna zvladnutelne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses:

dakovalaaaaaaaaaa :dizzy_face:
5. jan 2015 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka ja som mala robit v lete pocas prerabky tak som hladala take light :slight_smile:
5. jan 2015 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
@pipka Janka, ja mam jednu vo svojom albume, a ked som ju zvladla ja, tak uz potom hocikto. Navod som mala z nejakeho casopisu. Ak by si chcela robit taku tak ti nafotim a poslem. Je to ten muflon.
5. jan 2015 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka mne sa strašne páčila čo robila tu naša @muffinka8 Katka neviem či som dobre napísala prezývku,ale aj z klobúkom sa mi páči.
5. jan 2015 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
Kocky, potrebovala by som radu. Idem robit dcere tortu FROZEN a chcem tam urobit take tie ladove kryhy. Len teraz neviem z akych cukrikov sa to robi? VETROVKY? a nejaky postup ako na to? dakujem velmi pekne.
5. jan 2015 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. jan 2015 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@pipka @lamps dakujeeem :dizzy_face:
5. jan 2015 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka aj tieto su take nenarocne :wink:
5. jan 2015 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (12)
@nellynka ahoj z větrovek dám je na pečící papír na plech do trouby rozpustit a pak párátkem přidat barvu a roztáhnout do tvaru jaký potřebuji.
5. jan 2015 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@chvapilu dakujem velmi pekne!!!!!!
5. jan 2015 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
babulky dakujeeeeem :wink:
ano ano ta od katky nasej muffinka8 je nadhernaaa, len ja mam problem, ze ja tie zvery tak nevyrezem :frowning2: ja nemam taky skalpel :frowning2: :frowning2: a ak mam teraz kupovat nejake vykrajovacky speci, tak to neviem, ci sa mi oplati :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale ano, nieco na taky styl budem asi riesit :wink: alebo ako majka robila..ze len jeden jelen hore :wink:

ja mam len vykrajovacku na prasiatko :grinning: :grinning: take novorocne :grinning: to ich asi neukecam, ze je to diviak :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kurnik...no nemozu chciet tortu s netopierom, ked uz mam tu vykrajovacku? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2015 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@pipka takový pařez byl rychlovka....kulatý dortík,kořeny z punčoviny.Vše jsem potřela krémem.Na pečící papír jsem natřela rozpuštěnou čokoládu,trochu stočila a po ztuhnutí papír rozmotala a větší kousky - lupeny čokolády jsem lepila na krém,dodatečně jsem místa kde nebyla a nebo i byla čokoláda,potřela štětcem rozpuštěnou čokoládou.Klobouk je z punčoviny a potažený.Vrch pařezu jsem dělala z potahovky,nic moc,ty bys to zvládla líp.
No jen jsem ti dala tip na rychlovku. :slight_smile: Na spodním snímku je ta čokoláda už sundaná z papíru.
5. jan 2015 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (13)
dievčence sladké, potrebujem Vašu pomoc - mám robiť tortu s volejbalovou loptou a netuším, ako urobím na ňu ten "vzor" máte na to nejakú šablónu? mne sa nepodarilo nič nájsť :frowning2: . A ešte niečo potrebujem, nevideli ste náhodou niektorá u číňana takúto razítkovú abecedu? U nás ju mali raz a odvtedy ju nemajú, tiež ju budem potrebovať. Ak by ste boli niektorá ochotná kúpiť mi ju a poslať, budem za to veeeeeeeeeeeeeeeľmi vďačná. A na čo som sa ja dala dievčence moje sladké nahovoriť - idem robiť 20 ks postavičiek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, ktoré pôjdu ako darček pre deti do školy, ani neviem, či sa mám tešiť alebo si nadávať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2015 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps moja zlataaaaa, tie postavicky ti uprimne "zavidim" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale vskutku ta obdivujem :confused: :sunglasses: :sunglasses: ze si sa na to dala :wink:

ale teda s volejbalkou ti neporadim, som rada, ze som futbalovu zvladla :sweat_smile:
a keby si to len naryhovala a potom fixkou alebo cim obtiahla? :wink: podla normalnej volejbalky :wink:
ja mam doma tri lopty...keby si potrebovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2015 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka na futbalku sa dá šablóna urobiť, ale na volejbalku som nič nenašla. No uvidím, rozmýšľam, že ju urobím len 2D a nejak vytieňujem, aby to pôsobilo tak reálnejšie. A čo sa postavičiek týka ..... no čo ti poviem .... možno som trubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale už som sľúbila, tak veľmi na výber nemám
5. jan 2015 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps ved nie podla sablony..som myslela, ze" eneeem tak vod voka " :sweat_smile: :sweat_smile: ...ci? :confused: :sweat_smile: :grinning:
5. jan 2015 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka len či tak eneeeem od voka aj pôjde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mm kedysi hrával volejbal, obávam sa ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2015 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps tak jakyyyyy problem...daj muzovi, nech sa realizuje :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

a vyriesene :dizzy_face: :grinning: :grinning: ...a mozes modelovat postavicky :sweat_smile:
5. jan 2015 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka eeeeeeeeeeeeeeeeešteže ťa tu máááááám, ty si ale hlavička, ráno mu to poviem, teraz je v nočnej. A ja mám po probléme
5. jan 2015 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok