Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mafina1704
5. jan 2015

ahojte potrebujem urobit tortu pre krajcirku nejaky napad pripadne postup na sijaci stroj alebo nieco ine ?

kukulka1
5. jan 2015

@lamps ,razítkovú abecedu mali v TO v kau....de,nebolo to v regáli ale na tých bočných stojanocha boli tam aj iné veci na pečenie ale neviem či to ešte majú alebo potom u číňana v TO v OD Jed...ta hore na poschodí.

kubrt
6. jan 2015

@grasie roztomilý dortík a ty písmenka jsou originální 🙂

chvapilu
6. jan 2015

@lamps ahoj já jsem našla toto jsou tam i šablony tak snad pomůže https://cz.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len...[]=volleyball|autocomplete|0&term_meta[]=cake|autocomplete|0

nika266
6. jan 2015

Žienky poradte,ako docieliť krasnu zlatu farbu,na poťahu

lamps
6. jan 2015

@chvapilu ďakujem moc 😵

mimcak
6. jan 2015

jedna dnešná na želanie malého oslávenca modrá tortička s modrým koníkom a celá čokoládová. 😉

nika1985
6. jan 2015

@lamps ja ju mam doma poziciam ti ju ci chces svoju nepouzivam to moc casto

lamps
6. jan 2015

@nika1985 jéj, ty si poklad 😵 a mohla by si mi ju poslať poštou? alebo sa chystáš do PE? ďakujem

nika1985
6. jan 2015

@lamps jasne chystam sa uz od 24teho a vidis este som nebola poslem Ti ich dufam,ze myslis tie malicke mam ich uz aj postrihane par a ked pojdem do PE tak si ich vyzdvihnem 🙂

jankaadam
6. jan 2015

Adamkovi k 10tim narodeninám 🙂 Všetko len to naj...naj...naj... :*

lokalistin
6. jan 2015

Baby ja nemam ziadne objednavky a furt by som chcela nieco piect,ale kedze drzim dietu, nechcem. Ale neodolala som a vytiahla kusok korpusu z mrazaku(moj mrazak je plny nejakych odrezkov) a urobila nam 4kusky malinovych torticiek. A akurat dneska aj suseda doniesla kolac cheesecake

sticker
6. jan 2015

Dievčence, prosím vás, nemáte nejaký obľúbený vanilkový krém? Našla som aj v dvojke téme nejaký, ale ak by ste mali vy nejaký osvedčený, nech viem, že teda áno, naplním ním klasika 26cm tortu. Moc ďakujem.

elamaslakova
6. jan 2015

Dievčence pozdravujem a pridávam dnešnú rýchlovku, včera večer zavolali , dnes som ju spravila , zajtra pridu pre ňu , tak dúfam , že sa bude páčiť .

kubrt
6. jan 2015

@denisak77 Ta patrová je super, jak ze zahraničních stránek 🙂

sikag
7. jan 2015

@mysiatkoo ty mas airbrush! len mi nepovedz ze toto bol prvy pokus 😨 😨
@lamps preskasne torticky
@maya30 genialne genialne genialne! klobuk dole maji
@pristela tie tvoje postavicky maju normalne zive oci, stale mam pocit ze sa na mna pozeraju 🙂

sikag
7. jan 2015

@nika1985 ta krajka je fakt krasna!

sikag
7. jan 2015

@pristela ty si proste neskutocna zenska 🙂 🙂 zlate rucicky. a to casovanie....

sikag
7. jan 2015

@maya30 wooooow este raz, uz na fb mi padla sanka 🙂

pristela
7. jan 2015

Holky pridavam jednu netradicne dnes odovzdavanu 😉

pristela
7. jan 2015

@sikag 😀 😀 😀 😀 😀 to vies , velky brat vsetko vidí 😀 😀 😀 😀 ale dakujeeeeem

sikag
7. jan 2015

jaaaaaj baby som rada ze som opat online, som sa citila bez pocitaca cez sviatky ako bez ruk 😀 😀 😀
hlavne vam prajem vsetko dobre v novom roku a vela krasnych torticiek 🙂
ja som dala nakoniec pred sviatkami este 3 len som uz nestihla pripnut foto 🙂 tak dodatocne

lamps
7. jan 2015

@sikag ďakujem, ďakujem, ďakujem inak ty už tiež patríš medzi moje adeptky, ktoré ani nekomentujem, lebo nenachádzam slová 😀 tortušky máš nádherné a tá "veselé vianoce" je úplne famóoooooooooooooooozna 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lamps
7. jan 2015

@nika1985 no darmo ďaleko bývam 😀 😀 😀 😀 😀, ale moc ti ďakujem a áno myslím tie malinké písmenká. Budeš mať dôvod na návštevu a adresu máš?

mysiatkoo
7. jan 2015

@sikag noo asi som posluxala, lebo jezisko najezil 😉 a prvy bol 😀 😀 vsetko dookola modre 😝 😅

jakelina
7. jan 2015

@sikag máš je úžasné, rovné jak když střelí. Fakt nádhera

jakelina
7. jan 2015

@pristela krásný, postavičky jsou milené 😉

nika1985
7. jan 2015

@lamps ale kde daleko ved to je necelu hodku len moj panko nema vobec cas a uz ked nahodou ja mam tolko tort a roboty ze mi na navstevu nevynde ved to poznas. Adresu jaj niekde urcite pre istotu mi pisni IP zajtra veziem Sasku konecne do skolky tak Ti to poslem 😉

sikag
7. jan 2015

@mysiatkoo ty si neskutocna! 😎 😎 😎 proste coool. ten airbrush si mala mat uz davno. tesim sa na nove vytvory

sikag
7. jan 2015

@lamps tsssss na tie tvoje tortuse s dusou sa nechytam.... 😉