• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@haannka náhodou, veľmi milená arielka :slight_smile:
10. jan 2015 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka väcsina bab tu robi zo smartu ja robim z White Icingu, len ten je priserne mäkky
10. jan 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Štastný nový rok dievčence :slight_smile:

kočky čo máte airbrush, používam farby food colours ale sa mi zdá ako keby sa upchával a musím dať na plný tlak, nemáte s tím skúsenosť, iné farby som nepoužívala. Ďakujem
10. jan 2015 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridávam náš cheescake a prvú tothoročnú tortičku :wink:
10. jan 2015 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
dievčata prosim o radu,ako postupujete pri silikonovych formičkach(vytlačanie pismen,alebo krajkove) nejako sa mi to lepi,skratka nedari sa,dakujem
10. jan 2015 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka01 skus dat na chvilku do mrazaka
10. jan 2015 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj pekařinky. Zdravím po dlouhé době. Do nového roku přeji mnoho zdraví, lásky a samozřejmě sladkých výtvorů upečených s radostí. Přidávám první letošní dortík. Dlouho jsem nepekla a navíc to bylo takové hezké holčičkovské téma, takže se mi dělal lehce a s láskou.
10. jan 2015 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@florentina krásný dortík
10. jan 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 perfektná tortička
@evicaka Nádherné
@adka092 super
@adrika202 Nádherná tortička
@mimcak Nádherné tortičky
10. jan 2015 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mirinecka Nádherná tortička
@florentina Tortička je úžasná
10. jan 2015 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence pozdravujem vás , nádherné tortičky ste popiekli . Ja som teraz piekla ako keby som prvý krát robila torty , nič sa mi nedarilo, no nakoniec som to akosi dobojovala . Tak pridávam tie moje torty a ešte som aj zákusky piekla .
10. jan 2015 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Holky vkladam aj ja medzi vase naherneeee :dizzy_face: :dizzy_face:
Tank bol pre mojho maleho, normal sa so mnou vecer hadal ze on je objednavatel torty a chce ju inak nez ja chcem :grinning: :grinning: ze mu predsa nemozem menit objednavku podla seba :grinning: :grinning: no a nakoniec ju stale chodil mrkat do chladnicky, ze toto si on nepredstavoval ze moja predstava si to takto predstavovala :grinning: a ze je takyyy raaad a stastny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: joj, no prvyyy rok po 9rokoch baby moje co pochvalil a bol uplne happy :sweat_smile: , plnky tiez zadaval a teda ta jahodova jasny vytaz u vsetkych :dizzy_face:
10. jan 2015 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@elamaslakova ooo mňaaaaam na moju dietu tu robíš chuťky,juj jak by som si dala.
10. jan 2015 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela waw ten tank je bombový,ako ozajstný.
10. jan 2015 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Prekrásne tortičky
10. jan 2015 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak ten tank je uplne premakany, tolko detailov ze nechapem....neviem ci by ma moji na toto ukecali, toboz nie cudzi :sunglasses: a ta trojposchodka mala aku velkost ? Tipujem na nieco mensie, ci ?
10. jan 2015 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence. Krásne tortičky ste popiekli. Moja prvá tohtoročná.
10. jan 2015 o 20:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@pristela malému vše nej, tak letos není auto a taxikář, ale tank :grinning: :grinning: :grinning: Moc se ti povedl. Já jsem tak ráda, že nepeču, celé dny sedím v papírech a čumím do monitoru, že mi už ty čísla a písmenka lezou snad i ušima. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ráda, že se po celém dnu večer vykoupu a ještě mám jednu nohu na zemi a už spím a ráno znova. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2015 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte sladké žienky,toto je moja prvá tohtoročná tortička jednoduchá,narodeninová
10. jan 2015 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jan 2015 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Ahojte dievcata, aku plnku do torty s rastlinnej slahacky?/mam 1l/----okrem tvarohovej :slight_smile:
10. jan 2015 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela neskutocna ze wauu
10. jan 2015 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova @jakelina
holky děkuji moc:slight_smile:
10. jan 2015 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ta ttrojposchodka mala 6kg , vsetko nadiktovane ,vysoka a uzka a to ju chcela povodne holka 4kg a 50cm vysoku :sweat_smile: + este ta jednotka hore 20cm na vysku.
a ten tank , no mi nieco hovor, strasne sa mi nechcelo, som piekla korpus vecer, v noci len naplnila a furt sa mi do toho nechcelo, bo on mi nasiel este aj foto presny typ aky to musi byt :rolling_eyes: tak som s tym prastila a sla spat a robila ho az rano, aby ma stres posuval :grinning: :grinning: :grinning: chapes :grinning:

@jakelina ze dakujeme, no usetril ma od stromu, bo mal byt zas strom :grinning: tie papiere ti voooobe c nezavidim, drzim prsty nech ich mas co najrychlejsie hotove
10. jan 2015 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a holciny , vsetkym dakujem za pacidla :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2015 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no uzasnyyy si ho spravila, normalne ze ako zivyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kubkovi secko naj :sunglasses:
a teda VITAZ sa pise s makkym I :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: prepaaac zena moja, ale toto som musela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jan 2015 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte sladké žienky. Moje prvé dve v tomto roku, obe šli do rodiny. Prvá pre manzelovho bratranca a druhá pre môjho krpca k narodeninkam. Tak ale vôbec.sa mi nedarilo tento víkend, nezačína dobre tento rok. Dúfam, že sa to zlepší :grin:
10. jan 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
Odbornicky radte..idem robit tortu a chcem krem:cokolada,slahacka,cukor(parizsky krem)vsetko v pomere 1:1:1 podla receptu..ale idem robit poschodovu dva korpusy velke okruhle a neviem ci urobitz dvojitej davky teda 400g,400ml a 400g...prosim poradte mi.Dakujeeeem :sweat_smile:
10. jan 2015 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Ako prosím robíš jahodovú plnku? Vďaka. :slight_smile:
10. jan 2015 o 23:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka haaaaa, ja som dala tvrdéééé, moje nerffffyyy, vidís , nemam ...a uz vsetko len .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2015 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok