• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@katie.2906 plnka robena na sposob vanilkoveho pribinacika/menej cukru ako v recepte- teda ja ho robim od oka mierne inak ale podstata zostava :grinning: / v plnke rozmixovane jahody a aj jahodovy dzem , natriet na korpus pomazany jahodovym dzemom, a na tu plnku este poukladat kusky jahod :wink:
11. jan 2015 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela prosím ťa aké máš rozmery pri tej trojposchodke čo si teraz robila s tou 1.Vďaka
11. jan 2015 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emuska27 cokolada so slahackou je parizska slahacka, ja ju robim casto a nedavam vobec cukor, fuuu, to by bolo riadne sladke potom... ale ked mate radi sladke, cukruj kolko uznas za vhodne :grinning: neviem, kolkokrat budes plnit, ale podla mna aj malo bude, ja na vacsiu 3x plnenu miniem urcite aj pol litra slahacky a ja davam v pomere 150coko 250slah

@pristela nemozem z toho tvojho tanku, fakt si nad-zena, ked si ho takto dala... :grinning:
11. jan 2015 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas, nejake recepty, ci postupy..aky krem s frutafilom sa hodi (a ci sa to zmiesa..alebo co potrieme prve...) dakujeeem :slight_smile:
11. jan 2015 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sladulienky, pridávam tortušky, tá s kvetmi bola pre moju svokru k 80-tke a k tej druhej sa radšej nevyjadrujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2015 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@lamps krasne obe :sunglasses: neviem preco sa nevyjadrujes...akoze na tolku krasu nemas slov? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: je uplne v pohode :wink: taku loptu da malokto :wink:

a tu volejbalku mas na kedy? :confused: :sunglasses:
11. jan 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ale ja som pochopila...akoze ked vYhral...tak vYtaz, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: v poraaadku, moooze byt :grinning: :sunglasses:
11. jan 2015 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nika1985 dakujem,vyskušam
11. jan 2015 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: robila som ju podľa jednej tortuše, ktorú mi poslali ako inšpiráciu, ale tá torta bola tak hrozne urobená, ale fakt hrozne - otrasne potiahnutá, hrbatá, lopta vyzerala ako nedokončená .... no, čo ti poviem, tak som bola dosť v rozpakoch :confused:. Nechápem, na nete je kopec nádherných tort a niekomu padne do oka taká ohavnosť. A volejbalku mám na budúci týždeň, prečo sa pýtaš? chceš mi prísť pomôcť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2015 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jedna dnešná :slight_smile:
11. jan 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@pipka a dám ti na výber, ak nechceš robiť volejbalku, tak môžeš postavičky - treba mi ich urobiť ešte 12 kúskov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2015 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps v pohode...celu futbalovu jedenastku ti spravim...a minimaaalne tri volejbalky k tomu ako bonus :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. jan 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak rátam s tebou, kedy a o koľkej prídeš, budem čakať. Všetko pripravím :grinning:
11. jan 2015 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps vyber z mrazaku ...tu moju tortusu...dame ku kave, resp. k cajiku :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dojdem aj hned :grinning: idem ale pesi, lebo som momentalne bez afta :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nevíííím, kedy dorazim :grinning:
natiahni smer BA cerveny koberec a trpezlivo cakaaaaaaj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
11. jan 2015 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka joooj, moja tak to prídeš až nadránom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, aby si potom po takej náročnej noci vládala pracovať. Torta sa dovtedy rozmrazí a bežím pre ten koberec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kattikakiki skus jogurtovu slahacku tam vobec necitit na cca 0,5l ide cca 6-8jogurtov aku chut chces nejake dobre huste.
11. jan 2015 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked Vam niekto napise ze chce slahackovu ovocnu plnku maliny alebo jahody aku robite? To je take zadanie ze az ved 90% plniek je zo slahackou. jaj
11. jan 2015 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hľadám dobrú tortarku z Košíc, ktorá by mi upiekla tortu v štýle Krtka. ozvite sa mi do IP. dakujem.
11. jan 2015 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka prosim ta, tie kvety na boku zltej poschodky su z vykrajocky a pasiky robene pomocou extrudera?
11. jan 2015 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcela by som Vas velmi pekne poprosit...ak neotravujem...mam problem...
robim postavicky zo smartflexvelvetu...ked to zafarbim a vypracujem v rukach tak mi to nedrzi tvar (je to makke)...ked to necham trochu stvrdnut na povrchu sa mi spravi "skrupinka" a hmota popuka...
prosiiiim kde robim chybu...
dakujem
11. jan 2015 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka a dávaš do telíčka špáratko?
11. jan 2015 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nema niekto fotopostop na heligonku Dakujem :slight_smile:
11. jan 2015 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja teraz len modelujem, chystám prekvapká pre kolegyne, tak tu sú prvé dve :slight_smile:
a veľké ďakujeeem patrí tebe @pristela, za ukážku ksichtíkov na stretku, konečne sa mi podaril :slight_smile:))
11. jan 2015 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
môj začiatok roka v pečení : zákusok orechovo-vanilkový,parížske kocky s višňami,parížska torta harlekýn,fialová torta s jedlou krajkou a košík šípových ruží
11. jan 2015 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@abriela ahoj, áno kvety sú robené obyč. vykrajovačkou a spoje sú z bielkovej polevy :slight_smile:
11. jan 2015 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie jeeej tie su krásne.
11. jan 2015 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie fakt nádherné postavičky
11. jan 2015 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekný večer, dievčatá... pridávam jednu rýchlovečku :slight_smile:
11. jan 2015 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka noooo tu je
11. jan 2015 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@grasie tak ta princeznicka je nadherna...skoda ze vas nad zanetkou stalo tolko ze ja som skoro nic nevidela :grinning: :sunglasses:
11. jan 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok