• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte kocky.. Ďakujem Vám všetkým za pocitka, veľmi má to teší.. :slight_smile: a pridávam moje tohtotyzdnovky a konečne som vyskúšala môj vianočný darček - aibrush..
11. jan 2015 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@pristela teda ten tank sa ti vydaril, uzasnyyyyy..
@grasie jeeeeee, tie sú zlateeee.. :slight_smile::slight_smile:
11. jan 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kocky, tie čo máte aibrush, kde striekate torticky..?
11. jan 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty jsi tak šikovná a nápaditá. Ten tank nemá chybu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jan 2015 o 21:38  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie zlatá děvčátka,
11. jan 2015 o 21:53  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 aibrush je v dobrých rukou :slight_smile: máš krásně vystínováno
11. jan 2015 o 21:56  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt ďakujem moc krásne, si strašne zlata.. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
11. jan 2015 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak rozmery 24-17-14 aaale aj som zrezavala cize konecne rozmery netusim :confused:
12. jan 2015 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Ďakujem.
12. jan 2015 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, tak už aj ja mám prvé dve v tomto roku za sebou, obe podľa obrázku, a som aj rada, že som nemusela riešiť čo a ako, lebo som tak nascípaná a ešte aj seknuté v krku, že ani neviem ako som tú druhú dokázala spraviť. Prajem vám krásne tortičkovanie celý tento rok :slight_smile: :dizzy_face:
12. jan 2015 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Baby Kosicanky prosiiiim, kde sa da kupit nugat?potrebujem na sobotu urobit tortu.. :frowning2:
12. jan 2015 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosim vas co robite muffiny :wink: mozem dat na ich vrch na ozdobu vanilkovy maslovy krem ? ten co don ide biela coko , neviete nahodou ci po case neobschne alebo co urobi ? ak mate iny typ sem s nim :wink: kujeeem
12. jan 2015 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá pomoooc ,nejake inšpiracie na 3D pandu ležiacu ?? dakujeeem :slight_smile:
12. jan 2015 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 Ja sa ju tento týžden chystám robiť, len ako ľadový medvedík.. :slight_smile:
12. jan 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@halienka úžasne a ta prvá nemá chybu.. Pekný začiatok a rýchle uzdravenie.. :slight_smile:
12. jan 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123
@sasettka dakujem velmi krasne dievčatá ,aj mna čaka na piatok :slight_smile: sediacu som robila ale chcu mensiu tak som zvedava ako dopadne :slight_smile: aj ked teda ja 3D torty okrem dopravnych prostriedkov robim rada :slight_smile:
12. jan 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 urcite bude paradna, tesim sa na nu :wink:
12. jan 2015 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak @jenie123 @kubrt @jakelina @maya30 babuľky ďakujeeeem :dizzy_face: aj ostatným za páčitká :slight_smile:
Majka veľmi sa ti ospravedlňujem, že som zavadzala :grinning:))) Tak ale ty nepotrebuješ dostávať prednášky, ty si iný king :wink:
12. jan 2015 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievčence prosím Vás nejaké inšpirácie na 3D zajacika nemáte? Ja som po dlhom hľadaní našla tieto. Ďakujem moc.
12. jan 2015 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Caute,caute.Tak sa pomaly rozbieham aj ja...... Idem si vas popozerat.Krasne torticky pribudli:slight_smile:
12. jan 2015 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
A ešte jedna ,zabudnutá....:slight_smile:
12. jan 2015 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@mamiaigi Mám jedného v albume :wink: ,ale nič nové oproti tomu čo si našla-akurát to bol zajac baran :slight_smile:
12. jan 2015 o 19:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nemám slov pro tak krásnou práci.Ještě že ten tank byl pro tvého malého oslávence.Jinak by byl k nezaplacení.Dokáži si představit jakou musel mít obrovskou radost.Úžasné,prostě úúúúúúúúúúúžasné!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2015 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojky žienky , potrebujem poradit mam upiect tortu pre chlapca -lego lenze ju chcu bez marcipanu cize len krem a teda ozdoby. len neviem ako mam ozdobit boky torty bude to obdlznik. dakujem za kazdu radu .
12. jan 2015 o 21:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mam taku asi dost zvlastnu otazku, ale ked modelujem z hmoty napr.smartflex alebo si farbim hmotu,tak sa mi tam lepia mini chlpky. Je mi to velmi neprijemne, neviem,ci je to z utierky,ked si umyjem ruky alebo odkial. Nemate taky problem niektora? Dakujem
12. jan 2015 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crowka18 áno stáva sa. Treba ruky poriadne usušiť a napríklad ešte poutierať papierovým obrúskom. A veľa "chĺpkov" je hlavne vtedy keď sa s hmotou príliš veľa pracuje, že je napríklad veľa miešaš, alebo tak.
12. jan 2015 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 Ked chcem sytejsiu farbu, musim vela miesit,aby bola pekna. Na bielej a svelych to najviac vidno :frowning2: Alebo mam pouzivat solamyl? Obmedzim to? Len si myslim,ze hmota bude suchsia a tazko sa mi budu spajat casti.
12. jan 2015 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crowka18 Solamyl nedávaj. Radšej si daj biele veci keď s hmotou pracuješ. A ruky utri do bieleho uteráka a potom ešte prípadne do obrúska a nejak skús si ich jednu o druhú pošúchať, aby každá smietka opadla. Ale aj tak sa tomu úplne nedá vyhnúť, lebo šak aj vo vzduchu je kadečo, aj na podložke. Alebo skús rukavice používať.
12. jan 2015 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 diky, skusim sa podla toho riadit :wink:
12. jan 2015 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok