Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

evicaka
17. jan 2015

Ahojte, aj ja prispievam svojou "troškou" ...

peciemslaskou
17. jan 2015

tento týždeň prevaha čokoládových tortičiek

nicoletta77
17. jan 2015

Ahojte dievčence. Krásne tortičky ste pridali. Tu je moja dnešná.

anibas
17. jan 2015

@daja55 Nádherná - s dovolením ukladám 🙂 🙂

mimcak
17. jan 2015

@daja55 nádhera.Prosím ťa to si ho vyrezávala a maľovala,alebo ako? mňa čaká budúci týždeň niečo také na krojovaný ples a tá tvoja ma uchvátila,ale vôbec neviem ako naň. 😒

hrablica
17. jan 2015

Jedna dnešná pre fanúšika FC DAC 😁 2,3kilova doboška 😊

sasettka
17. jan 2015

Ahojteeee, krasne torty pridavate 😵 😵
tu su moje od zaciatku roka, min. vikend som robila prve dve, ostatne na tento vikend 🙂

katarinkamt
18. jan 2015

Ahojte dievcata, ja len kukam, ake nadhery tvorite.........ja som uplne v zaciatku a potrebujem radu........exstuje nejaky sposob, ako prenesiem obrazok z fotky na tortu tak, aby to bolo jedle? Vdaka.

sticker
18. jan 2015

@katarinkamt Sú stránky, kde Ti to spravia 🙂 Napr. jedleobrazky alebo oblatkovo a tuším aj na pecenieskamkou... Skús si to pozrieť 🙂

katarinkamt
18. jan 2015

@sticker pekne dakujem 🙂

maya30
18. jan 2015

ahojte, pridam aj par mojich, stale sa neviem po Vianociach dostat do tempa, neviem ci len ja som taka, ale vyslovene sa musim nutit k tortickovaniu, uz aby to preslo 😒

maya30
18. jan 2015

@pipka super si si poradila s tou polovnickou, nevadi ze jelen lezi, uplne sa to tam hodi 😵

pipka
18. jan 2015

@maya30 jeeej dakujem majka 😵 😵 od teba si to extra cenim 😎 😵

pipka
18. jan 2015

@maya30 kraasne tortuchy, ale tebe to uz ani nemusim pisat 😀 absolut nevyzeraju, ze by si sa do toho nutila 😅 😉 ale poznam ten pocit 🙄 😝
ale to prejde, uvidis ked dostanes nejaku prijemnu zakazku 😉

na tu NY mas vykrajovacku? ci to si rucne vyzeravala? 😕 😕 😅

maya30
18. jan 2015

@pipka tento tyzden mam robit 2 lietadla, presne podla modelu, takze tak skoro to neprejde 😝 😀 a na NY je patchwork vykrajovatko, tusim panorama sa to vola a to by sa aj tebe hodilo, ja to totiz pouzivam aj pri spidermanoch, tych mas ty tak rada 😅

pipka
18. jan 2015

@maya30 jeziiiiiis vidis 😅 😅 😀 no radsej si to kupim teda 😀 😀 😀 😀 lebo ako zakon schvalnosti, ked kupim, nebudu chciet spidermanov 😝 😅 😅 🙄 😀

radsej sovičkove nech po mne chcu 😅 😵 😵 alebo nejake krasne detske k 1. roku, take ja mam rada 😵

jakelina
18. jan 2015

Holky jeden první letos pro mého syna. Přesně podle hesla, kovářova kobyla chodí bosa. Ale na chuť to nemělo vliv a já to měla rychle, není času na nic. Jsem ráda, že trochu stihnu uklidit a celé dny sedím nad prací a ani moc nevařím, natož tak péct dorty 😝 😝 Až se stydím přidávat po nádherách co tu za víkend přibyly + jedna fotka s pubošem 😀 😀

blancagon
18. jan 2015

No moja prvá punčová 🙂 pre mm

sticker
18. jan 2015

@jakelina Tortička ho vystihuje 😉 Pekne vysmiaty 🙂 A torta krásna, hrany dokonalé... 🙂
@blancagon Presne takúto punčovú chcem veľmi vyskúšať. Ale nikdy som nerobila ani len punčový koláč. Tak sa trochu desím 😒 Aj bolo niečo, s čím si sa potrápila, či pekne podľa receptu to šlo? 🙂

jakelina
18. jan 2015

@sticker děkuji, no je fakt, že se náhodou na fotce směje, ale jinak teď má takové ty puberťácké nálady. 😝 😀 😝

blancagon
18. jan 2015

@sticker tiež som mala obavy,ale supeeer,nič mimoriadne,podla receptu,lahké. 😉

timuss
18. jan 2015

@sasettka vsetky su pekne, ale ta posledna je super😉 taka podla mojho vkusu 🙂

pipka
18. jan 2015

@jakelina bohovskaaa je torta aj Matyáš 😀 😀 hodia sa k sebe dokolane 😀 😀 😀

jenie123
18. jan 2015

Ahojte baby.. krásne torticky ste vytvorili.. Ja pridávam svoje tohtotyzdnovky..

aduskatt
18. jan 2015

@jenie123 zasa ten krásny macko.-)))) mi stále chodí na oči😀

jenie123
18. jan 2015

@jakelina úžasní sú obaja.. 🙂🙂

aduskatt
18. jan 2015

Sladké žienky, ak Vám dochádzajú zásoby, tak do stredy je akcia - pri 2ks 7kilového Smartu malá flowerka zadarmo. http://www.mnamuela.sk/i/19

jenie123
18. jan 2015

@aduskatt tebe sa určite páčia tie chlpy na ňom.. 🙂🙂🙂

aduskatt
18. jan 2015

@jenie123 no, pri tej predstave, kľko si to robila😀...má krásne očičká🙂) celý je milučký

jakelina
18. jan 2015

@jenie123 krásné je máš 😉

anibas
18. jan 2015

Pekný večer žienky - náhodou postup na rýchly ranunculus nemáte ???? ďakujem 😉 😉