• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@halienka krásna tortička.
19. jan 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Ďakujem Žanetka, bola som rada, že mám tvoju mačičku uloženú, veru neviem ako by som to bez nej zmákla :dizzy_face:
19. jan 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ďakujem, trošku som ju tuším aj preplácala, ale také nejaké bolo prianie, okvetovaná s mačičkou, tak bola spokojnosť :sweat_smile: :grinning:
19. jan 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker skusit iny druh cokolady bielej...napada ma len zahustit Creme Ole,alebo zelatinou... :confused:
19. jan 2015 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka haa, tak isto ako ja :grinning: podla kreslenej, vsak mas uzasne tortuchy :wink: :wink:
19. jan 2015 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim si radu...neviem vyslahat slahacku :confused:
Doteraz som nikdy problem nemala ale ja neviem co sa deje, dnes som pokazila tri krabicky... Mam rajo na slahanie v tetrapakovom obale a ono nic nic nic a odrazu voda a par sekund a len maslo a mlieko dokonale oddelene...
Mam to slahat pomaly a dlho alebo rychlejsie...vobec neviem co robim zle. Prve dve som slahala dlho a mierny stupen a ked to po dlhom case neslo pridala som a po chvili maslo a tretiu som zacala hned tak rychlejsie a za chvilocku maslo a mlieko :rolling_eyes:
19. jan 2015 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps koksoooo ty si carodejnica :slight_smile: to je naaaadherna sada zvieratiek :slight_smile: nespravis aj mne do zasoby? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2015 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sasettka kraaasa kraaasa a ten lego panacik je ako "zivy"
@pristela kedy uz spravis konecne nieco nechutne a nepodarene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@pipka ta polovnicka ti super vysla, je velmi pekna
@adrika202 pekne torticky :slight_smile:
19. jan 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@grasie woooow nadherne. valentinka je rozkosna a elze uplne super!
@halienka krasna!
19. jan 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas nakukni ku @pristela, ona ma same super rychle veci :slight_smile: mozno pozicia aj ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a este moja vikendova tyzdenna pracicka :wink:
@maya30 som skusala tu "krajku" na krabicku, ale zial nevysla ani na 2 pokus, asi bude chyba niekde inde, medzi hlavou a stolom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: isla som najprv podla rady popraskovat, nie uplne priesvitne vyvalkat, ale mi to vobec nevykrojilo a odskakovalo od formicky... tak druhy pokus, vyvalkat na tenucko, uz sa dalo vykrojit, ale som nepoprasila, tak to neslo von.... este tomu dam 1 sancu a ak nic, bude na predaj :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2015 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (69)
@sikag chyba urcite nie je v tebe :wink: namiesto valceka prejdi po tej hmote zehlickou a suchaj, suchaj, kym sa ti neukazu hrany vzoru...ak mas spravnu hrubku potahu tak to musi ist :wink: A ty mas ten vzor co ja ? Lebo ten sa mi prave zda dost zlozity, ale ide to, teraz som ho robila aj dvojfarebne, len nemozem este ukazat :sunglasses:
19. jan 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ...a uzasne torticky mas, aj stranku :slight_smile: zacala si robit oficialne, ci nadalej ako hobby ale na profi urovni ? :wink: Ja stale vaham, neviem ci ma pre mna vyznam pustat sa do fb stranky...
19. jan 2015 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag jeeeeeej, dakujem krasne :dizzy_face:
Nenormalne uzasne torticky si porobila,mne az srdco poskocilo hlavne pri tej trojposchdke,ta je uplny top pre mna... :dizzy_face:
19. jan 2015 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zahada vyriesena, smotana mala byt vychladena :rolling_eyes: z tej z chladnicky mi to uz ide :sweat_smile:
19. jan 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag prve som si myslela ze @maya30 sa zbesnela a pridala dalsie kolo vikendovych tort, uplne ako ona, fantastickeee, ciste,rovne,neskutocna nadhera kazda jedna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len si tie foto podpisuj vodoznakom bo o chvilku si ich budes vidiet u viacerych :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sissmiss smotana na slahanie sa ma vzdy slahat vychladena, teraz neviem ktora firma, tusin rajo, ma aj na obaloch napisane upozornenie ze slahat vychladene a uvedene aj stupne
19. jan 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@sikag jsou všechny úplně dokonalé, krása nesmírná :grinning: :grinning:
19. jan 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá, poraďte, mam robiť McQueena ale nemá nápad žiadny ze ako ho poňať...mal by byť 3D, nejaké rady prípadne postup alebo šablónku nemáte?
19. jan 2015 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujem, ano, nasla som to napisane na krabicke :sweat_smile: doteraz som vzdy mala v kelimku a ta bola samozrejme v chladnicke...Stale sa ucim daco nove :confused: :grinning:
19. jan 2015 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 Presne som nad tým Creme Ole premýšľala :slight_smile: Do šľahačky som dala stužovať a zlatý klas som robila iba v 0,5L mlieka. Nechala som trochu v miske cez noc v chladničke a nemá to až tak zlú konzistenciu. Uvidím, čo do štvrtku vymyslím :slight_smile: Ďakujem pekne :slight_smile:
19. jan 2015 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela dakujem krasne
19. jan 2015 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag boze Silvi naaadhera, ta biela s tymi ruzami je famooozna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jan 2015 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag zlatko nemám tě na FB, pošli mi prosím odkaz, jestli si tě můžu přidat. :wink:
19. jan 2015 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blancagon ahoj..mozem poprosit o link na tu puncovu tortu?teda ak mas recept z netu :wink:
19. jan 2015 o 16:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag uzasnaaaa práca.. Krása pozerať.. :slight_smile::slight_smile:
19. jan 2015 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ja robim tak, ze este do horuceho pudingu zamiesam maslo (cize nepridavam az po vychladnuti, ako sa robi klasicky pudingovy krem)a potom je ten krem taky viac pudingovy a okolo mna kazdemu chuti :wink:
19. jan 2015 o 16:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timuss a to maslo sa ti tam neroztopí? Mixérom ho zamiešavaš?
19. jan 2015 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 nie, len tak lyzicou ktorou varim puding..no a jasne, ze sa roztopi, treba poriadne vymiesat, potom dam do dozy, vzduchotesne uzavrem a necham vychladnut..po vychladnuti je krem pevny:wink:
19. jan 2015 o 17:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timuss a potom ho ešte nejak prešľaháš, alebo už natrieš?
19. jan 2015 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok