• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@chvapilu ja by som potrebovala takè ruže,sú krásne,takè ja nespravím :frowning2: ako na to,poradíš ?
22. jan 2015 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blancagon ahoj a děkuju já je dělala podle videa na youtube jsou jich tam mraky,A postupy perfektní. https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421828030&v=j8MbDeOPZK8&x-yt-cl=84411374.
22. jan 2015 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja prvá tohtoročná
22. jan 2015 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@maya30 no keby som si bola zapisala recept.... idem ho hned pohladat... tusim klasika mascarpone + 2-3 limetky dotoho
@jorsulova dakujem, davam pod potah ganache podla @mysiatkoo
@florentina kraaaasna zirafa
22. jan 2015 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina majka dakujem za recept, korpus super :slight_smile:
@maya30 som skusala davat mantinely do smotanovych plniek a torticky uplne uzasne, super tip! dakujem
22. jan 2015 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina ja sa na tu zirafu nemozem vynadivat.... Este sa chcem spytat, to si striekala a tienovala air brushom vsak? Dokazala by som to aj bez spreja? Akymi farbami? Dakujeeeeeem
22. jan 2015 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag to jsem ráda, není vůbec zač děkovat
22. jan 2015 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 majka takze klasika mascarpone a tusim 2 limetky som davala, nezapisala som si :slight_smile: ked vyskusas daj vediet :slight_smile: vyborne sa k tomu hodili cucoriedky, bol to jemny krem so sviezou chutou, uplna delikatesa
22. jan 2015 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina mne nie :confused: :wink: ziadna reklama nastastie...inak prasknem s celym konikom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
22. jan 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag :confused: :confused: :confused: uuuzasneeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2015 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka já jak začnu psát, tak mi tam přejede z levé strany ta reklama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2015 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a si cez cesky konik tu...ci? lebo mne nastastie cez SK nic nechodi :wink:
22. jan 2015 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag děkuji :wink:
22. jan 2015 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jorsulova ahoj, to je hrozně milé, děkuji :wink: . Ano, dělala jsem airbrushem, byl to můj druhý dort, co jsem s ním zkoušela, zcela nečekaně ho přinesl ježíšek. Byla jsem v šoku, protože jsem se bála, že s tím nebudu umět, ale jde to překvapivě docela dobře. Určitě by jsi zvládla i bez airbrushe. Určitě práškovou hnědou a černou, případně alkoholem rozředěnou gelovkou, ale to jen na detaily. Kdybych malovala ručně, udělala bych si světle hnědou přáškovou rozředěnou v alkoholu ty fleky, obtáhla tmavou a lehce poprášila ještě tou hnědou /již nasucho, neředěnou/, aby to víc splynulo. Ta černá je na ten čumáček nahoře, do nosních direk, nad oči a do uší. Zbytek hnědou, více vrstev a snažit se stínovat. Určitě by to šlo, ale spíš jde o tu časovou náročnost, tím sprejem to bylo rychlé a dobře držel. Jinak si zkus stínování na kousek hmoty. A i ta hlava se dobře modelovala, nebylo to nic složitého. Teda s jinými dorty jsem se vždycky natrápila mnohem víc. Tak hodně zdaru a těším se na výsledek:slight_smile:
22. jan 2015 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina já ji tam mám taky, takže nevidím vlevo kus textu, to myslíš? A přihlášená jsem jen na slovenském koníkovi...
22. jan 2015 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag mantinely z máslového krému, nebo z korpusu? Už jsem slyšela o obou, tak nevím, který je lepší. Děkuji za odpověď.
22. jan 2015 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina dakujem asi sa pustim do toho kona a prosim ta hlavu si modelovala z puncoviny ale burizonova hmota? Nevies kde jezisko objednal airbrush? Cez net ci v obchode? :slight_smile:
22. jan 2015 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dělá mi to tady i na tématech v čechách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2015 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag ten mascarpone s bielou cokoladou? :sweat_smile: no musim to vyskusat, uz len ked to pocujem, idu mi slinky... :slight_smile:)
22. jan 2015 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina já vidím text, ale jak začnu někomu psát, tak mi ta relama přejede doprostřed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2015 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdravie
22. jan 2015 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Baby potrebujem pomoc robim sijaci stroj z burizonovej hmoty a nehce stuhnut stale je lepkavy a bojim sa ze ked nanho dam este marcipan tak sa zlomi :((((( pordte jak ho vystuzit alebo neviem co :((
23. jan 2015 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,prosim vas,prvykrat idem robit babatko do silikonovej formicky,aka farba sa pouziva ako telova na zafarbenie hmoty? Dakujem.
23. jan 2015 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ahoj, včera som ho našla a robila upiekla som korpus, dala do folie a dnes rozrežem uvidím aký bude a dám vedieť .
23. jan 2015 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimusa94 potři to čokoládou, tím zarovnáš ty nerovnosti a zpevní se ti to
23. jan 2015 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronkaj snad bude chutnat a když ne, tak budeš dělat jiný :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2015 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, strašne som vás zanedbala, sľubujem, že už nebudem :slight_smile: a pridávam pár foto mojich tortičiek, dúfam, že vám nebude vadiť to tapetovanie fotkami.
23. jan 2015 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@moka cau,ja použivam ivory a tak malinko ruzovej
23. jan 2015 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ešte trošku
23. jan 2015 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@jakelina a dat ju potom do chladnicky? Ci?? Lebo ked som tada do chladnicky tak ta burizonova hmota bola hnusne lepkava :/ dakujeeem
23. jan 2015 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok