• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
Babulky, prosi vas, nemate poukladane niekde fotky na tortu- zatvorena kniha? prosim, hodte mi nejaku inspiraciu, lebo uz zacinam byt zufala :pensive:
4. feb 2015 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poprosím Vás o radu, budem robiť nšim tortičku na 50 tku sú to však dvojčatá žena a muž a tak by chceli nejakú s modrými orchideami a k tomu nejaké kvety akože pre ženu.
prosím Vás čo sa najviac hodí ako kombinácia modré orchidee a???? dakujem
4. feb 2015 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 :astonished: prekráááásne!!!!!!!!!!!
4. feb 2015 o 09:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj sprav biele kvety a doplň drobnými zelenými, to sa hodí pre oboch.
4. feb 2015 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afra takúto som piekla ja v oktobry potiahnutá čokoládovou K2 ružičky zo smartflex flover :wink:
4. feb 2015 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@muffinka8 lenže oni trvajú na tých modrých orchideách s niečím spoločným
4. feb 2015 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj tak k tomu asi len niečo biele (kvety) a jemných zopár zelených listov a prípadne obviazať tortu ešte takou tom prírodnou stuhou čo vyzerá ako šúpolie, neviem ako sa to volá.
4. feb 2015 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2015 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
hladám hladám a ništ,neviete kde je ten fotopostup na čoko mantinely?som ho nenašláááááá :unamused:
4. feb 2015 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky děvčata, prosím o radu. Kdo poléváte dort čokoládou, tak jaký poměr má být čokoláda a smetana, aby byla trochu lesklá a samozřejmě aby trochu ztuhla. Vím, že se to už tady řešilo, ale už to nemůžu najít.
A na netu je toho spousta, ale nevím co je dobrý.
Díky
4. feb 2015 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meo na polievanie je tusim najlepsia cista coko s troskou cery, ganache so smotanou budes mat matny, ale ak chces aj to sa da. pomer mozes dat rovnaky ako na ganache
4. feb 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag někdo dává olej do čokolády, tak aby to bylo lesklé. Se smetanou to bude tedy matné? Ale poleva bude aspoň hladká, ne?
A jaký ten poměr, třeba 200g čokolády a 100ml smetany?
Co je ta Cera, to asi v česku nemáme. Není to ztužený tuk? U nás Omega
4. feb 2015 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, prosím vás nemáte nejaké torty s témou anglicko???? Nejako zlyháva fantázia :unamused: :unamused: :unamused:
4. feb 2015 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky pomooooc..prosim vas ako dosiahnem peknu zlatu farbu?..mam kupit sprej alebo bude lepsie si zarobit praskovu a namalovat to? dakujem za vase rady vopred :wink:
4. feb 2015 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. feb 2015 o 14:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meo hej matne, ale makksie ako s tym tukom, je to stuzeny pokrmovy tuk, asi omega :slight_smile:
4. feb 2015 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá pleas help!!! :astonished: potrebujem pevný biely krém na cupcake (muffiny) ktorý drží tvar a neobschne :wink: dakujem za každu radu :slight_smile:
4. feb 2015 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag díky, ještě popřemýšlím jak to udělám
4. feb 2015 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumidekmomo ak chceš malú plochu, tak stačí prášková, ak veľkú, radšej sprej asi
4. feb 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna z čokoládou,ale ešte sa musím veeeeeľa učiť :angry:
4. feb 2015 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@afra ja mam taketo ulozene :wink:
4. feb 2015 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@sikag wau! uz som ich obdivovala na FB :sunglasses: nadhera! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2015 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag genialne
5. feb 2015 o 02:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina nadherna zirafa
5. feb 2015 o 02:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 ta si truba, nasa je taka ista, ale smarila by som jej nieco do ksichtu a odisla. U nas, ked je niekto chory, beru automaticky dovolenky. len ja madam poslem doporucene PN a dostanem vsetko pekne zaplatene :wink: :grinning:
5. feb 2015 o 03:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin u nas pred vianocami dve sliepky mali AOK urlaub :rolling_eyes: si sefka zrejme myslela, ze aj ja sa chystam :grinning: no lenze ja som mala otvorenu ranu v ustach a teraz po operacii neviem kolko stichov :unamused:
s nasou sefkou sa neda ani postou konunikovat :rolling_eyes: to urobila jedna kolegyna co bola pn a sefka jej surovo zrusila tyzden dovolenky co mala naplanovanu... a vies co mi povedala??? :grinning: ze buduci mesiac si to budem musiet nadrobit :grinning: ajked teraz s neplatenym volnom mam presne 130hodin ako mam v zmluve... posledne mesiace som malava 150-160 :rolling_eyes: co ona odomna este chce??? :angry: dam sa doporiadku a surovo odchadzam
inak a ty teraz nepecies??? neberies objednavky ci co??? :confused: som dlho nic nevidela od teba
5. feb 2015 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 bola som 2 tyzdne na Sk v nedelu som dosla, ale uz som nervozna-nieco by som piekla-tak vcera taka rychlovka h listkoveho cesta a dneska jablkovo vinny kolac-len sa moc nepodaril. Obe Weight Watchers recepty, lebo sak chudnem :wink:
Oni su taki chrapuni v tom mekaci, najdi nieco ine, ked len na benzinku, alebo aldi, lidl-od nas z mekaca vsetci idu do aldi (15€/h)alebo lidl14,50€
5. feb 2015 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2015 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@lokalistin vyzera to dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned by som si dala... dva dni po OP som mala nenormalnu chut na bratwurst :frowning2: fakt mi az sliny tiekli... tak som si jeden bola kupit a pomixovala som si ho :grinning:
v sobotu planujem robit pizza tycinky z listkoveho cesta :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si vzdy pochutime :dizzy_face: dnes sa idem pokusit na tortu nacapit cokomantinel :sweat_smile: ze co z toho bude netusiiiim :grinning: chcem to skusit :slight_smile:
inak pred vianocami som mala 55kg a teraz 49 :rolling_eyes: v praci sa do mna pustaju, ze by som mala viac jest :rolling_eyes: ajked stale jem!!! to by chcelo menej stresu si skor myslim... a teraz hlavne tomu dopomohlo, ze nemozem zut a jem len kasovite jedla... a to tiez skoro kazdu hodinu daco :grinning: 34nohavice su mi obrovske :angry: dnes si ich idem zmensit v pase... vsak sa v tom ani pracovat neda :angry:
5. feb 2015 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok