• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
Tak moja hokejova torta...sice nic moc ale snaha bola :-P
6. feb 2015 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
ahojte, prispievam mojou, čakajú ma modelovačky na budúci týždeň :unamused: už týždeň sa chystám a táááááák sa mi nechce :frowning2:
7. feb 2015 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@mirinecka krasna farebna torticka :dizzy_face:
7. feb 2015 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 paci sa mi ako sa vies vyhrat s fotkami :wink: mna to zaverecne fotenie pomaly bavi viac ako pecenie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2015 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...a pridam aj svoje, za posledne 2 tyzdne ich bolo dokopy 20 :confused: az sa cudujem ze som celkom v pohode :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teraz uz zas len tak normalne budem fungovat :wink:
7. feb 2015 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
@maya30 kraaasa všetky :slight_smile: a tie profi fotky odpadavam :slight_smile: ako je to tak normalne ?7-8 ?? :grinning: :grinning: :grinning: ideš ako píla :astonished:
7. feb 2015 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ta svadobna, nemam slov, to je nadhera a ostatne tradicne krasne samozrejme tiez..do tejto temy sa chodim pokochat tvojimi umeleckymi dielami a teda este aj @pristela je moj velky favorit..kocky ste super:slight_smile:
7. feb 2015 o 10:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ďakujem, ja vždy obdivujem tvoje nádherné diela, krásne torty a veľmi pekne spravené aj foto :wink: poctivo si ich ukladám na inšpiráciu :grinning:
7. feb 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pridávať torty po @maya30 ani nemám chuť :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak možno o 100 rokov aj ja dám také nádhery :dizzy_face: Malá torta rýchlovka, kamarátka volala v stredu, či by som do piatku nespravila.....
7. feb 2015 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@maya30 prekrasne vsetky hlavne svadobna a aj knihy, ale fakt by si sa mala trochu setrit nech neskoncis zase na infuzkach :-/..:slight_smile:
7. feb 2015 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ach normálne odpadávam, že 20 kúskov za 2 týždne a každý jeden absolútne dokonalýýý :astonished: :slight_smile:

Ja tak za 2 týždne som dala tak po skromne len 2 kusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:, minulý týždeň pre nášho malého kamoša z pôrodnice a tento týždeň som si odpremiérovala krajku a kvety :slight_smile:
7. feb 2015 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
7. feb 2015 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte v tento krásny deň pridávam moje dve papapap
7. feb 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@maya30 neskutocneeeee zena, ty sa zenies do zahuby pri tomto tempe :confounded: :sweat_smile:
zvolni trosku :wink:
ale teda naaadhera prenadhernaaaaa ako vzdy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. feb 2015 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie tani kraaasna postavicka, uplne ze dokonala :dizzy_face:
7. feb 2015 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak pridám aj ja moje :slight_smile: ta strieborná obrovská + 30 cupcakes .. čokoládová ,si moj syn najväčši zmyslel o tretej poobede že na siedmu potrebuje tortu kamošovi na narodeniny tak mega rychlovka :grinning: a ostatné dve ,nuž skušam airbrush tak su take kadejake este flakaté ale ja to vychytáááám :grinning: strieborná bola premierova s airbrushom :slight_smile:
7. feb 2015 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
Pomoooooooooc baby vydrží torta do pondelku????? šlahačku som pripravila v štvrtok ráno a plnila som v piatok ráno je to čokoládový parížsky s mascarpone bez ovocia. Please máta niekto skúsenosť ??????????????????
7. feb 2015 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak jasne , ze vydrzi, preco by nemala ? :wink:
7. feb 2015 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 dakujem ti :dizzy_face: mne sa zas paci ako sa ty vies vyhrat s tortickami :grinning: mas ich opät nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
na 22. mam jednu tortu objednanu... tak skusim konecne predcastne nieco vymodelovat na nu :grinning: 15.,16.,17., mam volno, tak snad sa dokopem a nebudem modelovat opät na poslednu chvilu za pochodu :grinning:
7. feb 2015 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak vydrzi v pohode, ved si vezmi, kolko ludi oslavuje v sobotu, v nedelu dojedaju a v pondelok zbytok beru do roboty a je v pohode :wink: :wink: :wink:
7. feb 2015 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 niečo neskutočnééééé, obdivujem ťa....pridávam poskromne aj ja svoje dve :unamused:
7. feb 2015 o 15:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@maya30 to je nádhera.. pre nás potešenie pre oči,pre "majiteľov" isto labužnícky zážitok,ale pre teba to musí byť neskutočne vyčerpávajúce..dievča spomaľ..lebo za 2 týždne 20 tort,je nie nadľudský,ale neľudský výkon..keď si predstavím,koľko sa ja prdlikám s jednou tortou ...fakt dvihnúť cenu,nech sa ti zníži počet... :wink: :dizzy_face:
7. feb 2015 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 no nádhera tie tvoje tortičky a tá kniha nemá chybu ukladam ak mozem. A chcela som sa ťa opýtať k tej nahej torticke či sa ti na nej nezačali topit tie kvetinky. Ja som robila pre nás na skúšku a mne nabrali vlhkosť od torty.
7. feb 2015 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
moja dnesna
7. feb 2015 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@pristela
@pipka jaj babenky vdaka za rýchlu odpoved,myslela som si,že vydrží ale manžel ma strašil.
7. feb 2015 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 ja by som do tej stranky aj sla spolocne, ale ked mame rozdielne chute, rozdielne ceny, ja neviem take pekne figurky ako ty a ja som asi draha- mi to pripada- vsetkym sa to zda drahe :cry:
7. feb 2015 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a čo sa výdrže týka ... jogurtová plnka s ovocím plnená vo štvrtok bude v pohode v sobotu a nedeľu?
7. feb 2015 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30
@grasie
@adrika202
moje zlate tak ja dneska naladu tak ci tak pod 0 a ked toto vidim, pytam sa, co tu robim? Pri niektorych kockach som myslela, ze sa to uz lepsie ani neda a stale ma prekvapujete a ja som uz asi vrchol dosiahla-lepsie to uz asi nebude, ale stojim niekde na stvrt vasej cesty :cry:

sama nadhera
7. feb 2015 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Čaute sladulienky :slight_smile: Tak pridávam po dlhom čase svoje tortuchy... Ináč, krásne tortičky ste popiekli, šikovnice... :slight_smile:
7. feb 2015 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@maya30 Krásne tortičky, fakt! Tá svadobná je úžasná... :slight_smile:
7. feb 2015 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok