• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@symoona ano, já s ním potahuji 95 % svých dortů a Smartflexem potahuji jenom bílé dorty. Trochu zle jde obarvit na modro, chytá trochu jiné odstíny modré, tím jak je žlutý, tak je to spíš taková tyrkysová
9. feb 2015 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rogerka ja pouzivam spaldovu v pohode na vacsinu veci
10. feb 2015 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska55 ty sa pýtaš??..však máš krásne veľdiela..ja netuším,ako sa dá spraviť viac,ako 3..moje maximum je 15kg svadobná trojposchodka..ono,viac by som nemala ani kde dať :slight_smile: ..teraz,keď už pracujem,som dala 2 naraz a to som piekla do noci,ráno o 6 plnila a po robote dokončila...našťastie,druhá bola pre sestru darček ,tak som mala čas ...popri robote max jednu ..robím viac menej pre nás a kamarátov,takže furt niekto niečo má.. :dizzy_face:
10. feb 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 vdaka za odpoved. robila si z nej aj na tento korpus? svokra po precitani jednej knizky odmieta jest inu muku. dcera bude mat narodeniny a nechce sa mi to skusat na viackrat. spaldovu tiez pouzivam, len som z nej nikdy nerobila piskotu
10. feb 2015 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt na tej knihe je obrazok na fondane :wink: chcela som nieco originalne no zaroven nenarocne a na nete som nasla takyto motiv :wink:
10. feb 2015 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska55 krasne tortusky mas :dizzy_face: co sa mnozstva tyka robim to v podstate ako ty - v stvrtok peciem, piatok plnim a zdobim, ozdoby chystam dopredu, maximum co som mala bolo 5ks za den, z toho 2 dvojposchodky :-P a skoncila som o 1 rano, co bolo este fajn :sweat_smile: a fotim vsetko vonku na dennom svetle, preto nemam tiene :wink:
10. feb 2015 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja som sa tiež prihlásila na to stretko do Partizánskeho...už sa teším na tvoju postavičku... :slight_smile:
10. feb 2015 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem vam pekne....tesi ma, ze sa vam moje torticky pacia..... @maya30 tak to akoze nechapem ako to dokazes na jeden den 5 ks ..... a ze o jednej rano si skoncila, tak to klobuk dole.... je od stvtku do soboty spim tak par hodin.... no nechapem.....a kde to vobec skladujes? Inak super napad fotit vonku ..... a teraz ked je kopu snehu :slight_smile: :slight_smile: ............. @women04 a ty pecies este popri robote, tak to tiez klobuk dole, ja som teda na materskej, mam dve babulky, a mam co robit behat okolo nich a aj piect, ale teda oni sa zapajaju tiez :slight_smile: .... len potom mi to aj dlhsie trva :slight_smile: ..... Asi to chce len cvik alebo co, lebo mne sa zda, ze pri jednej stravim nekonecne vela casu....ked ja som taka dora a ak nieco nie je dokonale, furt sa s tym bavim....a aj tak furt vidim chyba na svojich tortach :( .....
10. feb 2015 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ozaj zabudla som sa spytat, potahujete niektora z doma vyrobenej cokohmoty? Ak ano nemate nejaky dobry overeny recept.... lebo doma sme viac na cokoladu a rada by som sa aj tomu priucila :slight_smile: ..... A ak robite s cokohmotou, da sa farbit, keby som si urobila z bielej cokolady?
10. feb 2015 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Druhá torta v tomto roku, presne podľa zadania a macko podľa @lamps :sweat_smile: samozrejme, nie je taký rozkošný ako od Andrejky, len taký môj :grinning:
10. feb 2015 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@rogerka neboj sa ja z nej robim bezne na bledy pozor neviem akym cinom sa mi minule zle odlepoval od formy ale ako mramor vysiel v pohode ja pre nas z bielej muky robim minimum veci aj vianocne pecivo este sa mi nestalo ze by mi nieco nevyslo klop klop a to teda ja pouzivam celozrnnu spaldovu raznu aka mi len pride pod ruky minule aj cicerovu:slight_smile: drzim palce
10. feb 2015 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 prosim ta nemas fb stranku so svojimi dielami?
10. feb 2015 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps o akom stretku hovoríte. Mala by som záujem aj ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2015 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 Krásný dortík a medvídek k zulíbání :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2015 o 06:31  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. feb 2015 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina51 Katka, prihlás sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja budem rada, keď ťa spoznám aj osobne
11. feb 2015 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps takže ideš na stretko?aj ja sa teším na postavičku :slight_smile:
11. feb 2015 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 majka aj ja som sa ťa chcela opýtať,či máš niekde album s tortičkami,nech sa aspoň pokochám,toľko nádhery.ty si asi čarodejnica :slight_smile:
11. feb 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 áno, idem. Ale ja tam budem mať z toho bobky, takto na verejnosti .... :grinning:
11. feb 2015 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps neboj,ty si šikulka............potom ťa drgnem :wink:
11. feb 2015 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. feb 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 dakujem pekne, potom podam spravu ako to dopadlo :wink:
11. feb 2015 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska55 ahoj, ja mam tento odtialto z fora, myslim, ze ho tu pred par rokmi hodila pristela: 150g praskovy cukor, 200g cokolada, 180g penových cukríkov, 1 CL masla al. margarinu, 3 CL slahacky (33%), 1 CL likeru (brandy, amareto, aroma). V hrnci nad parou roztopis cokoladu, pridas cukriky, maslo, slahacku a liker al. aromu. Do roztopenej masy po castiach primiesas preosiaty cukor. Robila som raz z bielej cokolady, chuti uzasne, farbi sa rovnako dobre ako kupovane hmoty
11. feb 2015 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte mamule. Chcem sa opytat. Akurat som si urobila burizonovu hmotu-idem robit plechovku piva na tortu, a moja otazka znie, musim na tu hmotu natriet krem az potom dat na vrch potahovku, alebo mozem potahovku potiahnut aj bez kremu pod?Bude to drzat?
11. feb 2015 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela
@lucula73 baby som aj na fb, meno vam poslem do ip:wink:
11. feb 2015 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1 karnevalová do tomboly pre mojich žiakov. Mali veru veľkú radosť!
11. feb 2015 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
zdravim vas tu sikulky! som nova clenka, pozerala som torticky, velke mnozstvo ich tu je doslova majstrovskych diel!!! z niektorych doslova padam na zadok! WOOW! :slight_smile: ja som zaciatocnik, zatial peciem len po rodine..tu je par foto, co sa mi doteraz podarilo..
12. feb 2015 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Dievcata mam jednu blbu otazku, zistila som, ze nemam dost miesta v chladnicke mozem dat naplnenu tortu cez noc na balkon???? Mame zasklenny. Nic sa nestane?
12. feb 2015 o 13:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheria nič by sa nemalo stať, pokiaľ tam nemáš nejaké zvery :slight_smile:
12. feb 2015 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka jedine muza a deti :sweat_smile:
12. feb 2015 o 13:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok