Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mirinecka
13. feb 2015
jááááj a foto 😃
michaela3011
13. feb 2015
Kocky mam otazku :-N ake mlieko pouzivate??? Ja vzdy vezmem najlacnejsie 😃 cize s 1,5% tuku... Vcera som robila s mojou kolegynou tortu a ta kupila s 3,5% tuku... Je mozne, ze to zanechalo zmenu na chuti kremu??? Urcite ano, ze??? :-N 😃 mi ten krem zrazu prisiel taky mastny :-| taky daky cudny :-| aj konzistencia bola daka ina =-) dakujeeeem x-)
blancagon
14. feb 2015
Dokončené,odovzadné ale moje kríže odišli tiež,že auuu.Babenky šak to je drina! 😉
maya30
14. feb 2015
@mojmacik ahojky, prepac ak neskoro odpovedam, wall-e je z pozliepanych keksikov, nezvyknem robit vacsie veci z hmoty 😉
maya30
14. feb 2015
@pipka citim sa poctena ze mas odo mna ulozenych tolko inspiraciek x-) x-) x-)
cheria
14. feb 2015
Takto sa mi podarila
pipka
14. feb 2015
@maya30 zlatik, sak a da sa tvoje torty si neulozit? :-N 😃 😃 😃 😃
co tvoja torta, to moja inspiracka 😎 😎 😎
zuzu188
14. feb 2015
Valentinska pre mojich troch chlapov 🙂
mimcak
14. feb 2015
Ahoj.Tak pridám svoje a idem popozerať vaše.
nika1985
14. feb 2015
Ahojte krasneho valentina ja som si dala tento vikend volno tak len tak pre nas kuskusova torticka so steviou, medom, kvalit. coko tvarom a lesnym ovocnym
mia114
14. feb 2015
ahojte
jaaaj konecne tento tyzden za mnou, 3torty spolu s nocnymi v praci mi dali zabraaat, ale tak zvladla som to nejak.
adrika202
14. feb 2015
konečne dobojované :-p prvé tri podla predlohy aj ten sporák ,maja a vilko ,muselo tam byť strašidlo 😃 mam dosť idem vyložit nohy a popozerať čo ste šikovnice napiekli 🙂 inak je sranda tipovať ked mam v chladnicke 5 oganážovanych tort ,že ktorá je ktorá 😃 😃
sasettka
14. feb 2015
Ahojte, aj ja pridavam, tiez som toho mala dost, kebyze nemam deti na starost, da sa to stihat - od nevidim do nevidim :-p 😃
mirinecka
14. feb 2015
dnešná kytička z kurzu 😃
luciahromadkova
14. feb 2015
Dievčata prosím keď chcete zdobit cup cake hmotou, aký krem davate pod, aby sa hmota netopila? (viem ze mozem dat ganache v bielej a tmavej verzii, ale cisto maslový krém nemusíme...) ďakujem
mimcak
14. feb 2015
@adrika202 uffffff nepreháňaš to tým množstvom tortičiek????????? Ale su krásne.
adrika202
14. feb 2015
@mimcak dakujem .. no tento týžden sa to nejak zvrhlo 🙂 objednávky na poslednú chvilu a všetko kamošky ktoré sa neodmietajú 🙂
kukulka1
14. feb 2015
@adrika202 krása,teda toto by som ja nevymodelovala ani do dochodku,hehe 🙂 úžasná práca!
elamaslakova
14. feb 2015
@adrika202 Nádherné tortičky
@mirinecka Kvietky sú nádherné
@sasettka Nádhera, všetky
@mia114 Nádhera
pristela
14. feb 2015
Holky pridavam sa malinko ku vam aj ja 😉
elamaslakova
14. feb 2015
Dievčence pozdravujem vás , to čo vy tu vystrájate to je už neskutočné , to nie sú torty to sú umelecké diela , dokonalosť sama , neskutočná nádhera . Ja pridávam 2 moje tortičky , jedna pre hubára na 60-ku a jednu do tomboly na zábavu fašiangovú ,ale že je Valentína tak srdiečková
katarina51
14. feb 2015
@sasettka
@adrika202
Krááásne 😉 🙂 😉 🙂
elamaslakova
14. feb 2015
@pristela Tortičky nádherné všetky
sasettka
14. feb 2015
@pristela paradne a hlavne s olafom si zabila 🙂)))
@elamaslakova
@katarina51 dakujem pekne 🙂
timea7
14. feb 2015
@sasettka tá slaná je božskááá, sliny mám až na klávesnici
sasettka
14. feb 2015
@timea7 🙂)))) dakujem
woman04
14. feb 2015
Ahojte dievčatá...krásne krasotiny ste popridávali a to množtvo..ja skromne dve za posledné dva týždne 🙂
@mimcak sme sa zhodli v téme s mačičkami 😃 ..ale kolega ma poprosil jednu bielu,jednu čiernu a červené klbko 😃
kubrt
15. feb 2015
@michaela3011 nevím, jestli má mléko s větším obsahem tuku vliv na konzistenci krému, ale na chutˇ nejspíš ano. Tedˇ jsem si uvařila kafčo s3,5 proc. mlékem a chutˇmě fakt zarazila =-) .Normálně používáme mléko 1,5 proc. a domácí. Tohle někdo omylem koupil.A že jsem si zrovna četla tvůj příspěvek, běžela jsem juknout na krabici :-p 😃
mimcak
15. feb 2015
@woman04 to ano 🙂 😃 ja som zas mala zadané 4 mačky na torte a jednu ešte dole pri torte. :-N
pipka
15. feb 2015
@sasettka uuuzas, to mnozstvo..toto ja nepochopim :-N =-) :-p
parada 😎 😎 😎