• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@luciahromadkova ja som ich len dzemom potrela :wink:
15. feb 2015 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dakujem :slight_smile:)) nooo, ani ja som to pred par mesiacmi nechapala, ale teda vidis... skusila som, ci sa to da a vazne da :grinning: ja si davam max. 5, len teraz som zabudla na muzovu tortu - ta jednoducha so srdcom a na slanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne priestorovo to je zle, kedze mam len jednu chladnicku, vsetko ostatne bolo na balkone :slight_smile:) a musela som ludi nahanat, nech si co najskor pridu po torty :grinning:
15. feb 2015 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak si tuším začala ganážovať :slight_smile: máš krasne tortičky :slight_smile:
@katarina51 dakujem krásne :slight_smile:
@kukulka1 dakujem :slight_smile: no ja modelujem za pochodu ,nejako sa mi nechce nič dopredu pripravovať :slight_smile:
@elamaslakova dakujem krásne :slight_smile:
15. feb 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte zienky pridavam aj ja svoju trosku a idem sa dospat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2015 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@adrika202 ďakujem krásne , máš pravdu ganažujem,ale len pre vyvolených :sweat_smile: :grinning: :grinning: . ked viem,že si dávajú často upiecť ,alebo,že zvykňu nechať nejake to eurko navyše. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. feb 2015 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak no ja už každu ,aj ked si niekedy poviem že stači len omaslovat ,neda mi to a aj tak ju oganažujem :slight_smile:
15. feb 2015 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 kráása všetky ,ale tie ruže odpadávam ,asi ta pridem kuk a daš kurz :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2015 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby profičky, nemam na tortach take krasne rovne hrany. Pouzivam recept na piskotu, nabuduce skusim mramorovy korpus, mozno bude pevnejsi. Ale, moja otazka, tortu po naplneni este orezavate a tak obmaslujete? Dakujem
15. feb 2015 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj uz mam prvu tento rok. Asi som mohla dat radsej sedu podlahu a ten koc som mohla asi kombinovat so zlatou-ta strieborna ukaze nejak tmavo. No mozno by to bolo lepsie,keby som vedela lepsie fotit :grinning:
15. feb 2015 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Ahojte sladké žienky, pridávam moje a konečne si idem užívať prázdniny :slight_smile:))))))
15. feb 2015 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@sasettka prosim ta to to vsetko pri detoch tie pocty davas?mas ich neskutocne
15. feb 2015 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nadherne ako vzdy uplne uzasne ta s ruzami jaj neviem sa vynadivat :wink: mat tak svadbu este raz
15. feb 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubrt takze neni mlieko ako mlieko :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: uz vieme :grinning:
15. feb 2015 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 naaadhera, zas sa nedalo neulozit si :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: caka ma henten okridleny ponik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uz zhladavam zas ako to spravim...a toto sa mi mooocne paci :dizzy_face:
15. feb 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky.. Sánka dole pred všetkými.. :slight_smile::slight_smile: uzasneeeee.. Pridávam moje vikendovky.. Malé valentínska srdiečka som už ani nefotila, tych bolo 14.. :slight_smile:
15. feb 2015 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@jenie123 tieto a plus 14 ??? Ty tiež ideš ako pila,krásne torticky :slight_smile:
15. feb 2015 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 to boli len take mini srdiečka.. :slight_smile: ale veď vies, robota je aj s nimi.. :slight_smile: Ako som pozerala na tvoje úžasne dielka, tiez si sa nenudila, ze? :slight_smile::slight_smile:
15. feb 2015 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 veď práve že či malé či veľké robota rovnaká :slight_smile: no nenudila :slight_smile:
15. feb 2015 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kúpila som si airbrush :slight_smile: / mal prísť na vianoce, ale Ježiško akosi meškal :stuck_out_tongue_closed_eyes: l/ a toto je moja prvá skúsenosť...
15. feb 2015 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@adrika202 kludne prid dame kafco :slight_smile:. teraz som skusala trochu iny sposob a su tusim vydarenejsie ako tie co doteraz
15. feb 2015 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka janka uprimne povedane videla som uz aj krajsich ponikov, ale prelozili mi necakane tortu na skor, tak som ho len tak narychlo usulala :-P
15. feb 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Viete mi poradiť, ktorá poťahovacia hmota je bezlepková (vhodná pre celiatikov)? Doteraz som používala smartflex a na tej je napísané, že obsahuje pšenicu. Manželovi zistili celiakiu, tak sa musím preorientovať na inú poťahovaciu hmotu. Ďakujem za rady.
15. feb 2015 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nejde ani tak o konika ako takeho, ale o napad :wink: ...o to, ako ma ta torta vyzerat, uprimne povedane, presne takto nejak som to mala v hlave :sweat_smile: :sweat_smile: mi kradnes myslienky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: tie volaniky duhove a srdieckova torta, lebo oslavenkyna je zatazena na srdiecka :sweat_smile: :wink:
15. feb 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ked bude teplejšie a malý bude mať stvoriteľa doma ,tak sa ti určite nasáčkujem,budeme ružičkovať pri vínku :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2015 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rejaa pasta dama je bezlepkova :slight_smile:
15. feb 2015 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte som tu nova a potrebujem poradiť. Idem piecť synovi tortu ,štvorec 35x35cm . A bola by som veľmi vďačná , ak mi niekto poradí recept na korpus . Peciem sem tam , ale takúto som este nerobila . Ak môžete poradiť, budem vďačná dakujem:blush:
15. feb 2015 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nadherne všetky
15. feb 2015 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 krasne tortušky
15. feb 2015 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 to sa ako toto dá?? ..opäť neskutočná kvalita a kvantita ..nechápačky :wink:
15. feb 2015 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hana248 @woman04 zienky dakujem :dizzy_face:
15. feb 2015 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok