• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps @pristela kocky a da sa este prihlasit? ja som to nejak zanedbala a mozno by som aj sla :wink: aj link som si zapatrosila, prosiiiiim :slight_smile:
17. feb 2015 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag ja som jej dnes pisala a vravela ze posledne dve miesta ma, ja som jeedno z toho takze ty by si mohla stihnut to druhe volne
17. feb 2015 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trosku prispejem aj ja najnovsimi tortickami :slight_smile:
17. feb 2015 o 13:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
Ahojte dievky, posielam trosku tapety..moje posledne tortuchy...
Ta cierna s klietkou je na temu opery Carovna flauta, lekarska je pre mojho milacika na narodeniny - musela to byt izba s oknom, pacientom, lekarom a macikom:slight_smile: , sanitka a helikoptera sa mi zmessitla len na muffiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Posielam boztek!
17. feb 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
17. feb 2015 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@mimcak Miška takéto niečo
17. feb 2015 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
jeeej, akcia na gelovky, potesiii :slight_smile: http://www.mnamuela.sk/c/68
17. feb 2015 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
17. feb 2015 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babule...dlho som nebola a asi ani dlho neprispejem...od decembra som urobila az 3 torticky a jednu este od 23 januara dlzim mojej dcere, lebo neni casu :frowning2: praca, skola, deti a este jedna usata stvornoha, chlpata "torticka" ku nam prisla z utulku :dizzy_face: aj mladsej som robila len taku malu rychlovku, este pred tym ako sme chodili len do utulku vencit psikov a madam chcela psicka na torticku. a cokoladova bola tiez len taka rychlovka pre svokra.

A ak by mala niektora z vas zaujem o potahovu hmotu PME, mam doma jedno 1kg balenie, ma zaruku do 16.4. -pouzivala som na bezlepkove torticky, tak podarujem... lebo ak ju nikto nebude chciet tak ju asi aj vyhodim, nebudem mat kde vyuzit :unamused:
17. feb 2015 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@abriela no pekné len ako by som tam dala toho jazveca.
17. feb 2015 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje zatial posledne.V poslednej dobe len rozdavam:slight_smile: Tak nejak to vyslo a neda sa inac.Ale radost urobili,tak som rada:slight_smile:
17. feb 2015 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
Kocky skusam byt kamaratka s cokoladou :sweat_smile: tak dnes som sa pohrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: oprasila som silikonove formicky na pralinky... S priatelom sme sa na ne chystali uz pred dvomi rokmi :grinning: dnes som to dotiahla do konca a zaexperimentovala si :grinning: taaaakze biela cokolada s levandulou a horka cokolada s kokosovym kremom :stuck_out_tongue_closed_eyes: moj priatel nema rad levandule, tak som mu ani nepovedala, ze som ich zakombinovala :grinning: mali ste ho vidiet :grinning: :grinning: :grinning: no chut je to bozskaaaa :dizzy_face:
17. feb 2015 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@abriela woooow genialne! premakane detaily :slight_smile: uzasne ako vzdy
17. feb 2015 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa aj ja chcem jednu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2015 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tammika najde najde, len nejak nejde poslat spravu :slight_smile: uz sa niekto ozval?
17. feb 2015 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag dakujem :wink:
17. feb 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag co? :slight_smile::slight_smile:)) Pomalicky sa priblizujem k Tvojmu levelu:slight_smile:)) Nemam nervy na ganache.A to ani nepretacam:slight_smile:
17. feb 2015 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak moja len jedna, ,ale potesila :grinning:
18. feb 2015 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@sikag Snáď sa nájde :slight_smile: Ako pozerám na tieto výtvory, tak klobúk dole! Úplná nádhera!
18. feb 2015 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Netradične na dnes jedna :wink: ,farebná inšpirácia @maya30
18. feb 2015 o 10:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@mimcak jazvec dole pri nohach, nohami nahor :wink: - hore jelen a diviak
18. feb 2015 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa idem aj ja trochen pochvalit :slight_smile: ...zatial len balkonove zatisie.....potom pridam aj detailnejsie :slight_smile: BTW bolo to pre moje deckaaaa
18. feb 2015 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od entrovalo mito bez fotooooo :slight_smile:
18. feb 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@mojmacik kazdy ma svoju tortu, to pojete :wink:
18. feb 2015 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela porozdavaneeee ,cosi odlozene v mrazaku....okolo nas je vela ludi,ktorym sa aspon kostovkou odvdacime :slight_smile:
18. feb 2015 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarmustafa ty si opica. tvoje torticky su uplne neskutocne! hlavne ich mas uzasne nafotene
18. feb 2015 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím vás robili ste už s vytlačeným obrázkom na fondáne?
Pred vyše týždňom som si objednala jeden lebo som nevedela ako im to bude trvať.
Nebudem to dávať na vrch torty, ale vystrihnem obrázok a nalepím nabok. Stačí ak bude torta len jemne navlhčená? :confused: či? ono je to celkom hrubé, nie ako papier. A ešte jedna vec. Má to byť také krehké, či mi to vyschlo? Lebo dnes keď som to chcela obstrihať tak sa to lámalo. Musela som ten obrázok trochu nahriať rukami aby to šlo obstrihať. Našťastie sa to podarilo. Ale keď to budem dávať na bok torty tak zas to budem musieť nahriať lebo inak to ani nezohnem.
18. feb 2015 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 tie monsterky su na fondane...super sa s tym robi je to pruzne na folii....krasne sa to da obstrihavat asi tiv to uschlo....len som navlhcila odspodu....a mne sa to zase zdalo tenke oproti papieru
18. feb 2015 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik takže mne to už vyschlo tým pádom keď sa to lámalo? A stačí len jemne vodou nalepiť?
18. feb 2015 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len vodou :slight_smile:
18. feb 2015 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok