• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@sticker dakujem :wink:
ale co by boli mdle :wink: ved su uplne krasne, mozno je to len tym, ze su fotene vecer pri umelom svetle, to aj mne sa niekedy menia farby :unamused: preto radsej fotim bez blesku, cez den :wink:

inak farby pouzivam klasika ako kazda, nieco wilton, nieco sugarflair, nieco prachovky raindust :wink:
tieto co som teraz robila, mali vyslovene poziadavku, aby boli krasne, jarne, farebne :wink:
21. feb 2015 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak
@pipka dakujem:slight_smile:a aj dakujem za vseeeeeetky like a odkazy k tortaam za dlsie obdobie, ja tu vzdy len tak skocim a ani vas poriadne neprecitam hambim sa :sweat_smile: ale u to zajtra napravim je nedela a ja ju stravim v praci tak budem citat koniiika :dizzy_face:
21. feb 2015 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka Silno premýšľam, či ukázať tú tvoju sovičkovú staršej... Ona bezpodmienečne chce na narodky sovičkovú a keď zbadá tvoju viem, čo povie :grinning: A tak do leta snáď prídem na tú správnu kombináciu farieb :slight_smile:
21. feb 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker urciteeeeee :wink: to das v pohode :wink:
21. feb 2015 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Tak som jej ju ukázala a reakcia: "Jéééj, aj mne urobíš takú?" :grinning: :grinning: Akurát, že 2-poschodovú :grinning: :grinning: Skromné to dieťa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. feb 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Pekný víkend vám prajem sladké žienky a pridávam jednu darovaciu svadobnú tortičku
21. feb 2015 o 11:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@muffinka8 zamilovala som sa aj decka,ze jeeeeej Adelka bude konik,Hanka bude ovecka a Kubko prasaaa :slight_smile:
21. feb 2015 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. feb 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky pridavam aj ja , este mam jednu ale chcem sa tychto uz zbavit , tento vykend ako za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: ten holub to bola show sama o sebe , chlapik co ho objednaval sto bodový ...no hlavne , ze nakoniec bol spokojny bo tie info okolo holuba boli extrem :grinning: som si mohla konecne vydýchnut :sweat_smile:
21. feb 2015 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
@muffinka8 jaaaj , to ti je taka krasne milena tortuska, cistulinka, jemna ...uuuzasnaaaa
21. feb 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela parááááda až sa hanbím po Tebe dať tie moje :sweat_smile:
21. feb 2015 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
ze aku hrubku som vam napisala v tete :confused: :confused: :confused: ano ano @pipka na teba som myslela a aha ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odpustam ti zena moja :sunglasses: :grinning: :grinning:

a sak ti mal dat fotku holuba, ne? co milion popisov je vzdy nic ako poriadna fotka :wink:
21. feb 2015 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jezis ten holub je perfektnyyyy :dizzy_face: jasme ze aj tie dalsie su krasne.
21. feb 2015 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mojaaa, som dostala dve foto, chcel ze este najde a posle nejake , no a dostala som aj drevennu maketu holuba :grinning: sice ineho druhu ale to ze len kvoli predstave aspon velkosti , no zlatyyyy

@mia114 moooc dakujem, som rada ze je prec :sweat_smile:
21. feb 2015 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to skoro ako ja som od hanky dostala obrazok s 3 myšami v šatach, ze chce v lete tortu..aby som mala cas sa na nu pripravit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
21. feb 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jááj, ďakujem :slight_smile: my sme sa tu práve s mamkou rozplývali nad holubom, že toto keby jej šéf videl, lebo on je holubár každou bunkou :grinning:
21. feb 2015 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pridávam aj ja svoje víkendovky :slight_smile: na tú 100 ku som sa veľmi tešila ,lebo však koľkokrát je taká príležitosť k takému jubileu piecť :slight_smile: minnie som už raz robila ale na 2 he narodeniny ,toto som sa dva krát opytala či dobré čislo počujem :slight_smile: kamionova -som si rozmazala foto a zistila len ked už torta bola preč a ešte 24 cupcake :slight_smile: idem popozerať vaše krásne dielka :slight_smile: majte pekný víkend dievčatá :slight_smile:
21. feb 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
Tak tu su moje tortičky a ide sa oslavovať Maša pre môjhu vnučika
21. feb 2015 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
Moj dnesny kamion, zle sa mi to take vysoke a s tym zadkom potahovalo, ale no co uz. a ja a airbrush kamosmi nebudeme, chcela som si vymenit trisku, kedze naposledy mi to nefungovalo a zlomila som zavit. Nastastie potom v robote pod mikroskopom tenuckou pinzetou som to odsrobovala, ale torta len natreta , skusala som Majkin @jakelina korpus z celych vajec v orechovej verzii a moooc mi chutil. Este ked som miesala sa mi zdalo strasne sladke, ale potom upeceny bol super. Odrezkov kopec a vsetky som pojedla :wink: Na taketo 3D torty ako stvoreny-dakujem
21. feb 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@pristela ty si nezmar holub jak zivy
21. feb 2015 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 úžasné tortičky :slight_smile:
21. feb 2015 o 15:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin má ho úplně perfektní a jsem ráda, že se korpus povedl. :wink:
21. feb 2015 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Doteraz som nevedela čo je Ľadové kráľovstvo teraz to už viem snehuliak moc nevyšiel ale všetko je raz prvy raz nabudúce to bude lepšie
21. feb 2015 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@pristela nádherné tortičky
@adrika202 krásna práca ,nádherné tortičky
21. feb 2015 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
21. feb 2015 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@muffinka8 ta zvířátka máš překrásné :slight_smile: moic hezký dortík
21. feb 2015 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A ešte jedna.

@brunila ďakujem
21. feb 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
Pre rybara
21. feb 2015 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@muffinka8 nelamal sa ti uz papier, ci fondat s obrazkom
21. feb 2015 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok