Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jenie123
22. feb 2015

Ahojte kocky.. Nadherneeee torticky ste opäť vykúzlili.. Ja pridávam moje tohtotyzdnovky a ďakujem za všetky pacitka a milé slova, velmi ma to tesiiii 🙂🙂

1zaza
22. feb 2015

@pipka
@elamaslakova ďakujeem 🙂

hrablica
22. feb 2015

Moja dnešná 😊

sasettka
22. feb 2015

@nika1985 dakujem a hlavne sa skoro uzdrav 🙂

katarina51
22. feb 2015

@pristela kráása 🙂 🙂 🙂 🙂

katarina51
22. feb 2015

Baby krááásne ste napiekli. Ja len jednu, no dala mi zabrať, zvieratká som modelovala prvý krát. No napokon som to dala 🙂 🙂 🙂 🙂

peciemslaskou
23. feb 2015

ahojte dievčatá,medzi vaše pekné tortičky prikladám moje

evcaq
23. feb 2015

@zklimekova dobry den,tie torticky to vy robyte?

sikag
23. feb 2015

@pristela genialne!!! holub ako zivy 🙂
@muffinka8 rozkosna farma 🙂 som si ulozila do inspiracii 😉

sikag
23. feb 2015

@pristela ta je uuuuuzasna, najkrajsia babika aku som kedy videla 😉 suprova je

sikag
23. feb 2015

@maya30 a ty tento vikend nic? sa mi nechce verit 😀 😀

veronkaj
23. feb 2015

prosím kto mi poradí ako prilepiť hotovú krajku na čokoládovú tortu je to vôbec možné na potiahnutú fondánom viem ale na čokoládovú ???

pristela
23. feb 2015

@halienka boze , zienka, som na teba popri modelovani myslela , vzdy ked som drzala noznice, hroooza , no tortusky mas uplne uzasne , nic nebadat , si prosto mistr! 😉

hrablica
23. feb 2015

A ešte jedna dnešná 🙂 a veľmi pekne ďakujem za všetky predchádzajúce páčitká 😀.

brunila
23. feb 2015

@sollange moc hezké,jemné.Nebude Ti vadit když použiji jako motivaci?Už jsem si ho uložila 🙂 🙂 🙂

brunila
23. feb 2015

@1zaza Krásné dortíčky😉

nika1985
23. feb 2015

@sasettka dakujem snazim sa beham tu z ruskou aby to baby zas nechytili pcham do seba paralen. Dneska uz je o kusok lepsie.

sollange
23. feb 2015

@brunila 😉 ,samozrejme,že nebude vadiť.Ja sa tu tiež chodím inšpirovať a dakujem 🙂

alexslovakia
23. feb 2015

Na zaciatok tyzdna tieto dve..... 🙂

lenkapristas
23. feb 2015

Čaute tortičkárky 🙂 nemáte náhodou uložené nejaké inšpirácie na 2 poschodovú tortu pre chlapa k 50-ke? Nechali to na mňa, a ja som z toho zúfalá, lebo ma nič nenapadá a nič som zatiaľ nenašla... ☹ ďakujem za pomoc... 🙂

mimcak
23. feb 2015

ahojte tak moje víkendové prvý mcquin váhu som jasné neodhadla. a tú poľovnícku som vyriešila nakoniec takto 😅 v poslednej chvíli som objednala formu na jeleňa . A prvá ružička na stopke 😝

pipka
23. feb 2015

@mimcak jazvec je bohovskyyyyy 😅 😀 😀 😀

sticker
23. feb 2015

@mimcak Tá ružička je perfektná!!! Ako "živá" 😎

kubrt
23. feb 2015

@njonja no ta doktorská nemá chybu 😀 😀 😀

abriela
23. feb 2015

@mimcak super si to vymyslela /polovnicku/

grasie
23. feb 2015

@mimcak všetky máš krásne, ale poľovnícka je úplnýý top. dokonalá v každom detaile, jedným slovom waaaw 🙂

mimcak
23. feb 2015

@pipka , @sticker, @abriela,@grasie jaj dievčatá sladké strašne ste ma potešili vôbec som nečakala taký ohlas veľmi Vám ďakujeeem ani dnes nezaspím 😉 😅 😀 😵 .

maya30
23. feb 2015

@sikag to fakt si si vsimla ? 😅 deti mali jarne prazdniny a na vikend sme naplanovali lyzovacku, tak som si vela nenabrala...robila som sice 3, ale dve uplne jednoduche a jednu detsku, ale este som ani nestiahla fotky, nieco na mna lezie tak modelujem odusu kym vladzem...tortusky mas krasne, ako vzdy 😉 chvalim 🙂

halienka
24. feb 2015

@pristela Žanetka ďakujem, no zle sa rýchlo stane a ja som nemala žiadny úraz hádam od detstva, tak už asi prišiel čas 😀 dúfam, že sa mi to rýchlo zahojí, bo človek by neveril ako vie skomplikovať fungovanie jeden nefunkčný prst. Tak mám poučenie zas do budúcna 😀

sikag
24. feb 2015

@maya30 jasne ze vsimla 🙂 sak ja iba cakam aku paradicku zase pridas 😉 my sme boli tiez lyzovat tak som si tiez vela nebrala 🙂 a teraz na mna nieco lezie 😒 ale nabuduci vikend mame nastastie "iba" rodinnu oslavu tak si neberiem nic a torty budu iba pre nase baby 🙂