• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
a predsa ešte jedna čoko čoko ,objednaná včera poobede :slight_smile:
28. feb 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@sasettka Nádherné tortičky
28. feb 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 Nemá chybu
28. feb 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento tyzden bol riadne farebny, take ja mozem :slight_smile:
28. feb 2015 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@adrika202 kvetka tu krajku si kolkokrat piekla ? To je ta kratucka, vsak ? Mne sa velmi paci, aj na tvojej torticke krasne ukaze, akurat ma vzdy odradza ze ju treba tolkokrat piect a ty ju mas dokonca v dvoch radoch :confused:
28. feb 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela zanet, ten holub z minuleho tyzdna je uzasny...obzeram ho z kazdej strany, fakt je ako zivy, krasa :astonished:
28. feb 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj dnešní pro buldoky Řisuty,a moc děkuju za pochvalu minulého dortu
28. feb 2015 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@maya30 Majka 6 x :slight_smile: ano ta kratucka ale ja uz automaticky objednavam dve tieto kratke,lebo to potom je do zblbnutia susit ;) tortusky zase nadhera ,si proste TOP ;)
28. feb 2015 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova dakujem krasne :slight_smile:
28. feb 2015 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím Vás, pridávam moju... dievčatá @adrika, @maya30 nádhernééé a ostatné tiež :slight_smile:
28. feb 2015 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@maya30 nemam slov ako vzdy :dizzy_face: teda ale tych figurok si sa namodelovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam, ze tych smolkov si nedavala v cene torty :confused: :sweat_smile:
28. feb 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ja pozerám tortičku dozadu,lebo som doteraz nejako nestíhala. Pozerám,že si robila tu poníkovú z lentilkami ,ty si sa inak pohrala,s tými lentilkami farebne. si sa hrala na popelku či si zamestnala deti. :slight_smile: Prosím ťa ako ti tie lentilky držia, alebo ich máš na čokoláde?
28. feb 2015 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby dakujem velmi pekne za pacitka a pridavam moje dve nocne nic extra ani sa mi moc nechce este dneska ma caka jedna. Niekedy ma ta ludska vypocitavost normalne udivuje boze :unamused:
28. feb 2015 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@maya30 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej nádhera čo dodať. Tie ksichtíky waaaaw
28. feb 2015 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak no to bola robotička za trest :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ad 1 straaasna spotreba lentiliek...bo v ziadnom baleni nie je rovnaky pocet z kazdej farby :confounded: takze toto su 4 baliky, teda tie velke tuby lentiliek :sweat_smile:
a ad2 :sweat_smile: triedila som ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: , torta je oganachovana a na to este do nestuhnuteho som to lepila...drzalo to dobre, ale teda do ruheho dna jemne ta farba sa rozmocila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ostali stale farby, ale tie okraje lentiliek boli uz take ako rozpite :unamused:

takze odteraz upozornujem, ze ak chcu s lentilkami, musia ratat so zmenou farby do druheho dna :sweat_smile:
inak uz som lentilkove robila, ale davala som vzdy len na vrch a do masloveho a tam mi to farbu nezmenilo..resp. kym som odovzdala, to bolo ok :wink: len som sa bala, ze ked to po bokoch omaslujem a do toho dam tie lentilky, ze mi to po stuhnuti zacne opadavat :confused: :confounded: :sweat_smile:
28. feb 2015 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja tento víkend nič moc.
28. feb 2015 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@pipka ach jaj ,ale vzerá to pekne. Tiež mám robiť tortu a chcú tam aj nejako trochu lentilky dookola,alebo nejako,ale tak toto ja určite robiť nebudem,len dám na spodok dookola a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2015 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prva torta inspiracia z netu, druha inspiracia od Zanetky. Ta krstinova sai velmi paci len ma mrzi ze ju nemam lepsie odfotenu lebo rano sme ju odovzdavali, vonku tma, zamracene :confused:
28. feb 2015 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@muffinka8 krásne a tie ruže ach jaj nádhera
28. feb 2015 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 krasne kvety, neskutocna nadhera, prosim vas, to su len lepene, alebo je to na drotikoch? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2015 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Po dlhšej dobe vám to tu trošku otapetujem.
28. feb 2015 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@elamaslakova @sticker @pipka
jeeeej, dakujem pekne! :dizzy_face: :dizzy_face:
a pipusenka, no esteze pises o tych lentilkovych, chcu jednu, ze si ju vezmu uz v piatok rano a oslava je v sobotu :unamused: tak idem jej napisat, ze teda velka pravdepodobnost zmeny farby a rozmazania, hej?
28. feb 2015 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka nooo, ale teda podla toho, ci budes davat boky alebo vrch..ako som pisala...na vrch som raz davala do masloveho a tam to bolo aj na druhy den v pohode...ale v tom slahackovo-cokoladovom, to uz druhy den poobede zacalo rozpijat :unamused: sice na chuti to nic nemeni...ale minimalne ich treba na to upozornit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

smola...lentilky cu obalovane cukrom...a toto skratka cukor vo vlhku robi, ze pusti farbu :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
28. feb 2015 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka kukaj moja...tie prve dve su fotene az na druhy den..a pohoda :wink: a ta posledna je fotena hned po dokonceni...ale nemam ju cvaknutu ked ju brali, tam zdialky vsetko ok, ale ked sa prizres blizsie, tak okraje boli uz bledsie :wink:
28. feb 2015 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@muffinka8 prekraaasne :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2015 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no jo, do cokolady ich chcem davat po celej torte - teda oni... inak snazim sa ich ukecat na nieco ine, sak lentilkovu tortu by si aj sami mohli spravit, no nie? uplne obycajnu lentilkovu chcu... :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2015 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka mne sa to strasne paci, ked je to len na boku a hore nic :slight_smile:
28. feb 2015 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 Prekrásne tortičky
28. feb 2015 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka no presne :sweat_smile: ja tiez nechapem, ze niekto si chce zaplatit za nieco, co si podla mna moze spravit aj doma....ale zas je pravda , je to piplacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nie kazdej zene sa do toho chce :sweat_smile: :wink:
a teda poznam ja baby, co neupecu ani babovku..nie este tortu :sweat_smile: :grinning: :wink:
28. feb 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 Nádherné tortičky
@maya30 prekrásne , ako vždy
@chvapilu krásna tortička
@evicaka krásna tortička
@nika1985 krása
28. feb 2015 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok