Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
adrika202
28. feb 2015
a predsa ešte jedna čoko čoko ,objednaná včera poobede 🙂
elamaslakova
28. feb 2015
@sasettka Nádherné tortičky
elamaslakova
28. feb 2015
@adrika202 Nemá chybu
maya30
28. feb 2015
tento tyzden bol riadne farebny, take ja mozem 🙂
maya30
28. feb 2015
@adrika202 kvetka tu krajku si kolkokrat piekla ? To je ta kratucka, vsak ? Mne sa velmi paci, aj na tvojej torticke krasne ukaze, akurat ma vzdy odradza ze ju treba tolkokrat piect a ty ju mas dokonca v dvoch radoch =-)
maya30
28. feb 2015
@pristela zanet, ten holub z minuleho tyzdna je uzasny...obzeram ho z kazdej strany, fakt je ako zivy, krasa :-o
chvapilu
28. feb 2015
Ahoj dnešní pro buldoky Řisuty,a moc děkuju za pochvalu minulého dortu
adrika202
28. feb 2015
@maya30 Majka 6 x 🙂 ano ta kratucka ale ja uz automaticky objednavam dve tieto kratke,lebo to potom je do zblbnutia susit 😉 tortusky zase nadhera ,si proste TOP 😉
adrika202
28. feb 2015
@elamaslakova dakujem krasne 🙂
evicaka
28. feb 2015
zdravím Vás, pridávam moju... dievčatá @adrika, @maya30 nádhernééé a ostatné tiež 🙂
pipka
28. feb 2015
@maya30 nemam slov ako vzdy x-) teda ale tych figurok si sa namodelovala :-p dufam, ze tych smolkov si nedavala v cene torty =-) :-N
mimcak
28. feb 2015
@pipka ja pozerám tortičku dozadu,lebo som doteraz nejako nestíhala. Pozerám,že si robila tu poníkovú z lentilkami ,ty si sa inak pohrala,s tými lentilkami farebne. si sa hrala na popelku či si zamestnala deti. 🙂 Prosím ťa ako ti tie lentilky držia, alebo ich máš na čokoláde?
nika1985
28. feb 2015
ahojte baby dakujem velmi pekne za pacitka a pridavam moje dve nocne nic extra ani sa mi moc nechce este dneska ma caka jedna. Niekedy ma ta ludska vypocitavost normalne udivuje boze :-|
mimcak
28. feb 2015
@maya30 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej nádhera čo dodať. Tie ksichtíky waaaaw
pipka
28. feb 2015
@mimcak no to bola robotička za trest :-N :-p ad 1 straaasna spotreba lentiliek...bo v ziadnom baleni nie je rovnaky pocet z kazdej farby :-S takze toto su 4 baliky, teda tie velke tuby lentiliek :-N
a ad2 :-N triedila som ja :-p 😃 😃 , torta je oganachovana a na to este do nestuhnuteho som to lepila...drzalo to dobre, ale teda do ruheho dna jemne ta farba sa rozmocila :-p ostali stale farby, ale tie okraje lentiliek boli uz take ako rozpite :-|

takze odteraz upozornujem, ze ak chcu s lentilkami, musia ratat so zmenou farby do druheho dna :-N
inak uz som lentilkove robila, ale davala som vzdy len na vrch a do masloveho a tam mi to farbu nezmenilo..resp. kym som odovzdala, to bolo ok 😉 len som sa bala, ze ked to po bokoch omaslujem a do toho dam tie lentilky, ze mi to po stuhnuti zacne opadavat =-) :-S :-N
mimcak
28. feb 2015
Ja tento víkend nič moc.
mimcak
28. feb 2015
@pipka ach jaj ,ale vzerá to pekne. Tiež mám robiť tortu a chcú tam aj nejako trochu lentilky dookola,alebo nejako,ale tak toto ja určite robiť nebudem,len dám na spodok dookola a hotovo :-p
muffinka8
28. feb 2015
Prva torta inspiracia z netu, druha inspiracia od Zanetky. Ta krstinova sai velmi paci len ma mrzi ze ju nemam lepsie odfotenu lebo rano sme ju odovzdavali, vonku tma, zamracene 😕
mimcak
28. feb 2015
@muffinka8 krásne a tie ruže ach jaj nádhera
evickao
28. feb 2015
@muffinka8 krasne kvety, neskutocna nadhera, prosim vas, to su len lepene, alebo je to na drotikoch? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
denisak77
28. feb 2015
Ahojte.Po dlhšej dobe vám to tu trošku otapetujem.
sasettka
28. feb 2015
@elamaslakova @sticker @pipka
jeeeej, dakujem pekne! x-) x-)
a pipusenka, no esteze pises o tych lentilkovych, chcu jednu, ze si ju vezmu uz v piatok rano a oslava je v sobotu :-| tak idem jej napisat, ze teda velka pravdepodobnost zmeny farby a rozmazania, hej?
pipka
28. feb 2015
@sasettka nooo, ale teda podla toho, ci budes davat boky alebo vrch..ako som pisala...na vrch som raz davala do masloveho a tam to bolo aj na druhy den v pohode...ale v tom slahackovo-cokoladovom, to uz druhy den poobede zacalo rozpijat :-| sice na chuti to nic nemeni...ale minimalne ich treba na to upozornit :-p

smola...lentilky cu obalovane cukrom...a toto skratka cukor vo vlhku robi, ze pusti farbu :-S :-p 😉
pipka
28. feb 2015
@sasettka kukaj moja...tie prve dve su fotene az na druhy den..a pohoda 😉 a ta posledna je fotena hned po dokonceni...ale nemam ju cvaknutu ked ju brali, tam zdialky vsetko ok, ale ked sa prizres blizsie, tak okraje boli uz bledsie 😉
pipka
28. feb 2015
@muffinka8 prekraaasne 😎 x-) x-) x-)
sasettka
28. feb 2015
@pipka no jo, do cokolady ich chcem davat po celej torte - teda oni... inak snazim sa ich ukecat na nieco ine, sak lentilkovu tortu by si aj sami mohli spravit, no nie? uplne obycajnu lentilkovu chcu... 🙂 🙂
sasettka
28. feb 2015
@pipka mne sa to strasne paci, ked je to len na boku a hore nic 🙂
elamaslakova
28. feb 2015
@denisak77 Prekrásne tortičky
pipka
28. feb 2015
@sasettka no presne :-N ja tiez nechapem, ze niekto si chce zaplatit za nieco, co si podla mna moze spravit aj doma....ale zas je pravda , je to piplacka :-p a nie kazdej zene sa do toho chce :-N 😉
a teda poznam ja baby, co neupecu ani babovku..nie este tortu :-N 😃 😉
elamaslakova
28. feb 2015
@muffinka8 Nádherné tortičky
@maya30 prekrásne , ako vždy
@chvapilu krásna tortička
@evicaka krásna tortička
@nika1985 krása