• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps pche, vsak ja kavu ani nemala!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mi ani nevrav, vies ake krce som ja mala z tych slahackovych a tvarohovych ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale bolo dobre na pokec uplne uzasne :wink:
1. mar 2015 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som mals dve a doma potom dve tabletky, uz tam ma zacala boliet hlava, kef som prisla domov bola som uplne k.o.
1. mar 2015 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak toto je už iný level...neskutočný face tá sliepočka :wink: ..všetky sú úžasnééééé...
@dagmarmustafa perfektná :slight_smile:
1. mar 2015 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...moja sľúbená zo včera...pre kamarátkinho syna...vraj sa im ešte nikdy nestalo,aby sa zjedla celá torta na oslave,tak som sa mooooc tešila :slight_smile:
1. mar 2015 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@pristela Nádherné tortičky
1. mar 2015 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence prosím vás, nerobili ste náhodou niektorá tortu - tenisová raketa?
1. mar 2015 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky krasne torticky ste zase vytvorili , pridavam svoje dve dielka .
1. mar 2015 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
ahojte este posledna zo vcerajsej noci. Pani prisla z ze wau ta je krasna take to bolo mile o 23 som s nou zacala mladsia mi vracala 3hodky od kaslou z poslednych sil som sa do nej pustila tak ma to strasne potesilo ze sa pacila.
1. mar 2015 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@pristela jaaaaaj .... uz som cumela na FB, nenormalne si dala tu slepicu :slight_smile:)) samozrejme aj ostatne torty TOP... este mi povedz, koho to bol napad? a komu ta torta isla? :slight_smile:))
1. mar 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka ooo, dekuji madam :wink: napad bol moj a sla na cukrarske stretko , som mala len dve, ja vravim velkovypravne tortuse na objednavku, tak som konecne stihla aj na stretko zbuchnut
1. mar 2015 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela tak ta sliepka je uuuuuuzasna, robis tak nadherne torty, ze sanka pada.....a taktiez @maya30 - krasne farebne torticky a ked je k tomu este foto profi, tak konecna :slight_smile:....a obdivujem, ako dokazes urobit za tyzden tolko tort....a ked su este tak dokonale :slight_smile:....fakt klobuk dole.....ja mam ist robit teraz boba marleyho na plazi a neviem akosi mi dochadzaju inspiracie :(
1. mar 2015 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ty brdo kolko modelovaciek, uuuuuuuasne
1. mar 2015 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela perfektné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2015 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá mám robiť tortu pre muža na 50-tku a chcú tam nejakého anjelika.Bude od veci ak tam dám takého čo som večer stvorila,alebo je to príliš detské ? Nemám žiadnu formu na anjela . :frowning2:
2. mar 2015 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
ahojte baby, tento vikend sme mali velke rodinne oslavy :slight_smile: jednu torticku som ani nestihla odfotit :slight_smile:
a musim sa pochvalit najkrajsou tortickou na svete :grinning: :grinning: :grinning: s vlastnymi kresbami nasej malej Livky (oslavovala 6 rokov), vsetko okolo torticky kreslila uplne sama :slight_smile: taku bitku o rez torty s tou ci onou kresbou som este nevidela :grinning: :grinning: :grinning:
no a konecne sa mi podarila aj pekna postavicka :slight_smile: tak sa vytesujem
2. mar 2015 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@sikag Nádherná je tá kreslená tortička :dizzy_face: Ďalšia umelkyňa v rodine :slight_smile:
2. mar 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby tak som vsetko olajkovala :slight_smile: nadherne tortikcy ste porobili!
@maya30 paradicka! tie farebne torticky su neskutocne. a tie chlapske boli pre bratov? ze sa tam podobaju :grinning: :grinning: :grinning: obdivujem!
@pristela kokso kolko modelovaciek :slight_smile: by som to robila asi 2 tyzdne :slight_smile: sliepocka paradna, aj si ju davala na sutaz? ako bolo na stretku? @lamps ja som to nakoniec nestihla kvoli rodinnym oslavam... snad nabuduce
2. mar 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dagmarmustafa nadherna kabelka, ta retaz by ma zabila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker no ti poviem ze na svoju uz 6 rocnu :slight_smile: dcerku v kresleni nechytam, tie proporcie a tvary, proste parada
2. mar 2015 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela som ti chcela likenut sliepocku na FB ale vobec tam nevidim ten gombicek like.... kam si ho schovala? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ja som robila, ale uz davnejsie ;) tak to tak aj vyzera :grinning:
2. mar 2015 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@zanett18 fiha, 40cm priemer by mi nevysiel robit ani v rure a ani do chladnicky by sa mi taka torta nezmestila :slight_smile:)) ty mas na to priestory? inak vahovo fakt hruby odhad 7kg?
2. mar 2015 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosím viete o nejakom linku pre fotopostup DUSTYho lietadlo...ale len postavičku nie samotnú tortu...ďakujem :slight_smile:
2. mar 2015 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin joooj ani nevrav , dve torty som mala ale ako ja vravím vysoko výpravne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sikag ano, slípka sla na stretko a jo sutazila uboziatko male :grinning: :grinning: :grinning: fotky ztadial ako som mrkala este niesu , snad budu, bolo dobre , pre mna teda skor take oddychove kecacie stretko, inak pre tych co sa chceli ucit by som povedala ze bolo malo
2. mar 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 Ta 100 dort je teda parádní. :slight_smile: Jsem si jí uložila. Co kdybych náhodou taky pekla ke stému výročí :grinning: :grinning:
2. mar 2015 o 21:05  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. mar 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chvapilu ďakujem pekne :slight_smile:
2. mar 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte ako vždy v rýchlosti hodím fotky vás si pozriem, olajkujem, nestíhnem prečítať, medzi tým mi sánka spadne z krásnych tortičiek, a šupitom do práce. KRÁSA fakt bomba aké robíte že waw :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2015 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@kubrt dakujem :slight_smile: no je to krasny vek a prave preto som sa na tu tortu velmi tešila :slight_smile:
3. mar 2015 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag jj pre bratov boli :wink: :sunglasses:
3. mar 2015 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok