Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pristela
1. mar 2015
@lamps pche, vsak ja kavu ani nemala!!!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 mi ani nevrav, vies ake krce som ja mala z tych slahackovych a tvarohovych ? 😃 😃 😃 😃 ale bolo dobre na pokec uplne uzasne 😉
lamps
1. mar 2015
@pristela ja som mals dve a doma potom dve tabletky, uz tam ma zacala boliet hlava, kef som prisla domov bola som uplne k.o.
woman04
1. mar 2015
@pristela tak toto je už iný level...neskutočný face tá sliepočka 😉 ..všetky sú úžasnééééé...
@dagmarmustafa perfektná 🙂
woman04
1. mar 2015
...moja sľúbená zo včera...pre kamarátkinho syna...vraj sa im ešte nikdy nestalo,aby sa zjedla celá torta na oslave,tak som sa mooooc tešila 🙂
elamaslakova
1. mar 2015
@pristela Nádherné tortičky
sticker
1. mar 2015
Dievčence prosím vás, nerobili ste náhodou niektorá tortu - tenisová raketa?
adka092
1. mar 2015
Ahojte babenky krasne torticky ste zase vytvorili , pridavam svoje dve dielka .
nika1985
1. mar 2015
ahojte este posledna zo vcerajsej noci. Pani prisla z ze wau ta je krasna take to bolo mile o 23 som s nou zacala mladsia mi vracala 3hodky od kaslou z poslednych sil som sa do nej pustila tak ma to strasne potesilo ze sa pacila.
sasettka
1. mar 2015
@pristela jaaaaaj .... uz som cumela na FB, nenormalne si dala tu slepicu 🙂)) samozrejme aj ostatne torty TOP... este mi povedz, koho to bol napad? a komu ta torta isla? 🙂))
pristela
1. mar 2015
@sasettka ooo, dekuji madam 😉 napad bol moj a sla na cukrarske stretko , som mala len dve, ja vravim velkovypravne tortuse na objednavku, tak som konecne stihla aj na stretko zbuchnut
majuska55
1. mar 2015
@pristela tak ta sliepka je uuuuuuzasna, robis tak nadherne torty, ze sanka pada.....a taktiez @maya30 - krasne farebne torticky a ked je k tomu este foto profi, tak konecna 🙂....a obdivujem, ako dokazes urobit za tyzden tolko tort....a ked su este tak dokonale 🙂....fakt klobuk dole.....ja mam ist robit teraz boba marleyho na plazi a neviem akosi mi dochadzaju inspiracie 😞
lokalistin
1. mar 2015
@pristela ty brdo kolko modelovaciek, uuuuuuuasne
mimcak
2. mar 2015
@pristela perfektné x-) x-) x-)
mimcak
2. mar 2015
Dievčatá mám robiť tortu pre muža na 50-tku a chcú tam nejakého anjelika.Bude od veci ak tam dám takého čo som večer stvorila,alebo je to príliš detské ? Nemám žiadnu formu na anjela . 😞
sikag
2. mar 2015
ahojte baby, tento vikend sme mali velke rodinne oslavy 🙂 jednu torticku som ani nestihla odfotit 🙂
a musim sa pochvalit najkrajsou tortickou na svete 😃 😃 😃 s vlastnymi kresbami nasej malej Livky (oslavovala 6 rokov), vsetko okolo torticky kreslila uplne sama 🙂 taku bitku o rez torty s tou ci onou kresbou som este nevidela 😃 😃 😃
no a konecne sa mi podarila aj pekna postavicka 🙂 tak sa vytesujem
sticker
2. mar 2015
@sikag Nádherná je tá kreslená tortička x-) Ďalšia umelkyňa v rodine 🙂
sikag
2. mar 2015
baby tak som vsetko olajkovala 🙂 nadherne tortikcy ste porobili!
@maya30 paradicka! tie farebne torticky su neskutocne. a tie chlapske boli pre bratov? ze sa tam podobaju 😃 😃 😃 obdivujem!
@pristela kokso kolko modelovaciek 🙂 by som to robila asi 2 tyzdne 🙂 sliepocka paradna, aj si ju davala na sutaz? ako bolo na stretku? @lamps ja som to nakoniec nestihla kvoli rodinnym oslavam... snad nabuduce
sikag
2. mar 2015
@dagmarmustafa nadherna kabelka, ta retaz by ma zabila 😃 😃 😃 😃
sikag
2. mar 2015
@sticker no ti poviem ze na svoju uz 6 rocnu 🙂 dcerku v kresleni nechytam, tie proporcie a tvary, proste parada
sikag
2. mar 2015
@pristela som ti chcela likenut sliepocku na FB ale vobec tam nevidim ten gombicek like.... kam si ho schovala? :-o 😃 😃 😃 😃
79zuzana
2. mar 2015
@sticker ja som robila, ale uz davnejsie 😉 tak to tak aj vyzera 😃
sasettka
2. mar 2015
@zanett18 fiha, 40cm priemer by mi nevysiel robit ani v rure a ani do chladnicky by sa mi taka torta nezmestila 🙂)) ty mas na to priestory? inak vahovo fakt hruby odhad 7kg?
littlebubu
2. mar 2015
ahojte, prosím viete o nejakom linku pre fotopostup DUSTYho lietadlo...ale len postavičku nie samotnú tortu...ďakujem 🙂
pristela
2. mar 2015
@lokalistin joooj ani nevrav , dve torty som mala ale ako ja vravím vysoko výpravne :-p :-p :-p
@sikag ano, slípka sla na stretko a jo sutazila uboziatko male 😃 😃 😃 fotky ztadial ako som mrkala este niesu , snad budu, bolo dobre , pre mna teda skor take oddychove kecacie stretko, inak pre tych co sa chceli ucit by som povedala ze bolo malo
kubrt
2. mar 2015
@adrika202 Ta 100 dort je teda parádní. 🙂 Jsem si jí uložila. Co kdybych náhodou taky pekla ke stému výročí 😃 😃
chvapilu
2. mar 2015
littlebubu
2. mar 2015
@chvapilu ďakujem pekne 🙂
akzuzs
3. mar 2015
Ahojte ako vždy v rýchlosti hodím fotky vás si pozriem, olajkujem, nestíhnem prečítať, medzi tým mi sánka spadne z krásnych tortičiek, a šupitom do práce. KRÁSA fakt bomba aké robíte že waw 🙂 🙂 🙂 🙂
adrika202
3. mar 2015
@kubrt dakujem 🙂 no je to krasny vek a prave preto som sa na tu tortu velmi tešila 🙂
maya30
3. mar 2015
@sikag jj pre bratov boli 😉 😎