• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina Majka, ja som raz skúšala s extrudérom a moc mi to nešla. To mi kamarátka požičala. Aj som si to nahriala, no ale som sa narobila, kým dačo vyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak skúsim nabudúce tú striekačku. Mohla som si ušetriť dve hodiny roboty :grinning:
5. mar 2015 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina skusim dik
5. mar 2015 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ja so robila a neviem či myslíš toto ,ja som to normálne s hmotou potiahla kuk
5. mar 2015 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@florentina koksooooo, ta je dobraaaa, rychlo prezrad ako ti drzi ten chlapik v podrepe ??? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ziram ako puk, mne by lahol popolom na travu :grinning:
5. mar 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby kde zozeniem nahradnu balonovu metlu na kenwood, umrel mi dalsi drot, super si to nacasoval :angry:
5. mar 2015 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin http://www.mnamkyrecepty.sk/recipe/anglicky-maslovy-krem-s-biekou-cokoladou/
paci sa, ale teda jemne pusta vlhkost, cize sa obavam, ze budu pustat farbu ..
5. mar 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker pekne ti vysla ta raketa
5. mar 2015 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 pockaj pozriem ti jednu stranku kde som ja kupovala nahradnu misu za par susnov
5. mar 2015 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. mar 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2015 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak hej myslim to, ale pod hmotou si to ako irobila-puncovinou? aby to bolo take ako krem nastriekany?
5. mar 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka hmm diky, no som zvedava co z toho bude
5. mar 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag Ďakujem :slight_smile:
5. mar 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedeli by ste poradiť ako ozdobiť tortu s radielkom, aby to bolo pekné rovnomerné? takéto niečo mám na mysli...
5. mar 2015 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj moje dnešní zábava ,moc děkuju za inspiraci na hrneček konečně jsem měla příležitost vyzkoušet. Přeji pěkný den
5. mar 2015 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@chvapilu Neskutočne krásne tortičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ten hrnček ja ako ozajstný!
5. mar 2015 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chvapilu hrncek je naozaj ako zivy :slight_smile:
5. mar 2015 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucianak na to je taková mřížka co označíš kolem dokola dort a pak to podle toho ještě můžeš přejet rádýlkem.
5. mar 2015 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina supernííí sú tenisti :dizzy_face: a ten čupiaci ma isto neviditeľnú stoličku pod zadkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@sticker na parááádu raketa a aj výplet úplne super :dizzy_face:, síce si sa asi ušuľkala do zmagorenia, ale výsledok je perfektnýý :slight_smile:
5. mar 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie Bože ďakujem. Od takých umelkýň ako si Ty, je to pre mňa česť. A šuľkala som hodinu verizontálne a hodinu vertikálne. :sweat_smile:
5. mar 2015 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, kto zháňa poťahovku, tak na stránke toptorticky majú momentálne zlacnené 7 kg balenia smartflexov.. :wink:
5. mar 2015 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin normálne som naplnila korpusy potom zrezávala a ešte dotvarovala punčovinou.
5. mar 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: zienky z BA prosimvas najde sa medzi vami niektora, ktora by mala na 13.3. volny termin spravit jednu torticku??? 50x30 rozmerovo :sweat_smile: ja zijem v Nemecku, no jedna znama z BA zhana niekoho kto by jej taku torticku upiekol :unamused: napiste mi ak mate cas :sweat_smile: dakujeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2015 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jachin aj napriek zlacnenej cene je kopec obchodov, kde ju majú lacnejšiu aj bez akcie:slight_smile: ja mám 7 kg Smartflex bežne za 33,30, pri dvoch vedrách ( teda od 60 EUR) doručenie zadarmo:slight_smile: ale dík za info
5. mar 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt do zahranicia neposielas??? :sweat_smile: :grinning: hned by som objednala :grinning: tu u nas smartflex nemaju :frowning2: :angry: mozno ked bude mat niekto k nam cestu zo Slovenska, tak ho vyuzijem ako kuriera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. mar 2015 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 posielam aj do zahraničia, ale je tam nechutné poštovné:slight_smile:)
ale dá sa vyzdvuhnúť v Blave v prípade nutnosti:slight_smile:( keĎ tea hovoríš, že tam máš známu)
5. mar 2015 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :grinning: :grinning: :grinning: ved zachvilku mam dovolenku a pojdeme na par dni na Slovensko... ved to mozem poslat na adresu mojej mamky kde prespime :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja hlava derava :grinning: nevies mi prosimta napisat, ze aku trvanlivost ma jedno take vedro??? :sweat_smile:
5. mar 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 momentálne do novembra:slight_smile:a každa ďalšia dodávka má trvanlivosť dlhšiu ako tá predošlá:slight_smile:
5. mar 2015 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 aby si mala predstavu, tak tri vedrá Smartflexu do holandska vyšlo poštovné 38 EUR, to je šialenstvo:grinning:
5. mar 2015 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok