• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
@mysiatkoo jeeeej ty si piekla :slight_smile: krasne :slight_smile:
8. mar 2015 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 woooow maji, krasne su vsetky! a take plne vselijakych modelovaciek. ta obdivujem!!! a to srdiecko je uuuuplne bombove!!!
8. mar 2015 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Moja druha princezna po Arielke...ja neviem vase su take mile v tvari :frowning2:
8. mar 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
Ahoj holky, moc zdravím. Poslední dobou jenom sleduji a obdivuji dortíky. Vůbec nepeču, jeden dort pro mého syna k narozeninám a jeden starší ovocný a pohárky s malinami. Jak jsem sklidila věci na dorty, tak ani nemůžu najít svoji černou látku co na ní fotím. :grinning: :grinning:
Jste tu pořád větší a větší šikulky. :wink:

Těm co slaví, přeji krásné MDŽ. :wink:
8. mar 2015 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@sasettka no teeeda, paraaada :dizzy_face: a ja som sa na tu lentilkovu taaak tesila :grinning:
8. mar 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 odpadla sooooom zas a znova :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2015 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag nevadí.. Ja som na tom podobne.. I ked mm je zdravy, ale obe deti mám choré a ten najmenší chúďatko milión krát v noci hore, takze som nič nestíhala.. Tak som rada, ze je nedeľa a ja už mám všetko odovzdane a popíjam kávičku s nohami na stole.. :slight_smile::slight_smile: ale ak by si mala čas, tak mi kľudne pošli.. Vyskúšam aj tvoj.. :slight_smile:
8. mar 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps @florentina @evicaka @sasettka @sikag @pipka
baby ste uzasne, velmi pekne vam dakujem, ani neviete akou motivaciou su pre mna vase slova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
z toho patchworkoveho srdiecka som vytesena aj ja, je to take neopozerane zadanie, kludne sa inspirujte :wink: Saska, ta torta je este z januara, ale nemozme to uverejnit pokial nevyjde casopis, uz som aj zabudla ze som ju robila :sweat_smile: to bola torta pre nas, a vnutri je marlenkova, tieto netreba nejak extra vystuzovat...
8. mar 2015 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@adrika202 úžasne.. Teda klobúk dole.. :slight_smile::slight_smile: Dina si požičiavam.. :slight_smile::slight_smile:
@elamaslakova ďakujem, vyskúšam.. :slight_smile:
@maya30 neskutočne a ta srdieckova je ze waaaaau.. :slight_smile:
8. mar 2015 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps a ty kde mas fotku??? :confused: :confused:
8. mar 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, tak pridávam svoje tohtotyzdnovky.. :slight_smile: minitorticky k MDŽ som už ani nefotila..
8. mar 2015 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
ahojte, pridávam svoju víkendovú robotu, krtko bola požiadavka bez poťahu a čo najvernejšie urobiť krtinec :slight_smile:
8. mar 2015 o 11:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
zdravim sikovnice :slight_smile: pridavam moju jednu vcerajsiu rychlovecku :grinning: ani som ju nepotahovala, pretoze som nemala chut zarabat mmf :sweat_smile: tak isla takto skromne do kokosu, esteze som daky mala doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: torta je pre tridsat rocneho, tak myslim, ze takto to vyzera realnejsie ako futbalovy travnik, kedze logo je futbaloveho klubu :grinning: plus pridavam porsche cokoladky, ktore som robila cez tyzden a zaroven vsetky zozrala :sweat_smile: :grinning: povodne mali byt pre priatela :grinning: no hold, mal smolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
majte krasny den :slight_smile:
8. mar 2015 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
Dnešná :slight_smile:
8. mar 2015 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
ha!!! tu su :grinning: foto mala vyse 10MB :sweat_smile: nechcelo ju nahrat :grinning:
8. mar 2015 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Peknú sviatočnú nedeľu vám prajem dievčence , chcela som už dávno vyskúšať sacherovu tortu tak som ju dnes urobila a hneď radšej dve ,ale každá je iný recept , potom ám vedieť , ktorá bola lepšia. Plnená horúcim marhuľovým džemom, poliata ganache a biela čokoláda na ozdobu
8. mar 2015 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@nika1985
@blancagon dakujeeeem za pomoc :wink:
8. mar 2015 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babizne, ako vždy, zase krááásne výtvory :slight_smile: pridávam moje víkendové...
8. mar 2015 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Krásnu nedeľu želám všetkým žienkam :slight_smile: pridávam svoje víkendové...
8. mar 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Ahojte pridavam aj ja moju vikendovku. a ideme konecne von hura slniecko
8. mar 2015 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@pipka som sa tak rozhodla, že mi ju tu netreba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takto som aspoň v utajení :grinning:
8. mar 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a este 2 odo mna :slight_smile:
kocky neskutocne vytvory tento tyzden! super
8. mar 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@sikag nádherné...
8. mar 2015 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ďakujem, ved to by ma ani nenapadlo, že papier :slight_smile: super, budem skúšať :slight_smile:
8. mar 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tortička pre moju maminu...obkukaná od @maya30
8. mar 2015 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@michaela3011 v BA najlacnejsie si vies aj vyzdvihnut, vedro za 33.30e pozri tu www.florentinka.sk
8. mar 2015 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja som raz mala poziadavku na taku tortu kde mali byt lentilky v strede torty a po rozkrojeni sa mali akoze vysypat von :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty staby lentilkovy odbornik nevies nahodou ako to urobit, hm ? :slight_smile:
8. mar 2015 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 jaj taktoooooooooo, uz chapem :slight_smile: ale mozem sa stavit, ze nejake tie torty, co su teraz v casopise, som videla ovela skor, tak baby asi nedodrzali zmluvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
8. mar 2015 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 hehe, ja som im to navrhovala, ale nepreslo, ze stacia lentilky hore na torte :slight_smile: normalne by som v jednom plate vyrezala kruh, cele to ocokoladovala, dala lentilky a dokoncila tortu :slight_smile: nieco na tento styl... idem tak robit dakedy teraz v marci, ale s gumenymi macikmi :slight_smile:
8. mar 2015 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahojte, tak ja dnes takto..celý deň v kuchyni :sunglasses:
8. mar 2015 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok