• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@sticker zlatko děkuji :wink:
9. mar 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina rozkosny je :dizzy_face: :dizzy_face:
moj sa presne tak isto stale pyta, ze ktora uz konecne bude jeho :sweat_smile: :grinning: :grinning: a ked teraz konecne mal meniny a teoreticky by som mu konecne mohla upiect, tak sme boli lyzovat a mali sme len rychlovku od babky, lebo som nestihala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
ale ma ju slubenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: tak hadam sa k nej este dostaneme...po case...jak pristelka , budeme oslavovat po mesiaci :grinning: :sunglasses:
9. mar 2015 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 zas usta dokoraaaan....neskutocne....velmi obdivujem tvoju pracu....ked urobis za tyzden tolko tort a hlavne tak dokonalych :slight_smile: :slight_smile: ......to srdiecko je uuuuzasne :slight_smile: :slight_smile: ...A tie motyle ani nevravim..krasne....prezradis mi ako si robila tie motyle???? A mas niekde aj svoju stranku tort....nech sa pokocham :slight_smile:....
@pristela tiez mas krasne torty a tie rozkrojene vyzeraju mnaaaam....prezradis ake su chutovo? By som rada vyskusala nejake nove chute.....
Babulky prosim Vas ako robite krem s mascarpone? Davate ho aj do poschodovych tort? Ja robievam mascarpone slahacky a cokolady.....ale nie je taky pevny, bojim sa aby mi to v trojposchodovej udrzalo....lebo chcu aj s ovocim?
10. mar 2015 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka však makrela je taky dobrá ne?? :grinning: :grinning: :grinning: Pche pořád dorty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2015 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby poradte, chytil by marcipan na cokoladu? Ze by som nepotrela tortu maslom s cukrom, ale cokoladou? Dakujem
10. mar 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina preeesneeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
10. mar 2015 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@afra jasneeee :slight_smile:
10. mar 2015 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka haaaa, nahodou tento rok sa mi zadarilo a obe moje decka mali torty s oslavami tak ako ma byt , na narodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dokonca aj pubosovi som stihla urobit na cas , muhahaaaaa, ale udenaca by som si veruze dala aj ja :grinning: :grinning: :grinning: teda moji maju tortu len na narodkyna meniny isto nie .

@majuska55 dakujem velmo pekne :grinning: prichute boli gastanove pyrea jahodovo jahodova s jahodami :grinning: :grinning: prve je len vyslahana slahacka s gastanovym pyre a to druhe je tvaroh+slahackova smotana+jahodovy dzem+ jahody + creme ole vanila podla potreby ake huste to chces, toto vsetko vymixovat/ ak chces tak aj praskovy cukor , ale ja nedavam / no a na korpus davam jahodovy dzem nan tuto plnku , ktoru este posypem jahodami :wink:
10. mar 2015 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska55 ked robis poschodove torty , hustota plnky nema na to ziaden vplyv, kedze do kazdej poschodky by mali ist vystuhy , ktore drzia celu vahu jednotlivych poschodi, nie plnky ani korpusy
10. mar 2015 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela sak ale videla si aku sme my mali na meniny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: s udenáčom...jak psíček a mačička :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
normalne ani my nemavame :wink: ale uz som mu slubovala dlho, ze angry birda maleho z malej misky mu spravim...no bola lyzovacka, tak na tortu nevydalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: zabijem sa? :grinning: :sweat_smile:
10. mar 2015 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujem za recept na tu jahodovu :slight_smile:...urcite vyskusam....gastanove pyre sme uz skusali, ale najviac nam chutilo s parizskou slahackou a tmavou coko, inak same so slahackou az tak nie....ale tak kazdemu chuti nieco ine....ale tu jahodovu veru vyskusam, to mozem :slight_smile:, a uz mi sliny tecu :slight_smile:....A s mascarpone robis aky krem? Ja davam vzdy vystuhy aj slamky aj spajdle :grinning: :grinning: .... ale vzdy som robila len take pevne kremy do poschodovych.... tak preto zistujem :slight_smile:
10. mar 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vsetky sikovne zienky a prosim o radu, kde by som nasla predajnu alebo e-shop (smartflex velvet 4 kg za dobru cenu) v martine, ruzomberku alebo lipt.mikulasi? dakujem :slight_smile:
11. mar 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, pozrite co sa mi stalo. Kupila som si rafik, ze ho konecne vyskusam. Cesto mi vytieklo, korpus padol. Ako robite s rafikom? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Je mi do placu
11. mar 2015 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 Ahoj, ja davam este alobal pod papier a vyhnem ho hore ..a nevytecie nic :slight_smile:)
11. mar 2015 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@antenka1 aj ja davam alobal...ten to pekne drzi
11. mar 2015 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 ja dávam naspodok alobal, vyhrniem dohora a papier na pečenie vystrihnem v tvare kruhu a dám ho dovnútra na dno :wink:
11. mar 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@llucia81, @haannka, @maca77 dievcence dakujem. som bola pekne na prasky z toho :unamused:
11. mar 2015 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky pridám aj ja niečo zo svojej dielne,z minulého týždňa narodeninová rýchlovka za 1 deň, svadobná pre kaderníčku a rybára, a s dinom na dnes
12. mar 2015 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@antenka1 já dávám jenom alobal, jde to z něj krásně sloupnout, není potřeba už dávat tam ten pečící papír :wink:
12. mar 2015 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ako robite oreo plnku? Mozem napriklad do pribinacika dat pomrvene OREO keksy? Skusali ste niektora? Dakujem... :slight_smile:
12. mar 2015 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :wink: ... potrebujem surne radu :grinning: ... chcem spravit cokoladovu torticku ... spodok cesto a vrch parizsky krem, no chcela by som to potiahnut marcipanom - myslite, ze moze ist na tento krem, alebo radsej upiect este jeden korpus na ten krem a tak potiahnut marcipanovou hmotou? Idem skusit prvy krat :unamused: .... dakujem za kazdu radu ... pekny den vam :dizzy_face:
12. mar 2015 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dedra11 parížsky krém nesmie ísť pod poťah - roztopil by ti ho :wink:
12. mar 2015 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ...boozinku aj som si to lajcky myslela :sweat_smile: ... ale ak dam na vrch korpus, tak by to mohlo byt v poriadku?
12. mar 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dedra11 áno na vrch korpus, celú tortu treba obmazať maslom vymiešaným s cukrom a ja dávam aj zvyšky korpusu - urobím si takú "kašičku" ňou potriem celú tortu, dám vychladiť a až potom tortu poťahujem
12. mar 2015 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ..dakujem velmi pekne za radu :dizzy_face: ... snad to nejak "domazem" do uspesneho konca :grinning:
12. mar 2015 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2015 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem. Ja to teda vyskusam. A ak mi to nepojde, pridem ta vecer strasit :wink:
12. mar 2015 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, potrebujem pomoc. zakaznicka chce na tortu potlac znamenie barana. to existuje nejaka taka folia? alebo neviem ako sa to vola, co prilozim na tortu a nanesiem inu farbu a pomaly odlepim a ostane vzor. prepacte, ze neviem, ako sa to vola, nerobila som s tym este, no neviem ci nieco take zvieracie vôbec existuje. videla som len kvety a ornamenty dakujeeeem
12. mar 2015 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska55 dakujem :dizzy_face: ta motylikova je teraz v novom cisle casopisu Torty od mamy aj s postupom, motyle su z prasku magic decor a silikonovej formy :wink: torty mam vsetky pokope na fb :wink:
12. mar 2015 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 a můžu poprosit pod jakým jménem,ráda by jsem se podívala, protože co dort to umělecké dílo díky předem
12. mar 2015 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok