• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@pipka neskutočný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tortu obzerala aj s manželom, videla som, že je spokojná a vytešená a potom mi ešte volala a normálne plakala do telefónu so slovami, že ona nevie, kto bude mať svedomie rozkrájať ju
21. mar 2015 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A moja dnešná. Taká jednoduchá.
21. mar 2015 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
Dalsi z mojich pokusov bol pre neterku :slight_smile:, za postavicku dakujem garsie :slight_smile:
22. mar 2015 o 07:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@lamps tá karamelové ma napadla tiež viem,že ste ju tu už písali a hodí sa k nej nejaké ovocie .? Nie je moc riedka?
22. mar 2015 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak nie, nie je riedka, mne osobne sa ku nej nehodi ovocie, viem, ze ku nej davaju jahody :slight_smile:
22. mar 2015 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky sama nádhera,teraz pridávam moje
22. mar 2015 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2015 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@mimcak ke karamelu se hodí i banány :wink:
22. mar 2015 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte zienky, par mojich z tohto tyzdna, ta s dvoma zenami je narodeninova pre nase susedky - dvojicky, kamion je tiez narodeninovy, ten parik tulenov je tam preto ze to je darcek od priatelky....Baby idem rychlo suchnut okna, hanbim sa ze v nedelu ale inokedy nestiham a muz sa velkodusne ponukol ze pomoze aj so starsim, tak to musim vyuzit :wink: vecer vas popozeram, peknu nedelu :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
odo mna pre mna :slight_smile:...a prvykrat som vyskusala jedlu krajku :slight_smile:
22. mar 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@maya30 nádherné.
22. mar 2015 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
@lamps ďakujem kočeny uvidím či ostanu pri karamelovej,dúfam sa mi podarí ukecať na niečo iné :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. mar 2015 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby čo poviete na tuto tortu 600kg to v práci sme dostali. Bola výborná.
22. mar 2015 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak ešte posledná pre trénerku SpeedFit :slight_smile:
22. mar 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@maya30 híííkam tu jak somar :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kraasa :wink:
22. mar 2015 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak krst = krstňatá alebo krstniatka :wink:
22. mar 2015 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte , prispejem aj ja...to su vecičky za 2 týždne-aj tak som mala dosť.Ešte že mám svokru " po ruke".Peknú nedeľu ešte:slight_smile:
22. mar 2015 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@dagmarmustafa Tá s kvietkami je náááádherná :dizzy_face:
22. mar 2015 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@peciemslaskou Prosím ťa, ten koník je kupovaný, alebo z formičky?
22. mar 2015 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2015 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: nezaprela si sa .Mne o 1 ráno nepálilo tak dobre.Ešte som prerábala jednu postavičku,lebo nechcela stáť .A o 8 hod ju odovzdával manžel ,lebo ja som ešte spala. :sweat_smile: ,ale neva to je po vychodňarsky.Kočka to ma na FB a ešte to tam nikto nekomentoval. Tak akože naschval šak sme na východze.
22. mar 2015 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimcak no jedine :sweat_smile: tak víííššš..učitelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sweat_smile: ja za to nemooozem, ale ja ked vidim gramaticku chybu, mosiiim opravit :sweat_smile: :wink: ked nijak inak, tak do buducna :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. mar 2015 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak ja by som dala banány
22. mar 2015 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky ja len na rychlo vkladam a zajtra vas poprecitam :confused: mala som taky divnos tyzden, fotak sa mi nejak poprestavoval na milu kedveš :angry: notas som tiez musela dat na preinstalovanie cize vsetko v nom hladam nanovo :angry: atd atd . :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: @pipka ssssmukaaam ta , skoro mi slza vysla ,ze som ta nevidela , no musela som uz bezat domov bo som mala len korpusy napecene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2015 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@pristela no kalap dole zena, ak si toto dala do rana, odkedy si dosla domov? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: nem chaaapem :grinning: :sunglasses:

paraaadne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: frozenky som si ulozila, sak ja mam teraz same frozen...ludia sa zblaaaznili :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. mar 2015 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka micka nee, dve z toho som robila az v sobotu na dnes :grinning: a vsak vidis ze som sa vyhla modelovackam kde som mohla :grinning: :grinning: :grinning:
koksoo, inak este sa mi pojechala pistol z airbrushu , skoro ma porantalo, ale lusilka ma navnadila nech nebojim a rozoberem ju, tak sa zadarilo aopravila sooooom :slight_smile:
22. mar 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska55 na cup cake.... dakujem
22. mar 2015 o 21:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty si megasikovna zena :grinning: :sunglasses: ja to stale vravim...sak preto ta scem :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: cmukam!
22. mar 2015 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka vsetko len kvoli tebe aby si bola na mna hrda a lubila ma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2015 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte kocky.. davam moje tohtotyzdnovky.. :slight_smile::slight_smile: som sa trosku zapotila :slight_smile::slight_smile: Swarovski som robila toho istého už druhý týžden :slight_smile:
22. mar 2015 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok