Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
21. mar 2015

@pipka neskutočný 😵 😵 😵 tortu obzerala aj s manželom, videla som, že je spokojná a vytešená a potom mi ešte volala a normálne plakala do telefónu so slovami, že ona nevie, kto bude mať svedomie rozkrájať ju

blahowoman
21. mar 2015

A moja dnešná. Taká jednoduchá.

ludkas31
22. mar 2015

Dalsi z mojich pokusov bol pre neterku 🙂, za postavicku dakujem garsie 🙂

mimcak
22. mar 2015

@lamps tá karamelové ma napadla tiež viem,že ste ju tu už písali a hodí sa k nej nejaké ovocie .? Nie je moc riedka?

lamps
22. mar 2015

@mimcak nie, nie je riedka, mne osobne sa ku nej nehodi ovocie, viem, ze ku nej davaju jahody 🙂

peciemslaskou
22. mar 2015

babenky sama nádhera,teraz pridávam moje

peciemslaskou
22. mar 2015
jakelina
22. mar 2015

@mimcak ke karamelu se hodí i banány 😉

maya30
22. mar 2015

ahojte zienky, par mojich z tohto tyzdna, ta s dvoma zenami je narodeninova pre nase susedky - dvojicky, kamion je tiez narodeninovy, ten parik tulenov je tam preto ze to je darcek od priatelky....Baby idem rychlo suchnut okna, hanbim sa ze v nedelu ale inokedy nestiham a muz sa velkodusne ponukol ze pomoze aj so starsim, tak to musim vyuzit 😉 vecer vas popozeram, peknu nedelu 🙂 😝

zuzu188
22. mar 2015

odo mna pre mna 🙂...a prvykrat som vyskusala jedlu krajku 🙂

mimcak
22. mar 2015

@maya30 nádherné.

mimcak
22. mar 2015

@jakelina
@lamps ďakujem kočeny uvidím či ostanu pri karamelovej,dúfam sa mi podarí ukecať na niečo iné 😉 😅 😅

butterfly333
22. mar 2015

Baby čo poviete na tuto tortu 600kg to v práci sme dostali. Bola výborná.

mimcak
22. mar 2015

Tak ešte posledná pre trénerku SpeedFit 🙂

pipka
22. mar 2015

@maya30 híííkam tu jak somar 😕 😵 😵 😵 😵 😵 😵 kraasa 😉

pipka
22. mar 2015

@mimcak krst = krstňatá alebo krstniatka 😉

dagmarmustafa
22. mar 2015

Ahojte , prispejem aj ja...to su vecičky za 2 týždne-aj tak som mala dosť.Ešte že mám svokru " po ruke".Peknú nedeľu ešte🙂

sticker
22. mar 2015

@dagmarmustafa Tá s kvietkami je náááádherná 😵

sticker
22. mar 2015

@peciemslaskou Prosím ťa, ten koník je kupovaný, alebo z formičky?

pipka
22. mar 2015

@dagmarmustafa kraaasne 😵

mimcak
22. mar 2015

@pipka 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 😅 😅 nezaprela si sa .Mne o 1 ráno nepálilo tak dobre.Ešte som prerábala jednu postavičku,lebo nechcela stáť .A o 8 hod ju odovzdával manžel ,lebo ja som ešte spala. 😅 ,ale neva to je po vychodňarsky.Kočka to ma na FB a ešte to tam nikto nekomentoval. Tak akože naschval šak sme na východze.

pipka
22. mar 2015

@mimcak no jedine 😅 tak víííššš..učitelka 😝 😀 😀 😅 ja za to nemooozem, ale ja ked vidim gramaticku chybu, mosiiim opravit 😅 😉 ked nijak inak, tak do buducna 😉 😝 😉

nicoletta77
22. mar 2015

@mimcak ja by som dala banány

pristela
22. mar 2015

Holky ja len na rychlo vkladam a zajtra vas poprecitam 😕 mala som taky divnos tyzden, fotak sa mi nejak poprestavoval na milu kedveš 😠 notas som tiez musela dat na preinstalovanie cize vsetko v nom hladam nanovo 😠 atd atd . 😅 😅 😅 @pipka ssssmukaaam ta , skoro mi slza vysla ,ze som ta nevidela , no musela som uz bezat domov bo som mala len korpusy napecene 😝 😀 😀 😀

pipka
22. mar 2015

@pristela no kalap dole zena, ak si toto dala do rana, odkedy si dosla domov? 😕 😅 😅 nem chaaapem 😀 😎

paraaadne 😎 😎 😎 frozenky som si ulozila, sak ja mam teraz same frozen...ludia sa zblaaaznili 😅 😝 😀

pristela
22. mar 2015

@pipka micka nee, dve z toho som robila az v sobotu na dnes 😀 a vsak vidis ze som sa vyhla modelovackam kde som mohla 😀 😀 😀
koksoo, inak este sa mi pojechala pistol z airbrushu , skoro ma porantalo, ale lusilka ma navnadila nech nebojim a rozoberem ju, tak sa zadarilo aopravila sooooom 🙂

luciahromadkova
22. mar 2015

@majuska55 na cup cake.... dakujem

pipka
22. mar 2015

@pristela ty si megasikovna zena 😀 😎 ja to stale vravim...sak preto ta scem 😀 😅 😀 😎 😎 cmukam!

pristela
22. mar 2015

@pipka vsetko len kvoli tebe aby si bola na mna hrda a lubila ma 😵 😵 😵

jenie123
22. mar 2015

Ahojte kocky.. davam moje tohtotyzdnovky.. 🙂🙂 som sa trosku zapotila 🙂🙂 Swarovski som robila toho istého už druhý týžden 🙂