• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
ajojte sladulienky moje :dizzy_face:
pridavam moju dnesnu a koonecne vikend :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: pristelinku cmukam speciaalne :grinning: :wink: olaf sice nelezi, ale ostatok.... :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
27. mar 2015 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@daja55 Mňaaaaam
27. mar 2015 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak a moje. Bablpapa ani ponatia som nemala čo to je: :sweat_smile: ,potom krstinová a znova sladká Pizza :wink: Jeddna sa ešte chladí,ale to už je Vieletta presne taká isstá akú som už robila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2015 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Ahojte no konečne som sa po dlhšom čase dostala k PC a poctivo som prešla všetké krásne torty. Baby to je brut fakt krááááááása. Ja idem podlhšom čase robiť dve naraz. Ale na apríl som zasa kôli škole musla odmietať objednávky len to čo sa nedalo a aj teraz iba fakt také ktoré sa nepatrí odmietnuť. Ach jojo aj so štúdiom :slight_smile:))))) A v léte idem robiť zástupkyni tortu a chce ananásovy korpus a kokosový krém. Neviem či mám sa smiať alebo plakať. Neviete čo s tým???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. mar 2015 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@akzuzs nekopla sa? :slight_smile:
27. mar 2015 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs daj do korpusu kusky ananasu, nasekany nadrobno :wink: po upeceni pokvapkaj este ananasovou aromou :wink: a kokosovy krem sa da v pohode :wink: ja som robila z kokosoveho ole :wink: ale da sa rozne..aj v dvojke su recepty na kokosove kremy :wink: aj z klasickeho pudingu sa da, s maslom a cerstvy kokos prisypat :wink:
27. mar 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akzuzs rafaelo krém je kokosový a perfektne sa hodí k ananasu a korpus by som robila ako písala @pipka
27. mar 2015 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka @pristela, kočky nemate tie frozenky nahodou cvaknute zo zadu? Velmi sa mi to paca a neviem si to celkom predstavit ako to je urobene. Dakujeeem
27. mar 2015 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam svojho konika. Uz som ho raz robila a dufam, ze tento bol posledny :unamused:
27. mar 2015 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
27. mar 2015 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mimcak @pipka @mojmacik ten krém má byť z kokosoveho mlieka
zasa budem musieť testovať na rodine :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
28. mar 2015 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 ten kôň je fakt že sanka dole.Paráda
28. mar 2015 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@antenka1 fuu no ja nemam :sweat_smile: ale zozadu by si nic nevidela...tam je ten obrazok nalepeny na hmote na hrubsie vyvalkanu a zatuhnutu, aby to bolo rovne :wink: a do tej hmoty som supla dve spajle a zapichla do torty :wink:

cize zozadu nie je vidno nic, len hmota kolmo na torte :wink:
28. mar 2015 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akzuzs ahaaa, no tak skusaj skusaj moja :wink: :grinning:
28. mar 2015 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@antenka1 fuha ten koník je perfektný toto je jedna z tortičiek na ktoré si netrúfam,už som aj dvakrát odmietla. Takže môj obdiv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs ach jaj no tak o takej plnke neviem,tak skúšaj. :wink: :sweat_smile:
28. mar 2015 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, pridávam tortušku pre naše krsniatko - ani sa mi nechce veriť, že už má 1 rok, peripetie okolo torty radšej písať nejdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pri posledných tortách mám taký pocit, že som stále viac a viac mantavá :grinning: :grinning: :grinning: a želám Vám krásny deň
28. mar 2015 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Holky pridavam aj ja vikendoffky , ta coko je cela podla foto torty od Lorny . A to posledne je mrkvac pre nas, jasne ze som neodolala vcera a dala si aj napriek tomu , ze nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lamps jaj, co ti na tu torticku napisat ? naaaadhernaaaaaaaa, tie postavicky nemaju chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@pristela Žanetka a ty prečo poťahuješ krabice od topánok? :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2015 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lamps haaaaaa,si rob srandu, pockaj ked tu daju baby to svoje ganache potahovanie, co ja uuuboziatko, ja mam tie hrany take bezpecnostne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: oblé :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2015 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ja a srandu z teba? to by som si nikdy nedovolila, ver mi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tá torta vyzerá fakt ako originál krabica. MM mi povedal, že to je šialené :grinning:
28. mar 2015 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím... pridávam moje tortuše, jedna pre nádejnú lekárku a druhá pre otca a dcéru :slight_smile:@lamps,@pristela a aj ostatné kočky nááádhernééé dielka... ste mi stále veľkou inšpiráciou :slight_smile:
28. mar 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no a tu sú
28. mar 2015 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@lamps jooooj, ja vas oboch taaak lubim :dizzy_face: :dizzy_face: len dufam , ze Mysiatko tento vikend nerobila nejaku krabicu a neda to sem podo mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2015 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Tak aj takato na zelanie..... :slight_smile:
28. mar 2015 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Pridávam aj ja k vašim krásam svoju jednu:slight_smile:
28. mar 2015 o 12:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@pristela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja keď to tu tak čítam a pozerám torty a porovnám to s profesionálnymi cukrárkami na nete, ktoré sa tortičkami aj živia .... a vidím to vypracovanie, tak to sa nedá porovnať. Niktoré ich majú také odfláknuté krivé a hrbolaté
28. mar 2015 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Moje za posledné tri týždne
28. mar 2015 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@antenka1 neskutočne krásne ako žive.:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
28. mar 2015 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja pre otca...
28. mar 2015 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok