• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@maya30 Nádherné všetky.Si v tom najlepšia:slight_smile:
29. mar 2015 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nádherné všetky....
29. mar 2015 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 boze moj, odpadavam zas a znova! naaadhera :dizzy_face:
vzdy si poviem, ze uz ti ani pisat nejdem..sak ty vies, ze si uzasna :grinning: ale to sa nedaaaaa ta nepochvalit :sweat_smile: :grinning: palec hore!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. mar 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@livia341 dakujem trubicky su z lidla s jahodovou plnkou a recept aky chces?

@chvapilu dakujem, farby su kroma kolor odtien blue a ja by som praveze chcela bledsiu

a po tom, ako som vyhodila 2 korpusy, som upiekla len majkin @jakelina korpus z celych vajec, bol az moc vysoky :wink:
29. mar 2015 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lokalistin si mila, ze si to odfotila lebo by som sa trapila s hladanim v lidli a recept chcem na tortu ovocnu z vrchu a po bokoch trubicky. Ďakujem
29. mar 2015 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlaticko
29. mar 2015 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 majka padla som na zadok z tej ruzickovej. a co to znamena opeciatkova? to tie ruze su akoze peciatka a potom domalovane? a to si ich strekla airbrushom? ja si kazdy tyzden myslim ze si dala svoj top a dalsi tyzden sa nestiham znova cudovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na tebe sa mi neskutocne paci ze sa stale posuvat dopredu :slight_smile: palec hore
29. mar 2015 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
a konecne stiahnute moje tohto tyzdnove, aj s londynskou pred padom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
inak teraz pozeram na jednu fotku ria a som si uvedomila ze som mu neurobila chvost :grinning: :grinning: :grinning: chudatenko :slight_smile:
29. mar 2015 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@sikag dakujem ti krasne, snazim sa sem-tam poskusat aj nieco nove, lebo ma nebavi robit stale to iste dokola...tie silikonove peciatky su teraz velmi v kurze, je vela moznosti ako sa daju vyuzit na torte, ci uz kvety, text, rozne predmety...tak skusam teraz, kym to zas nebude na kazdej druhej torte, potom ma to prejde :sweat_smile: Tu som si peciatkou naznacila obrysy (ja by som to len tak z brucha nedala) a potom stetcom vymalovala-vytienovala, airbrushom som strekla len spodny a vrchny obvod :wink:
29. mar 2015 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sollange @evicaka @pipka baby dakujeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. mar 2015 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že zlatíčko :dizzy_face: a tortušky krásne, hrany radšej nekomentujem, lebo to sa nedá :slight_smile:
29. mar 2015 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 videla som uz nejake silikonove peciatky, uz na jednu poskulujem, to je napriklad taky kruh co sa s nimi zdobia aj cupcakes? priznam sa ze na torte som to este nevidela. uzasne!
29. mar 2015 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag pozri aj toto je super http://tortyodmamy.sme.sk/modre-kvety
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/0/0/3/52/9/0/?hledatjak=2&slovo=silikonova+peciatka

ale viac sa oplati kupit v kreativnych obchodoch, vyjde to aj o polovicu lacnejsie :wink:
29. mar 2015 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, nadhera, ste velmi sikovne. Len tak zbezne som si pozrela fotky. Mam len jednu otazku. Da sa toto vobec naucit?
29. mar 2015 o 13:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ja som asi blba..ale ja si absolutne nedokazem predstavit ako sa to pouziva :confused: :sweat_smile: to nejak otlacis na tu tortu...ci? :confused:
29. mar 2015 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hlasim sa opät po dlhsom case :grinning:
a pridavam jednu moju opachu :grinning: bola obrovska, teda boli to dve torty :sweat_smile: skoro ma ovalilo ked som ju prenasala :grinning: priatel mi musel pomahat :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mal aj nakazane :sunglasses: pred tym nez som sa pustila do dokoncenia torty tak som sedela vyse troch hodin u zubarky v kresle :sweat_smile: teta mila mi nakazala oddych s vylozenymi nohami a s tabletkami :sweat_smile: som jej vysvetlila, ze to nejde :sweat_smile: ze na zajtra mam tortu :sweat_smile: :grinning: tak priatel dostal prikazom mi pomoct :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pomahal iba tym, ze spracoval smartflex a dalej nezavadzal :grinning:
@aduskatt smartflex dobre sluzi :wink: dobre dorazil :dizzy_face:

a taaakto ziaria moje oci ked vidim vase torticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nadherne!!! :dizzy_face:
hobby cukrarky posuvate/me sa stale dalej a to ma tesi :wink: o tom to asi aj je :slight_smile:
peknu nedelu este :wink:
29. mar 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@michaela3011 super, som rada, že šťastne dorazil do cieľa:slight_smile:)) takže som pole pôsobnosti rozšírila i do zahraničia:grinning:
29. mar 2015 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte uz sa tesim na vecer ako si vas popozeram pridavam aj ja moje MInnie nechali na mna a ta druha no aj nakres mi dodali co a ako. Peciete aj na velku noc torty?
29. mar 2015 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Jaj baby mne sa tento vikend tak darilo ruka nehybna tak fac a masticky, dala som pankovi extruder nech mi trosku pomoze ci mi ho neulomil :cry: :confounded: dolamal mi listu s abecedou no a potom ze ved Ti pomozem ked Ta ruka boli mala som si radsej sama. Este sme aj na zmenu casu zabudli no letim odchadzame
29. mar 2015 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje vikendove prvy Max
29. mar 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@pristela
@nika1985 dakujem dievcata :wink: tak spravim bez polevy :slight_smile:
29. mar 2015 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peneloppe áno, naučiť sa to dá, my všetky sme toho dôkazom :slight_smile:
29. mar 2015 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,pridávam dve narodeninové tortičky aj ked po tých vašich nádherách je to trochu odvaha.Tá veľká mala 11,2kg a prostrednú tortu vzor dosť opticky zväčšil,vlastne mal byť na tej spodnej ale...no čo už :wink: nie vždy sa všetko podarí :frowning2: Prajem krásny zvyšok víkendu!
29. mar 2015 o 16:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Caute babule,krasne torticky opäť.Odpadávam z @maya30 a @sikag.Baby-klobúk dole! Ja som mala taky ľahší víkend. Ďakujem za inšpiráciu @lamps a cakepops len pre mojich chalanov-lebo ich zanedbávam:slight_smile: Caute
29. mar 2015 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@chvapilu ahaaa, no uz sa vidim ako by som nervacila, keby som to spinavymi prstami docapkala :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zas len o nervy by som dosla, kym by som aky taky grif chytila :grinning: :grinning: :sweat_smile:
29. mar 2015 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ja som si predstavovala ze sa to otlaci nasucho a potom farbi, vyzera to dost narocne :slight_smile:
29. mar 2015 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jaaj ale v tomto videu ma pani gumenu peciatku, ta moja je silikonova, kupila som k tomu taku akrylovu dosticku na ktoru sa to same pricuclo, ty drzis tu dosticku na ktorej je peciatka a tak prikladas k torte, nic nezacapkas, toto je tak jednoduche ze az, treba vyskusat :wink:
29. mar 2015 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sikag teoreticky vies otlacit aj nezafarbenu peciatku, na orosenej torte by ti nechalo otlacok, ale lepsie je natriet ju farbou, aspon svetlou, lepsie to vidno
29. mar 2015 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievčatá, prosím airbrush, ktorý odporúčate? ďakujem
29. mar 2015 o 19:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok