• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
cafte baby... tento vikend pre mojho mensieho mysiaka jedna ;) a oxvilu si vylozim nohy a vykukam si oci zase na vasix dielax
29. mar 2015 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@maya30 no musime teda zas stretko spravit, nech vyskuuuusam :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a ak mi to pojde, mozem peciatkovat aj ja :sweat_smile: :grinning: :wink:
29. mar 2015 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo mysickaaaaa roztomilaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vsetko naj zelame! :slight_smile:
29. mar 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@livia341 tam mozes dat co chces, ja som mala obycajny vanilkovy korpus a jahodovu plnku, lebo chceli jahodovu, ale mozes dat vanilkovu, kedze ovocie je rozne hore. Ja robim vsetky plnky na jedno kopyto, rozmixujem jahody uvarim z nich puding s jahodovym pudingovym praskom(bez mlieka) a vychladnute to zmiesam s mascarpone, ja mam jahodove ole, keby bolo riedke :wink: no a naplnis, oblozis trubickami a na vrch ulozis ovocie, potom som uvarila tortove zele a stetcom som natrela to ovocie
29. mar 2015 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak a moja posledna, som KO nechapem ako to zvladate tolko torticiek
29. mar 2015 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@maya30 nádherné tortičky všetky
29. mar 2015 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ahoj...kde sa da kupit jahodove ole? Zatial som na neho nenatrafila...iba vanilka, coko, kokos
29. mar 2015 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka v Nemecku a Rakúsku :wink:
29. mar 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka hej v nemecku
29. mar 2015 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. mar 2015 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka isla som skumat na net tie otlacky a kukni co som nasla-no na skusku celkom staci stonkovy zeler
http://www.craftsy.com/blog/2013/11/a-collection-of-hand-stamped-cakes/
29. mar 2015 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lokalistin ale ked pozries na ten zeler. co ma v ruke, tak to isto nie je on...bo tam v strede nie je ziadna pauza medzi hlubikmi..a to potom ked natriem, tak len jedna machula by vznikla :sweat_smile: :rolling_eyes: tak to mozem rovno malovat, nie? :sweat_smile: :unamused: :grinning:
29. mar 2015 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no vidis, ja som nato az tak nepozerala, ale ta spodna machulova vyzera tym robena :stuck_out_tongue_winking_eye:
29. mar 2015 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ano ta spodna ano, ale to sa mi zase uz nepaci :sweat_smile: :confounded: to taka amatercina :unamused:
29. mar 2015 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ni totalna machula, ale jak sa poznam moja by vyzerala aj s peciatkou tak machulovo :stuck_out_tongue_winking_eye:
29. mar 2015 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aj tu dakujeme :sweat_smile:
29. mar 2015 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..pekný večer dievčence...dokonalé diela dávate..niektoré, (@maya30, @sikag, @pristela ...zoznam je dlhýý),nemám šancu dobehnúť,ani keby som oproti bežala :grinning: :wink: ..ale veď, nie sme na maratóne,hlavne,že chutia :dizzy_face:
..moja dnešná, po dlhej dobe, na rodinnú oslavu ..prvý Mickey..len teraz pozerám,že som mu nejaké malé boty spravila..to len,aby som odpútala pozornosť od ostatných nedokonalostí :grinning:
30. mar 2015 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@sikag veľmi pekné a jemné tortičky super :slight_smile:
30. mar 2015 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčence ste všetky veľmi šikovné idem aj ja pridať moje víkendovky okrem košíka ten je z minulého týždňa :wink:
30. mar 2015 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Ahojte kocky.. Popridávať ja svoje:
30. mar 2015 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@jenie123 nadhera...
30. mar 2015 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata, som zaciatocnik a idem dcerke robit torticku na 5 rokov, mal by to byt macko, v mojom recepte je len cokoladova plnka, ale chcela by som dat 2, mozete mi poradit, aku by som mohla k nej urobit? Dakujem pkene.
30. mar 2015 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 super a toto sa dá ako stihnúť :wink:
30. mar 2015 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence poprosila by som vás o radu už ste objednávali pomôcky cez Aliexpress? Chcela by som vedieť vzhladom na tie ich ceny aké sú, či to niečo vydrží nemám skúsenosti za každú odpoved moc dakujem :slight_smile:
30. mar 2015 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinkamt ja ku čokoládovej veľmi rada dávam malinovú, je taká kyslastejšia a výborné vyváži tú sladkú čokoládovú. Robím tak, že si rozmrazím mrazené maliny, rozmixujem, dáma variť, pridám cukor a pridám v troške vody alebo mlieka rozmiešaný vanilkový puding. Puding nechám vychladnúť a potom pridám ešte mascarpone, podľa potreby dosladím práškovým cukrom ak ešte treba. :slight_smile:
30. mar 2015 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzin78 ďakujem
@stebota celkom v pohode.. :slight_smile: tu poslednú som odovzdávala dnes ráno.. :slight_smile:
30. mar 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota ja objednávam a v pohode spokojná..
30. mar 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@woman04 ten mickey mouse je zlatučky.. :slight_smile::slight_smile:
30. mar 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, nááádhernéé tortušky ste zasa porobili, idem si oči vyočiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja som konečne začala trošku zasa tortovať po tom mojom úraze, bo už som mala absťák, ale teda zatiaľ len tak zľahka pár modelovačiek, ale tento týždeň už konečne aj ja tortujeem tak naozaj :sweat_smile:
30. mar 2015 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@jenie123 som s toho počtu v šoku a to čítam že máš malé dieťa ja chodím síce do roboty a upečiem max. štyri a to ešte kde sadnem tam spím mala by som sa zamyslieť :unamused:
30. mar 2015 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok