• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@stebota jooooj , len sa moc nezamyslaj, bo uz par "tortariek" malo kolamps, tak ja by som sa ani tak moc nesnazila o pocet :frowning2: styri su az moc pri praci a detoch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2015 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kolabs som myslela, nie na @lamps :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie ooo, nadhernee a ten mimon ma rozosmial :grinning: :grinning:
30. mar 2015 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ďakujeem :slight_smile:, mňa naopak vôbec, ja som pri ňom zúrila jak besná :angry: , mi dal zabrať 2x toľko, ako snehulka a pritom to je len obyčajná fazuľa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2015 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie čím viac im ponadávaš tým sa viac páčia :wink:
30. mar 2015 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jenie123 kokso to kolko listockov si musela urobit? by mi ruky odpadli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@grasie tvaricka opat dokonala! a mimon je super!
@mysiatkoo uz som obdivovala, este ze nase deti nemaju neuskutocnitelne predstavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a z vnutra vyzera super, co si robila?
30. mar 2015 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin to jsem ráda, že se ti osvědčil, já ho taky dělám pořád a daří se mi vysoký. :wink:
30. mar 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stebota presne ako piše priateľa, 4 bohato stačia.. A popri robote uz aj to je dosť.. :slight_smile::slight_smile:
30. mar 2015 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ani sa nepýtaj.. Svokra bola u nas, dala som jej vykrajovačku a uz sme išli.. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
30. mar 2015 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@grasie uzasneeee.. :slight_smile:
30. mar 2015 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina osvedcil, ale prvy krat som robila do formy a nevedela som z kolkych vajec, tak boli trosku az moc vysoke :wink:
30. mar 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminy, hladam nejaku sikovnu cukrarku ktora by mi vedela upiect krasnu tortu na motiv masa a medved. Torta by mala by cokoladova s parizskym kremom pripadne nejake jahody maliny k tomu.
Som z dubravky a dcera oslavuje 6 rokov 11 aprila.
Dakujem
30. mar 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana_pk ja som tiez z Dubravky, ale zial v tom termine budem v nemocnici :frowning2: a neskusala si na FB v skupine Dubravka? tam je viac cukrarok, aj same sa ponuknu :wink:
30. mar 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dobre skusim :slight_smile: a aj nejaku konkretnu by si odporucala?
30. mar 2015 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota @sikag @jenie123 babuľky ďakujeem krásne :slight_smile:

no a tu je ešte jedna modelovačka, momentálne čakateľka na nedeľnú tortušku, strašne sa z nej vytešujem :sweat_smile:
30. mar 2015 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@jana_pk zial konkretnu tu v Dubravke overenu nemam :confounded: kedze sebe a mojmu okoliu peciem ja :sweat_smile: :grinning:
ale treba pozriet ich albumy..lebo co som ja pozerala, nie kazda je naozaj majsterka :sweat_smile:
ale treba popozerat, bo su aj sikovne zienky :wink: a potom sa dohodnut na korpuse, plnke a zdobeni :wink:
30. mar 2015 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie jeziis tani ta je kraaaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2015 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jana_pk len neviem, ci si si nespomenula prilis neskoro...lebo u dobrych cukrarok sa torty objednavaju aj niekolko mesiacov dopredu :confounded:
30. mar 2015 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie boženku tá je milučká :slight_smile:
30. mar 2015 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka alebo su potom take asertivne :D ktore pecu aj ked niesu doma, alebo kazdemu vezmu objednavku na par dni po prichode z chaty :grinning: :grinning: :grinning: ale ze kazdemu , myslim kazdemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon ze mam z toho zatial srandu a zaaatial sa na to aj tesim :grinning:
30. mar 2015 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag bola som jej viac nez vdacna, ze si vymyslela taku temu :sweat_smile: aj co ma byt dnu bolo na zelanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: kakao korpus, jablcka a slahacko-mascarpone krem
@grasie kraaaaaaaaaaaasna je :dizzy_face:
30. mar 2015 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maya30 dakujeeeem :slight_smile: tvoje ani nekomentujem radsej :slight_smile: naaadhera :slight_smile: panenka maria TOP :slight_smile:
30. mar 2015 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá pekne prosím, nemáte nejaké inšpirácie na poschodovú tortu s témou Mickey Mouse pre chlapčeka. Prehľadala som pinterest aj kadečo iné a nejak ma nič neoslovilo. Niečo milé hľadám, nepreplácané. Alebo aspoň námet na postavičku nejaký zaujímavý.
Ďakujem :sweat_smile:
30. mar 2015 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie Tie či maľuješ ? Nádhera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2015 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby monsters strašidlá to su ktoré????
30. mar 2015 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem za tie frozenky, uz mam lepsiu predstavu.
@akzuzs @mimcak @butterfly333 dievcata dakujem za pekne slova. Trosku som sa s tym pohrala. asi tak do 2:30 :grinning:.
Vsetky tie torticky co ste popridavali su neskutocne. A tie modelovacky... nebudem vas menovat, ved kazda jedna je super.
30. mar 2015 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridavam jednu na chirurgiu :slight_smile:. Dufam, ze taku nikdy nebudete potrebovat :wink:
30. mar 2015 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2015 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@pipka @evicaka @katarina51 kočky ďakujeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kati "či" si myslela oči?? :grinning: ak áno, tak tie robím z hmoty, vydlabem dieru, dám bielko, na to drobku hmoty ako dúhovku, roztiahnem kosticou, na to ešte menšiu drobku na zreničku a potom domaľujem a dotieňujem :slight_smile:
30. mar 2015 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
30. mar 2015 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok