• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@pristela tak take ale nebyvaju v Dubravke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: tu byvaju zeny s triezvym rozumom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

ale budem v tej nemocke, tak to fakt ze nedam :wink: na nemocnicnom lozku bez pomocok, bez truby...chapes, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2015 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 zlatik, taketo mam ulozene :wink:
30. mar 2015 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@grasie kraaaaaasna
30. mar 2015 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka mosim sa k vam prestahovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Micus, na buduce dojdem mrk teba <3
31. mar 2015 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie nááááááááááádherná postavička aj chcem vedieť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
31. mar 2015 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ešte neake staršie foto
31. mar 2015 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
čaute kočky, jedna torta pre pani, ktorá zbožňuje šmolkov, a narodeninové zákusky, prvé bolero, franc. karamelové rezy, a mix, fotky o ničom, fotené len mobilom
31. mar 2015 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@daniela09 mňam prisím ťa ako si robila ten dym
31. mar 2015 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela09 ooo mňaaaaaam ten prvý koláčik vyzerá famoooozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 asi to bude ono .Ďakujem :wink:
31. mar 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota na drôtiku obalená vata, obkukala som to tu na mk, už si nepamätám, čí to bol nápad, ale rozhodne výborný.
31. mar 2015 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Možno by som sa to mala pytať niekde inde, ale skúsim :slight_smile:
Neviete mi prosím poradiť, môžem si venčeky z odpaľovaného cesta spraviť dopredu? Že by som si ich upiekla dnes a naplnila v piatok? Nezvlhnú, príp. Neobschnú do piatku?
Ďakujem za každú radu.:slight_smile:
31. mar 2015 o 12:04  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie nadhera :slight_smile:
31. mar 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky neurobili by ste mi niektora postavicku macicky a psika? Skusala som to a radsej ani to tu neodfotim , dcerka sa vytesuje ze je to macicky ale zda sa mi to ako keby to bola mutovana macka :rolling_eyes: dakujem
31. mar 2015 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky neviete ako sa vola tento trblietavy posyp a ci sa to da niekde kupit ?
31. mar 2015 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela na to lego si mala formičku? diki
31. mar 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 heh aj ja mam zrovna taku cerstvo ulozenu, vyzera to ozaj super. a nechce sa ti dierkovat smat a zafarbi? skus oslovit svokru :grinning: :grinning: :grinning: ako @jenie123 = rozhodne dobry napad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mysiatkoo mnam mnam znie to uzasne :wink:
31. mar 2015 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@maya30 a co keby si tam nalepila uvarenu sosovicu a strekla airbrushom? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@sikag no uz som to nasla a neni si daleko od pravdy :grinning: az na tu sosovicu http://thecakeblog.com/gold-sequin-cake-tutorial ale teda original sa tie trblietky robia zo zelatiny http://www.sugaredproductions.com/blog/gelatin-sequins-by-karas-couture-cakes/ no mam ja stastie na zakazky :sweat_smile:
31. mar 2015 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 @sikag ...baby vyzera to famozne :confused: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: co to je? mne to pride ako sososvica v zlatom alebo bronzovom prachu ofarbena :confused: :sweat_smile: :wink:
31. mar 2015 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 jaaaj no skor pisem ako citam :grinning: :grinning: :sweat_smile:
31. mar 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka vyzera ze je to piplacka, ale Silvia mi teraz vnukla taku myslienku, ze by som mohla povykrajovat kolieska zo zlatej hmoty, tusim u kamky maju 100g balenie, nechat uschnut a bolo by...
31. mar 2015 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 to mas za to, ze si taka dobra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...karma je svina :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
mna by piclo, keby som to z tej zelatiny mala vyrabat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ... jedna torta a tyzden na psychiatrii :grinning: :grinning: :sweat_smile:
31. mar 2015 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vykroj.... :grinning: :sweat_smile: ...ale na aku tortu? sak aj na klasika okruhlu sa navykrajujes do nemoty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. mar 2015 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka vsak ale to este nevies vsetko, spodok bude z volanikov skladanych do ruží, minule som to robila 6hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: plus pol dna kolieskovania, sa tesíím :sunglasses:
31. mar 2015 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@maya30 nasyp šošovicu a striekni na zlato ci aka to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 teraz čitam že to iste ti všetci radime :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 jeziiiiis....mna by piclo :sweat_smile:
a k tomu spravis este dalsich 8 tort...ne? :grinning: :grinning: :sweat_smile: a vezmes za poschodku 6 kilovu max 50€ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:
idem si u teba objednavat aj ja :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

ty si zena nezmar! ale bacha ti vravim....Jaromíre, raz ti ta sirka v tom vrecku vzblkne! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@adrika202 super ze ste sa zhodli, som vedela ze niekto pride s nejakou dobrou radou :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nemozem tu vela prezradit, ale toto dohadovanie by si si uzila :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2015 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok