• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

9. decembra 2016 
@stebota ja som robila celý bungalov z tých tortových oblátok tak, ako som písala. Tu je link na tortu: http://www.modrykonik.sk/forum/spolocne-nazory-a-zaujmy/marcipanove-torty-rady-a-postupy/?page=6464#post-77987537
1. apr 2015 o 20:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maya30 ja som nedavno pouzivala taku podobnu karamelovu ryzu...tiez 100g balenie a podla toho, kolko som spotrebovala ti 2 budu bohate stacit... :wink:
1. apr 2015 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@luciahromadkova prepac ze az teraz pisem, skor sa mi nedalo --- dala som jednu slahacku (250 ml) a cez 200 gr a trosku masla.... po vychladeni som vyslahala
1. apr 2015 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
no konecne po dlhom case som sem na chvilocku skocila a zas uzasne torticky vsetky ..... a ake kolace ....mnam mnam....no takto na noc tu slintam :( :( .. .. @mysiatkooo idem sa ta opytat prosim ta ake jablcka, resp. v akej forme davas do torty? len ich nastruhas? Dakujem....inak torticka s mysickou je roztomila ..... ja som sa tu trapila s elzou.....skoro dva dni ju modelujem a aj tak nie je ako by som chcela, furt som ju prerabala :( :( .... dala mi teda riadne zabrat, snad aspon podla siat a vlasou sa bude podobat :slight_smile:
1. apr 2015 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. apr 2015 o 23:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina dakujem a kolko asi citronu a kolko cukru? citronovy ole mam aj mne chuti
2. apr 2015 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Niečo nové hmota so zníženým obsahom cukru DIADEC 1 kg http://doven.sk/diadec-hmota-so-znizenym-obsahom-cukru-1-kg/p998387c19186
2. apr 2015 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoj dnešní 4kg s čoko-hmotou MMFa moc děkuji za recept i radu maya30 .přeji pěkný jarní den
2. apr 2015 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (33)
Dievčatá ako sa vypočítavajú vzory na futbalovú loptu,neviem aké velké mám urobiť.
2. apr 2015 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimcak ahoj ked už budeš mať hotovú loptu-tortu :slight_smile: zmeraj si obvod a vydeľ 15.To máš dlžku jednej strany, lopt som robila už viacej tak držím palec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2015 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. apr 2015 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (23)
@stebota jaj Ďakujem :dizzy_face: ja som robila už dávnejšie,ale som zabudla ako to bolo a vtedy som sa tiž teda riadne namakala a to som zamestnala aj manžela. Teraz som velkú zamietla a nahovorila na ihrisko a len z malou loptou hore ,ale aj toho sa obávam. Ďakujem krásne a ta tvoja je perfektná svoju som vtedy radšej z blízka ani moc nefotila :grinning:
2. apr 2015 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzin78 recept je asi o dva riadky nizsie ako je foto
2. apr 2015 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Konečne hotovo a môžem sviatkovať
2. apr 2015 o 23:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (33)
ajojte, pridavam moju dnešnu a konecne voľno :wink:
Prajem vam vsetkym krasne sviatky, plne pohody a pokoja, nech pecenie vidite najskor...o tyzden :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

cmukame!
3. apr 2015 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (35)
Pridávam aj ja moje a pekné sviatky Vám želám.
3. apr 2015 o 18:57  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (29)
Ahojte žienky :slight_smile: pridám aj ja svoje A prajem krááásne sviatky :slight_smile:
3. apr 2015 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (29)
Ahojte zienky. Prvykrat som robila 3 torty v jednom tyzdni a poviem Vam, klobuk dolu kazdej, ktora to robi pravidelne. Je to stres, chaos, panika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Prva je svadobna, pri druhej bola podmienka, ze kabelka musi byt nalezato a pri tretej som pysna na mojho futbalistu :slight_smile: :slight_smile: je to moja prva modelovana figurka. Prajem Vam Pokojne a krasne Velkonocne sviatky :slight_smile:
3. apr 2015 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (34)
Tak sa pripájam aj ja so svojimi dokončenými.... A pripájam sa k Monike, že tri je akurát dosť! Popri všetkom ostatnom, neskutočný stres. Ešte som aj chorá, tak naozaj to cítim, že stačí.... Futbalovú sme robili s @moicka do jednej rodiny :grinning: Moja je bezvaječná a chceli s oblátkou. Pri Monikinej vyzerá ako chudobná príbuzná :grinning: A s mačičkou je práve pre Moniku - moicku :grinning: Darček od manžela k narodkám o ktorom našťastie nič netušila.
A konečne idem spať "dnes" a nie zajtra.
Odpočiňte si všetky v tieto voľné dni :slight_smile:
3. apr 2015 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (36)
@sticker velmi pekne dakujem. :wink: :wink: Mala som z nej obrovsku radost. Je to velmi prijemne, ked raz nemusite pre rodinu piect a dostanete sama krasnu torticku. :grinning: :grinning: :grinning: Bola vyborna. Jani si sikulka a prajem ti, nech mas vsetkych takych spokojnych zakaznikov, ako som bola ja. :slight_smile: :wink:
4. apr 2015 o 00:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jenie123 ďakujem za pochvalu :slight_smile:
4. apr 2015 o 00:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som netortickovala,tak som skusala nove recepty, vsetko 1x robene,laskonky sa nevydarili. Krasne sviatky, ja ich stravim v mekaci, ale v pondelok idem k sestre
4. apr 2015 o 01:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (20)
Tak a uz viem, kde bola chyba pri tych laskonkach, malo cukru, Rozmysla som ci urobim z polovice alebo z tretiny a orechy a bielky som dala polovicnu davku, ale cukor len tretinu
4. apr 2015 o 02:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. apr 2015 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
ahojte baby, niekde som videla tortu košela, ako keby zabalena v krabici, nemáte niektorá tu takú foto?? ´dakujem Soni
4. apr 2015 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky:o))
prajem vsetkym krasne velkonocne sviatky.
ja som dlllho nepiekla a ani nemam v najblizsej dobe ziadnu torticku, ale tak aspon doma sme s detmi trosku piekli :slight_smile: na velku noc.
4. apr 2015 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (30)
Zienky idem si aj sem po radu... robila som tvatohovu plnku, maslo som vydlahala s cukrom, pridala 20 % tvaroh a ono sa mi to akoby seklo ci co :-/.... ja neviem, ma to este sancu stuhnut na nejaku jedlu hmotu ci to mozem vyhodit do kosa? Vdaka
4. apr 2015 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@efci skus pridat vanilkove ole a rozslahat
4. apr 2015 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1985 :wink: ja som vo FR... vanilkove Ole nemam, ale vdaka za radu.. svihne ma asi :wink: Dala som to do chladnicky ale konzistenciu to nemeniiiii
4. apr 2015 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak zienky pridavam moje dve vcerajsie torticky, okruhla 2,8 kg , tehulka 6 kg .... zmakla som to celkom :grinning: :grinning:
nepeciem dlho, ani vela, ale posledne tyzdne sa mi to trosku kopi obcas ze daco porobim :grinning:
4. apr 2015 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (27)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok