• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

babenky prosím nemáte uložené fotečky tortičiek pre dvoch oslávencov, teda 2 v 1,jedna torta pre dvoch, ide o manželov,
vopred krásne ĎAKUJEM za inšpiráciu :sunglasses:
11. apr 2015 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza Nádherné tortičky , kvietky úžasné
11. apr 2015 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.ako čistíte potahovaciu hmotu od cukru, ktorý bol na doske? Ďakujem.keď sa podarí, přidám :slight_smile:
11. apr 2015 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie perfektný štikút :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. apr 2015 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1zaza prekraaaasne najma tie kvietky...ja nemozem z tych tvojich kvetinovych väzieb :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt hlboky obdiv! :dizzy_face:
kedy ja daaam taketo kvietky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
11. apr 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
@elamaslakova dievčence ďakujem vám :slight_smile:
11. apr 2015 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 si poklad, dakujem :slight_smile:))))))))
11. apr 2015 o 22:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
ta gentlemanska nema chybu, dokonala krasna torta
11. apr 2015 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnesna jedna kremova
11. apr 2015 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre zmenu jedna kremova
11. apr 2015 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Holky pridavam moje vikendovk a zajtra vas omrknem co ste piekli, bo uz aj prehladat stracam :rolling_eyes:
Muffiniek bolo 40kusov a ako mrkam do kalendara tak este budu :sweat_smile:
12. apr 2015 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@pristela nadhera.. Radost pozerať.. :slight_smile:
12. apr 2015 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie krasne torticky, si sa uzasne zlepsila :slight_smile:
@evicaka prosim ta aky mas recept na cupcakes? a pecies v 2 kosickoch alebo mas formu? ja som teraz skusala prvy krat - dala som 2 kosicky, ale boli nejake slabucke a sa mi roztiekli
12. apr 2015 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 kraaaaasne torticky. a tie pismenka hore na torticku si robila?
@lamps krasne :slight_smile: vidim ze skusas nove kvietky :wink: :slight_smile:
@grasie tie tvoje postavicky tvaricky su uplne neskutocne :slight_smile:
@janie123 paradne torticky
12. apr 2015 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela super! a to si skusala to jedle striebro? ako sa ti s tym robilo? vyslo ti to perfektne!
12. apr 2015 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a este moje torticky :slight_smile:
12. apr 2015 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@sikag pečiem vo forme, skúšala som aj 2 košíčky, ale nebolo to ono a recept mám tu z MK - muffinky z acidka, ak chceš skopírujem :slight_smile:
12. apr 2015 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_k prekrásna
@pristela Žanet , čo dodať , prekrásne ako vždy :wink:
@sikag všetky tortičky super
12. apr 2015 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sikag dakujem krasne :slight_smile: pismenka su plastove ( www.mnamuela.sk ) adka ti da urobit ake potrebujes :slight_smile: tortičky prekrasne ,ten nahhač kraasny ,udrzalo to tolko kvietkov v pohode ? (len mi nepovedz že su modelovane lebo sa pojdem zo zufalstva zastreliť :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
12. apr 2015 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ako vždy dokonalosť a to striebro zaujima aj mna ako sa s tym robilo ? :slight_smile:
12. apr 2015 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte zienky, pridam aj ja par svojich :slight_smile: chcem sa spytat mavate problemy so zapastim ? Mna hrozne boli hlavne lave (tym aj miesim potah) co na to pomoze ?
12. apr 2015 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@grasie ach to je take milenee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2015 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 @pipka @sikag @jenie123 ďakovala :dizzy_face: :dizzy_face: Kvetka, Janka, vy ste normálne znaléé, ja tú rozprávku vôbec nepoznám, a teda ani len netuším, že kto je štikút :sweat_smile: ja som len podľa obrázku robila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@antenka1 ďakujejm :slight_smile: no šak na parádu ju máš, aj brankár je podarený a chrániče premakané :slight_smile:
ja som "len" do pol jednej robila, z posledných síl som šúľala trávu :sweat_smile:
@sikag @pristela @maya30 babky úúúžasnééé tortušky :slight_smile: ja len teda stále nechápem, a asi nikdy nepochopím, a to aj pri @adrika202, to koľko máte rúk, že to v takomto množstve stíhate, každá jedna dokonalá, šak ja sa pol dňa "serkám" len s jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

12. apr 2015 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sikag super torticky, ako sa ti robila ta naha ? Kvety si mala zviazane v kytici na jeden zapich, ci ako ? Hned mi vyplavali spomienky ze jak sa mi to cele kyvkalo :grinning:
12. apr 2015 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 ó to srdce ze aky luxus :dizzy_face: to su kupovane gulicky ci sulkane ? A lepila si ich cim, ze to tak bohovsky vyzera ?
12. apr 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 neskutocneeee.. :slight_smile::slight_smile:
12. apr 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Ďakujeem :dizzy_face:
12. apr 2015 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky chcem sa spýtať o 2 týždne idem robiť veľkú 3 poschodovú svadobku.. Dole bude štvorec, potom stojan na 3 nožičkami a ďalšie dve poschodia.. Skladate takúto tortu na mieste, či ju už spravíte hotovú doma..? Bojím sa prevozu.. :( ide síce len 20km, ale aj tak..
12. apr 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka jj plis skopiruj. alebo su vo dvojke? a aku mas formu kovovu? musim aj ja zainvestovat, lebo kosicky su nanic :slight_smile: moj prvy pokus dopadol takto neslavne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@adrika202 jasne ze su modelovane nevidis? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 5 minut mi to trvalo vo vedlajsej ulici :grinning: :grinning: :grinning: drzia v takej zelenej pene
@maya30 ja zatial nemam problemi. ale kupis si hovovu hmotu a co najmenej farby, mas airbrush tak striekaj. torticky jedna basen :slight_smile: a ake mas super podlozky :sunglasses: zase si ich posunula o triedu vyssie
nahacik sa robil uplne super, krasne drzala, ale tak nebola poschodova :slight_smile: kvietky su v kytici na zapich, presne :slight_smile:
12. apr 2015 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 krása ako stale :slight_smile: si proste BOSS :slight_smile: ja fungujem už dva týždnes ortezou na zapästi co ma tak boli ,takže ked nic nerobim tak orteza funguje co je teda hlavne v noci a niekedy si ju dam aj v robote ale zavadzia mi ... dakujem za pochvalu tortičky ,guličky su kupovane toptorticka ich ma v dobrej cene a lepila som kralovskou glazurou bo inak padali a to som nechcela riskovat že im tam budu na stole cupkat dole guličky :slight_smile:
12. apr 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok