Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

miriamc
13. apr 2015

Ahojte neviete mi poradiť kde by sa dala objednať v Prešove naozaj dobrá chutná torta potiahnutá marcipánom na 1.sväté príjímanie? Upiecť si ju netrúfam tak to zverím odborníkom. Ďakujem za pomoc Miriam

monula158
13. apr 2015

kočeny prosim vas potrebujem surne na poslednu chvilu tortu na 25 apríla.... prosim vas som zo stupavy hodte mi sem nejaký kontakt na fajonovu cukrarku... dakujem 🙂

nika1985
13. apr 2015

@maya30 dakujem za odpoved no uvidim co z toho bude predstavu mam ruku napol nefuncnu tak vsetko menim a prisposobujem aby som ju co najmenej namahala ved vies sama 😒 ja som si ju na noc natrela kostihojovou mastou a tusim je o kapanek lepsie

blancagon
13. apr 2015

@mimcak no že WAW.

pristela
13. apr 2015

@nika1985 @maya30 baby tak vola sa to CONDROSULF 800 mg ja som mala tablety, je aj slabsi 400, no ja uzivala 800, ma sa brat 3mesiace kazdy den jedna tableta a pak prestavka tusin, a je to vlastne aby boli klby stale "vlhke" 😀 je ale na lekarsky predpis, no povedzme si pravdu 😀 😀 😀 v niektorych lekarnach predaju aj bez, cena je tusin okolo 15€ ale isto neviem / http://www.liekinfo.sk/liek-condrosulf-800-tbl-... /

jenie123
13. apr 2015

@stebota zmiešala som zelenu a žltú.. Uz asi ani mne sa taká nepodarí.. 🙂🙂
@halienka nádherne vsetky.. A ta posledná úplne naj..

pristela
13. apr 2015

@mimcak ta s vlakom , ze wow, perfektna, ja obdivujem kazdeho kto urobi taku tu tecnicku tortu , a ta s okom je tiez u mna top 😵

@sikag ja tiez peciem len tie s acidkom ako ti pisala Evka, teda mam aj ine recepty, malemu chutili hodne aj take pernikove, dnu maju dzem slivkový, aaale na jemnost, strukturu cesta su tieto acidkove a milion percent lepsie, a este nam chutili hodne tusin malinove ale tie tiez nevypadaju na vyzor dobre a ani moc nerastu , ja ted robila 40 muffin a vsetky acidkove, tento víkend budem asi tiez len neviem kolko a pak mam objednavku na leto aj na 150ks 😅

@nika1985 v special obchode na ortezy, je na stummerovej ulici, dole pri nemocnici 😉
ja mala podmienku aby bola taka ta cez palec a aby bola dlha isto pod zapastie s vyberatelnou pevnou dlahou a v tmavej farbe, bo vsak vsade len biele 😠 a take po zapastie co ti akurat bolest nan tlacil ten kraj 😠 ja mam zapastie ako decko, strasne chude a vsetko mi bolo velke,ale tam mal a ciernu , ti ju mozem doniest ukazat ked dame tu kavu 😀 😀 😀 😀 vlastne ti ju mozem pozicat !!!!! ja ju vcul nepotrebujem a usetris, bo tiez ju nebudes pouzivat roky

@halienka naaaaaaaaaaaaaaadherne, vsetky, ale ten xsichtik babatinka ze nenormaaaalny, zlatunkavy a aj tiene uplne uzasne si dala , taktiez suprova je ta angry v ruzovom a jasne posledna srdieckova nezna kraaasna

nika1985
13. apr 2015

@pristela no ty si zlata uz aby sme tu kavu dali ved aj ja mam ruku ako detsko a presne tieto poziadavky mam aj ja. Condrosulf jedol mm vidis som mu ho mohla slohnut dokelu. Keby mi zato aspon farbil hmoty 😠

mimcak
13. apr 2015

jej ďakujem 🙂 😵 😵 😵 Tak ta s vlakom popravde robená z nechuťou. 😝 Mama mi volala asi pred mesiacom,že jedna pani od nich chce tortu s lokomotívou a ja,že nie že ja pre dospelých robiť vlak nebudem iné je dtské a iné pre dospelých .však vieme všetky 😀 ,ale moja drahá maminka to prekrútila.A pred týždňom sa ma mama pýta či som nezabudla na tu tortu s vlakom ,ja jej vravím však som ti povedla,že robiť nebudem. A ona na mňa však nejako to zbúchaj hoc ako ,lebo,že ona tej pani sľúbila,že torta bude. Do mňa sto čertou 😠 😠 😠 😠 😠

pristela
13. apr 2015

@nika1985 daj cas, miesto a som tam, inak tuto stredu idem rano kadernicke tak by sme mohli dat

mimusa94
13. apr 2015

baby ahojte, neviete kde zozeniem silikonovu formu na babatko? za najlepsiu cenu okrem aliexpresu dakujem 🙂

mimcak
13. apr 2015

@mimusa94 skús pozrieť toto a prejdi si to tam videla som tam aj iné
https://www.modrykonik.sk/market/latky-nastroje...

sticker
13. apr 2015

@halienka Nádherné torty!!!! Vlak perfektný, ale to srdce je dokonalé 😵 S dovolením ukladám medzi inšpirácie 🙂

sikag
13. apr 2015

@stebota no ale to su zive kvety 🙂 a plnka bola mascarpone 😉

nika1985
13. apr 2015

@pristela tento tyzden to nedam uz mam cervene more v mojom debilniku a to som dneska este zobrala jednu tortu navyse ze ja radsej nesedim doma s vypnutym telefonom. Ale mozes prist k nam chcem skusat novu babovecku pre vase chore bruska.

nika1985
13. apr 2015

@mimcak tak to som neni sama ktorej mama dohadzuje ,,super objednavocky" 😠

pristela
13. apr 2015

@nika1985 andelica , ja cez teba asi aj dost casto chodim 😅 len keby si vzdy spomeniem, ze ktora to fakt dzedzinka je 😅 😅 mosim si tvoju adresu zapisat niekde do auta 😀

sasettka
13. apr 2015

caute babyyyyyyy, krasne torty, waw! 🙂

pch a teda.. doteraz som si myslela, ze lava ruka boli len mna! a vy takto... tusim kazdu druhu boli 😀 mne na to dr. predpisal kolageeeeeeen - kolagen stada, rozpustny prasok, 25euricok na mesiac.. tak popijam ... a asi teraz v piatok ma caka dalsi obstrek, nebolela ma, ale teraz ako som ochorela, akurat ju citim od dneska 😒
a robit torty pocas choroby je fakt psycho 😖 ale nevyberieme si, snad do stvrtku/piatka uz budem ako tak fit, nech z toho tortovania mam aj dobry pocit....

Tak pridavam moje posledne... a teraz ma caka kvecinkovanie, pomoooooooc, asi tam pichnem aj ja zive a basta, mna tie kvety nejak netankuju, nemozem si pomoct 😅 ach, idem si lahnut, bru noc 🙂

nika1985
13. apr 2015

@pristela toto mi ani nehovor a kam ze Ty chodis na tieto strany len sa pekne zastav dam Ti cedulecku kam odbocit 😉

antenka1
13. apr 2015

@pristela @nika1985 @maya30 @adrika202 kočky ani sa necudujem, ze vas bolia ruky po tom co tu kazdy tyzden pridavate. Ja nestiham pozerat to co vy stihate piect. Sa cudujem, ze este drzite pokope 🙂
Majka, karpalny tunel to asi nebude. Sesternica to mala teraz operovane, mala to od prace z pc. Pravdepodobne to ma aj moj drahy. Je ITckar. ma to od "neprirodzenej" strnulej polohy ruky, ked drzis mys. Ked si este aj vyrabas potahovku... to sa snad ani neda na take mnozstvo :-O
Ale viete co je na to najlepsie a najlacnejsie? Huspenia. A je to aj faaajne 😉. Volakedy bola huspenina (studenina) jedlo chudobnych, teraz sa uz skoro vytratila z tanierov a preto je tolko problemov s klbami aj u mladych ludi. Inak dievcata asi ste prave zaviedli novu diagnozu. Tak ako je tenisovy laket, bude tortove zapastie 😀 . A samozrejme oddych pretazenej ruky, ale to u vas asi nehrozi 😉
@halienka uplna paraaaada. To babatko a pneu... TOP.

maya30
14. apr 2015

@pristela dakujem, idem zhanat, som zvedava ci predaju aj bez receptu 😎

@antenka1 aj ja myslim ze to je pretazene, vcera som potrebovala zviazat paskou drotiky a ledva som dokoncila
@sasettka krasne torticky 😵 aj mna lame choroba, to je radost robit 😝

nika1985
14. apr 2015

@antenka1aka pocta byt s takymi zenami v jednom komente ja sa teda ani zdaleka nechytam na ich mnozstva a ani kvalitu. Jedine ta ruka ma neposlucha aj hacik som dala bokom.

mmollyy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sikag
14. apr 2015

baby je tu niektora z presova alebo okolia? najlepsie ak aj ganachuje 😎

mia114
14. apr 2015

ahojte
idem Vam napisat, ze konecne po dllllhom case hladania sa mi podarilo najist si novu praacu, tak uz len cakat na podpisanie skoncenie pracovneho pomeru a mozem nastuuupit. Ja sa tesim, aj ked zase bduem mat menej casu uz na torty ale raz za mesiac snad jednu zvladnem 🙂 tak drzte palceky nech to vyjde. 😉

larah
14. apr 2015

ahojte dievčatá, prosím, prosím robili ste nutelovu plnku? dakujeem

1zaza
14. apr 2015

ešte jedna tortička, moja nočná mora 🙂, neznášam robiť podľa foto

sasettka
14. apr 2015

@maya30 jeeej, dakujem krasne Majka 😵 pocuj, ty si niekedy bola na tom az tak zle,ze si zrusila objednavky? lebo teda ty mi prides aj s adrikou nezmar 😝 😅

zoja1983
14. apr 2015

Takže hot-magenta znovu v ponuke http://doven.sk/-hot-magenta-/p998332 + ďalšie 3 farby

dush
14. apr 2015

@sikag som z PO,ganazujem v albume mam torty.