• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
Ahojte kocky,
prosim Vas o pomoc...niekedy to niekto pridaval taku cokoladovu torticku krasnu na vrchu s jahodami myslim . ta cokolada tiekla dole po torte a jahody boli tiez pomacane ...prosiiim ak viete co hladam hodte mi to sem.
dakujeeeem!
14. apr 2015 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@1zaza ten hafan ti pekne vosiel do zaberu. Huncut jeden! Dokonaleee :confused:
14. apr 2015 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babky, mám požiadavku na tortu, ale celá rodina je alergická na mlieko (nie laktózu)
viete mi poradiť prosím, aký krém, poťahovku, čo pod poťah??
ak sa to tu riešilo, ospravedlňujem sa, stačí ma navigovať, že kedy asi a ja si to vyhľadám.
Ďakujeeem :slight_smile:
14. apr 2015 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grasie Ahoj bud urob puncovu tam nieje nic mliecne a nemusis tam nic nove vymyslat. Alebo Potom bud ryzove, sojove, mandlove prip. kokosove mlieko pri sojovom pozor neviem ako maju stare deticky nasa mala nemoze ani sojove. Da sa kupit maslo vola sa to ze Alsan ale pravdu povediac som to do plnky neskusala zatial to malej iba natieram. Viem ze pouzivaju baby miesto masla tusim palmarin ale s tym nemam skusenosti ci to moze. Cokolada je tiez aj ryzova. Aj smotany su skus pozriet v bille ta je uz dost dobre zasobena ak nemas na blizsku zdravienku. ja som robila malej puncovu a ganaz s tym ze potah a ganaz nepapala. Neviem ci som Ti aspon trosku pomohla
15. apr 2015 o 00:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@stebota tie kvety som si aj myslela ale vy tu dokážete aj nemožné tak pre istotu ale aj to naaranžovanie pre mna top
15. apr 2015 o 06:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@1zaza ten pes je neskutočný ved je ako živý :wink:
15. apr 2015 o 06:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@stebota Ďakujem :slight_smile:
15. apr 2015 o 07:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1985 že neviem, či som ti pomohla, ty si aká vtipná :sweat_smile: , jasnéé že pomohla, moc moc ďakujeeem :dizzy_face: idem im hne´d aj písnuť :slight_smile:
15. apr 2015 o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@1zaza ten pejsek je jak opravdový
15. apr 2015 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim vas pomozete mi? chcela by som spravit svokrovi tortu, nieco ako vrece s kavou. nasla som aj inspiraciu na nete, len neviem, ci sa mi smartflex udrzi, alebo aj to aky krem pod to, aby sa to nespustalo...musi prezit prevoz ta torta... prip.ak najdete nieco podobne sem s tym. velmi pekne dakujeem!!
15. apr 2015 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@dadulajda smartflex sa nebude topiť, ak tortu pred poťahovaním obmažeš maslom vymiešaným so zvyškami korpusu
15. apr 2015 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadulajda myslim že smart ti to udrží ja by som tortu obtrela maslo+cukor+odrezky z torty ked zarovnávaš mne to drží super :wink: :wink:
15. apr 2015 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maya30 prosím ťa holá torta neobschne to vôbec si to neviem predstavit inak velmi pekná :slight_smile:
15. apr 2015 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky prosim prosim nenasli ste niektora tu jahodovu tortusu? Nemate odlozenu? pisala som vyssie, len neviem ci ste si vsimli :(
prepacte ze spamujem ale zuuufala som:(
15. apr 2015 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zz134 myslis tuto od @lamps
15. apr 2015 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@zz134 ja som robila takuto
15. apr 2015 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@silvialetko
@adrika202
dakujem babule .. zte zlate!
Ta co myslim bola poliata cokoladkou, ta sa tak akoze roztekala po bokoch a na vrchu jahodky ...
jaj som ja mrkva ze som to stratila:(
15. apr 2015 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na skusku mandarinkova tortusa...sli do nej mandosky aj so supkou ...nabuduce supku nedam, lebo sposobila dost horkost:(
15. apr 2015 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (11)
@zz134 google našiel niečo také.
15. apr 2015 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
15. apr 2015 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (11)
Dievčence ahojte , pridávam jednu dnešnú tortičku, fialová sa strašne zle fotí . aspon teda mne
15. apr 2015 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (28)
@jakelina ďakujem :slight_smile:
15. apr 2015 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte. Viem, ze je to trapne pridavat svoje amaterizmy popri vasich "naddielach" ale tu je moja torta s temou "futbalista-kutil"
15. apr 2015 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (30)
ahojte :slight_smile: aj ja niekedy niečo upečiem, ale tie vaše výtvory sú geniálne :slight_smile: wáááw :slight_smile: teraz potrebujem pomoc, plánujem robiť na jednu akciu velky stredoveký hrad ale neviem zohnať nikde nejakych rytierov.. vie mi niekto poradiť k figurkam? uvítam aj skúsené rady cukrárkok ako sa mám pustit do tvorby hradu,,, dakujeeem :slight_smile:
16. apr 2015 o 00:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lukur skus google
16. apr 2015 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukur Daj si do googla how to make castle cake
16. apr 2015 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
najdem tu niekoho z bratislavy, kto by mi vedel urobit rytierov? Ak by sa nasla sikovna osobka, budem veelmi rada :slight_smile:
16. apr 2015 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grasie ja som robila s palmarinom, puding uvarila s ovocnou stavou, davala som jahodovu, nechala vychladnut, palmarin som vymiesala s cukrom a potom postupne som pridavala puding, a dlhsie to slahala, nech je krem nadychanejsi..natierala som len v tenkej vrstve, lebo pravdu povediac predsa len citit, ze je z palmarinu, nie je tak dobry ako z masla, ale je to jedle..pod potah palmarin alebo alsan-s, pozor, hera uz obsahuje mliecne bielkoviny..aj niektore cokolady, aj to treba citat, keby si robila cokoladovu..
.
16. apr 2015 o 19:05  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timuss ďakujem krásne :slight_smile: no nakoniec to padlo :unamused:
16. apr 2015 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčence, dnes som sa bavila s týmto mládencom , foto nižšie , trvalo mi to pekne dlho ,ale myslím , že sa podobá troška na originál :wink:
16. apr 2015 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (31)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok