• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@grasie ale moja! ty si a vzdy budes oroginalna! :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pige dakujem :slight_smile: je to obycajny pribinacikovy krem a zdobicku klasika ako este nase babky použivali a teda spicka je taka ta so strednym poctom spicov ci ako to mam napisat :slight_smile: lebo mam tri druhy ,jedna je na husto potom tato a este jedna kde su asi len 4 tie trne :slight_smile:
18. apr 2015 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela si z piatka na sobotu urobila 4 torty? Naplnila potiahla ozdobila a o siestej si mala nafotene a zavesene na webe? Jasne,ze nie si superman. Ten doma v kute place, amater :slight_smile:
@grasie Tani nadhernee. Ta krstinova nema chybu. Zas tie porcelanove farby.,parada :wink:
18. apr 2015 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 :-O :-O tak to je divocina. Nemam slov. Super :slight_smile:
18. apr 2015 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte pridavam a idem sa pokochat Vasimi nadherami dneska sa konecne mozno vyspim hura.
18. apr 2015 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
už som sa raz pýtala, no nedostala som odpoved-tak skúsim ešte raz.....torty jing jang sa pečú v dvoch formách, alebo sa okrúhla prerezáva?? dakujem moc za radu
18. apr 2015 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ox baby, zas tu toho pribudlo ... mrzi ma,ze to tu nestiham sledovat ako kedysi, ale fotocky si dopozeram poctivo :sweat_smile:
moje 2 vikendovky sedivovlasove (1. vlas - kockovana torta, 2. vlas - zohnat ovocie, 3ti vlas - udrzanie poschodia bez ganache pri prevoze 50km)
18. apr 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@joliette ja som jing jang piekla klasika kruh a az potom so prerezala podla vopred nakreslenej sablony :wink: dokonca som ju prerezavala az naplnenu :wink: a potom som uz len obmaslovala :slight_smile:
18. apr 2015 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, krásne tortičky ste popridávali. Radosť pozerať. Pridávam moje dve.
18. apr 2015 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@mysiatkoo síím ťa evi, co to mas pod tymi malinami..nejaky krem? to biele :wink: :confused: :wink:
inak naaadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uplne chapem tie sedive vlasy :sweat_smile: :sunglasses:
18. apr 2015 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka to je biela ganache - slahana :wink: a dakujeem za slova pochopenia - fakt to dobre padne - a aspon vies,ze nemas na sediny rypat ked sa uvidime :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2015 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jedna včerajšia pre kamošku na narodeniny :slight_smile:
18. apr 2015 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
Pridávam jednu zo včera, ja som s ňou spokojná nebola, ale známa bola nadmieru spokojná, tak potom je dobre :grinning:
18. apr 2015 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
ahojte, par mojich po fakt narocnom tyzdni :stuck_out_tongue_closed_eyes: @pristela zohnala som piruleee :dizzy_face: ocakavam zazrak :sweat_smile: zienky kus vydychnem a pridem vas popozerat :slight_smile:
19. apr 2015 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@maya30 @mysiatkoo kocky nadhera :slight_smile::slight_smile:
19. apr 2015 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 krásne, tie knihy su neskutočne.. :slight_smile::slight_smile:
@pristela súprave..
@grasie ta Krstinová nemá chybu.. :slight_smile:
19. apr 2015 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak dievcatka nakoniec to nebola jahodova ale vtakova:smile:
19. apr 2015 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
Pridávam aj ja moje tohtotyzdnovky:
19. apr 2015 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. apr 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@antenka1 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nooo, to do 12hodiny som mala vsetky odovzdane, tak maju vzdy nakazane nech mozem potom spat :grinning: :grinning: ale ja to tak zvacsa robim vzdy, ono to ide rychlo ked robis vsetko naraz, mne by sa nechcelo 4dni prplat s tortami, takto mam bordel len raz :grinning:

@maya30 naaadherneee, sliny mi vytiekli :grinning: :grinning: :grinning: pirula, hlavne ich ber poctivo kazdy den a tri mesiace by sa mali :wink:
19. apr 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak a tu je moja druhá zložitejšia z Frozen tento víkend,Elsa bola výzva :slight_smile:
19. apr 2015 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Prajem peknú nedeľu... a pridávam moje tortičky. Tento týždeň bol "perný", traktor ma potrápil, mal 11kg, takže super ťažký, odniesli si to moje kríže :frowning2: Nádherné tortičky ste zasa popridávali, idem si oči vyočiť :slight_smile:
19. apr 2015 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
tak nieco aj odomna :slight_smile: motivom pre mysiaka bola jeho profilovka :slight_smile: ...a kedze je Mišo ,tak aj obojo I ci Y
19. apr 2015 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@maya30 no konecne! sak uz som isla reklamovat...ci si ty nepiekla tento viked a ci co? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

no naaaadhera :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: a to mnozstvo :confused: ...och placem za teba ako ta ta paprcka musi boliet :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. apr 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 majka ty si dalsia duracelka, ktorej nedojdu baterky. Ja to nechapem :slight_smile:. Velka nadhera !
19. apr 2015 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte pridávam svoje, Maja bola podľa prineseného obrázku,....
19. apr 2015 o 14:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
dievcence radost pozerat, ja ako sme sa prestahovali som sekla s tortami, tak pridavam co som robila mojej zabke, macickovu brala do skolky, a nepotahovanu s cickou a slanu tortu vcera pojedli hostia na dodatocnej oslave...
19. apr 2015 o 19:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@maya30 ahoj, krasne torticky, tie na psp som si ulozila nainspiraciu, dufam ze nevadi.. a mohla by som prosim vediet ta posledna ovalna torticka kolko vazila a aku velku formu si pouzila? lebo tiez mam robit ovalnu, a ma mat 5-6kg a taku som este nerobila tak som pozerala formy na nete a su 3 velkosti, reku ak si kupim tu najvacsiu ci to bude stacit na tu vahu.. dakujem
19. apr 2015 o 19:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, krasne torticky ste zase popiekli....ja zasnem nad tolkym poctom u niektorych....a este aj take nadherne :slight_smile:.... klobuk dole....ja som teraz robila dve, ale teda aj s teplotou a chripkou, takze ledva som ich dorobila....:( .... Prosim Vas kocky viete mi poradit, ako by som namiesala krasnu fialovo ruzovu, pripadne taku vyraznu fialovu a vytienovanou ruzovou ale vyrazne farby a aby boli jedle? Lebo vyrazne farby som nasla len nejedle :( .... @pristela ty si kedysi robila taku svadobnu s velkymi kvetmi vytienovanymi do ruzova vsak? niekde som ju videla, len ju neviem uz najst? Aku ruzovu si ich tienovala?
19. apr 2015 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
orechový korpus+karamelový krém...
19. apr 2015 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok