• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
trošku odveci,ale kto sa spoznáva,lebo ja ano :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2015 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
28. apr 2015 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte vie mi niekto z vas pomoct a poradit?
28. apr 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa vas opytat kolko mozem skladovat jedle lepidlo a lak na lesk jedle na tortu dakujem
28. apr 2015 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee. Zas to tu ani nestiham obzerat. Parada co ste postvarali.
@nika1985 ta piradska je uuuplne peckova. originalna.
@sikag na krabicu so salkou mi muz hovori ze - ale toto uz neni torta :grinning: :grinning: :grinning:
@maya30 OSEM? o s e m? Odpadnem. Svetove su. Spongebob je perfektne farebne urobeny. A tie svadobne... velka elegancia...
@adrika202 suprove. mate to s majkou perfekne nafotene. ako to fotite?
Ja mam vo fotaku 4 torty, ktore nie som schopna stiahnut a hodit ich sem. ked si konecne najdem cas, vyleziem sem, zacitam sa, zapozeram a bum je po volnom case. uz sa po mne stvera dajake dieta :grinning:
takze si vas tu len tak pookukujem a som zvedava, kedy sa dostanem k fotaku.
Este by som vas chcela babenky poprosit o radu. Robievate dobosovu tortu? mam robit dobosku, ale este som to nerobila, lebo u nas to nema nikto rad, u nas sa to neje. mate nejaky overeny recep a skusenosti. dakujem
@grasie ta zvonilka je uuuuzasna. ja som myslela inu, ked si hovorila o cililing. tak tieto dve krasavice sa ti teda podarili.Cela ta torta je neskutocnaaaaa. Pekna divocina :slight_smile:. super
28. apr 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
...tak recept som si uz nasla. Precitala som si asi 10 a snad som vybrala ten naj :slight_smile:
Ale ak mate skusenosti alebo nejaky tip naco si dat pozor, budem vdacna.
28. apr 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako spravim doma karamelove salko? varit hodinku zavrete? ci otvorene? diky za tip
28. apr 2015 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag varit 2 hodiny zavrete v plechovici vo vode :slight_smile:
28. apr 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No idem prihodit aj ja tie moje vikendove a dnesnu... a uz mam dost, teraz by som potrebovala dva dni zotavit a nemam kedy :( ....ako dokazete frct v jednom kuse.....:( ...cim sa dopujete :grinning: :grinning: ......Baby prosiiiiiim jedna otazocka, robili ste uz niekedy maslovupudingovy krem s mascarpone??????????????????????????
28. apr 2015 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
ja som robila z marcipanu krem so slahackou a pudingom a cokoladou ak mate zaujem napisem vam to na mail napiste mi bokorovamichaela@gmail.com
28. apr 2015 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ,ja varím v tlakovom hrnci 45min. a hned aj tri naraz.
28. apr 2015 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kukulka1 tak super, to ma nikdy nenapadlo v tlakovom hrcni :slight_smile:...vyskusam
28. apr 2015 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misi55 neviem ci ste to mne pisali, ale dakujem, ja potrebujem vyskusat ten pudingovy s mascarpone....:slight_smile:, musi tam byt proste maslo....
28. apr 2015 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vam som pisala majuska :D oky tak potom vyskusajte urobit puding a ked vychladne vyslahajte s maslom a potom pridajte mascarpone a vyslahajte
28. apr 2015 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mascarpone je 80% tuku takze maslo vam ani netreba
28. apr 2015 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja varim salko v hrnci aj 2 a pol hodinky
28. apr 2015 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi55 mascarpone neslahat zrazi sa treba len vareskou alebo metlivkou
28. apr 2015 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulka1 dikes, idem hned skusit :slight_smile:
28. apr 2015 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska55 ta svadobka je krásna.
28. apr 2015 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ktorý? ten čo drží sedmičku alebo čo ide zjesť tú hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2015 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulka1 ty brďo tak to ma ani nenapadlo :sweat_smile: super od teraz aj ja v tlakááááči
28. apr 2015 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misi55 ja robievam mascarpone so slahackou a coko, ale chcu tam mat maslo....@silvialetko uz mas odskusany taky krem?
@blancagon dakujem :slight_smile:
28. apr 2015 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa nezrazil nikdy vznikol krasny krem a podla toho kolko sa slaha tak podla toho hustne
28. apr 2015 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej zviknem aj ja vopred uvarit smotanu s bielou cokoladou a na druhy den ju vyslaham a potom vyslaham mascarpone s vanilinovym cukrom a zmiesam dokopy s ovocim je to velmi dobre
28. apr 2015 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robila som ovocnu tortu a dala som tam tento krem s ovocim je vyborna :D
28. apr 2015 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq Ahoj, nie som sice priamo z Kosic, ale casto tam mam cestu za rodicmi. Moju pracu najdes na Mojasvadba album Moje handmade od "makina414".
28. apr 2015 o 17:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela ved prave preto sa pytam ci bude drzat :grinning: nerobila som nepotahovanu tortu aa tato pani sa mi zda zee akosi moc vymysla, neviem uz co ... teraz mi napisala ze do kavy namocit piskoty, a poukladat medzi korpusy .. nooo by som to aj stopla hned uz :grinning: nepeciem dlho ani vela, taaakze tak hh ..uvidime co sa z toho vyvinie, potom dam foto ak tak :grinning:
28. apr 2015 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palceky zalezi aj od ludi nie kazdy ma rad vsetko je strasne vela receptov aby vyhovel roznym ludom kazdy ma ine chute
28. apr 2015 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestíham čítať pridám aj ja neaké foto z tej druhej som sa tak tešila až som ju neodfotila a toto mi poslali aspoň niečo ale v skutočnosti moja srdcovka a takéto zábery aj ked aj ja to fotím na fygu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a ten kalich to bol môj prvýýýýýýýýýýýýý.
28. apr 2015 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
ešte táto na želanie
28. apr 2015 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok