• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Juj aké krásne tortušky.......mňa to pečenie už vobec c nebaví,ale to preto,že nemám na to čas,jedna mna čaká pre ocina mojho,len mám otázku na pristelku.... @pristela prosím ťa,čo si robila tú tortu čokoládovú ako lorna,ako sa robia tie boky,mantinely,aby to malo taký nerovný efekt?nejak na to neviem prísť...
ďakujeeem.
28. apr 2015 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 micka ne mantinel , uplne jednoducho, ja som to natrela coko ako ked natieras ganache, no a pak len nozikom ponatieras ako sa ti chce, nahadzes ako maltu :wink: je to uuuplne jednoduche
29. apr 2015 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela fakt?tak možno skusim,moc ďakujem... :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2015 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 no jasne, ani sanemusis snazit to nejak uhladzat do maxima rovneho tu ganache , kedze na to das tie patlance
29. apr 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag Teda ta s motýlky je sladká :slight_smile: s dovolením ukládám.
29. apr 2015 o 10:35  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, neni kedy sem prispievať len vás vždy rýchlosťou prebehnem čo nové ale teraz potrebujem radu. mám robiť budúci týždeň svadobku dvojposchodovú , najprv mala byť čokoládová lenže biela :frowning2: a ja som s bielou ešte nerobila, tak neviem ako sa správa a či dobre vytuhne. Tak som navrhla poťahovanú. Len my to nedá pokoja že by som skúsila. Našla som nejaké obrázky. Myslíte že by to šlo v tomto teple keď bude. Alebo by som si mohla urobiť tie pásy čokolády vopred. A ako to skladať na seba? Najprv si tortu poskladám a potom by som spravila mantinely? bojím sa že by sa to polámalo. Čokoládovú poschodku som nerobila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chcem tam dať tulipány nakoľko nevesta bude mať aj kyticu z nich. Ďakujem za rady @pristela @lamps @mysiatkoo
29. apr 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@mirinecka ja by som si na tortu s bielej čokolády netrúfla, s bielou čokoládou sa mi robí zle. Skúšala som to a nedopadlo to dobre :grinning:. Keď robím čokoládovú poschodovú tortu, najprv ju poskladám a potom robím mantinely - začínam horným poschodím a až potom robím dolné.
29. apr 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka fuuu dievca, bielu by som nevzala... vytemperovat spravne bielu coko v domacix podmienkax je o peknyx nervox - este nejaku malu tortu budis, ale tu potrebujes tej coko vela - a naraz to nevytemperujes :/ takze pekelne zdlhave... skus si to s jednou cokoladou ako sa ti to sprava... buduci tyzden by pocasie este malo byt ok co sa teploty na pracu s coko tyka, ale neviem ci ti to za tie nervy stoji :unamused:
29. apr 2015 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evala777 tesim sa, ak aspon nieco pomohlo :wink: na kraje si davala klasicku krajku z magic dekoru? drzalo v pohode?
29. apr 2015 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps
@mysiatkoo
dievčence ďakujem, radšej teda ostanem pri tej poťahovanej :D ale tú čokoládu si raz určite vyskúšam len tak pre nás :grinning: . A ešte ako dosiahnem peknú maslovú farbu? trochu žltej a krémovej ?
29. apr 2015 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirinecka robiť s bielou čokoládou je umenie. A áno maslovú zarobíš presne, ako píšeš
29. apr 2015 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :slight_smile: ďakujem, veď práve preto som navrhla radšej poťahovanú :grinning: ale láka ma to vyskúšať, len radšej to vyskúšam na torte pre nás :grinning: lebo keď sa nepodarí tak nám to vadiť nebude :grinning: :grinning:
29. apr 2015 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka biela čokoláda sa správa inak ako horká čokoláda, mne to teda vôbec nešlo. Mala som z bielej robiť pred dvoma týždňami, pani som upozornila dopredu, že z bielej to asi nedám. Ale pokúsila som sa a nešlo to, vôbec sa mi to nepáčilo
29. apr 2015 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka ja som par tort s bielej coko robila , ale teda je to zdlhavejsie ako z tmavou, biela ma viac tuku v sebe a trva jej dlho tuhnutie , teda tuhnutie- myslim tym to stadium, kedy ju mozes pricapit na tortu a nesteka uz , ale da sa, rozhodne skus najskor pre vas a uvidis :wink:
29. apr 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a ty prečo píšeš, že tebe to išlo, keď mne to nešlo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zas sa budem cítiť nešikovná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2015 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps netusim ci mi to slo :grinning: ale bolo to na prasky, no par tort som s tym robila, par je asi dve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: netusim , vhovaram to kazdemu, stastie je , ze biela coko nechuti kazdemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze to chce malokto
30. apr 2015 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo hej bola to Magic decor a trošku navlhla, ale držala v pohode :slight_smile:
30. apr 2015 o 07:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska55 ahoj, neviem či ti už niekto odpísal a či je to ešte aktuálne ale ja robím vanilkový puding do toho maslo a mascarponne, kombinujem to s malinami a je to super mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2015 o 07:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo prosim ta, aky je rozdiel v klasickom roztopeni čokolády nad parou a vytemperovani? Dakujem
30. apr 2015 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence potrebovala by som radu mám upiecť tortu s mascarpone+ovocie a parižsky krem musim sa zmestiť do 5kg dala by sa upiecť aj poschodova :confounded: len neviem ake priemery foriem aby som to neprešvihla.
30. apr 2015 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota ahoj chcela by som vediet ako ste robili ten kalich pol kalich. Zajtra idem robit tortu dcerke na 1.sv prijimanie. Dakujem a nadherne tortičky robíte.
30. apr 2015 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota ja robím poschodky 20 a 15, cca 4,5 kg, takéto plnky aj s ovocím
30. apr 2015 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka no krasne nádherne torty robíte ozaj su krasne.
30. apr 2015 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ďakujeem krásne :slight_smile: tvoje sú tiež úplne úžasnéé
@antenka1 hihi dík, no tieto 2 som myslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: , škoda že som jej tie ramená nejak lepšie nedala, ale tak času bolo málo, nedalo sa s tým moc hrať, nabudúce to sná´d dám bez toho spoja
30. apr 2015 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie mám priemer 24 a 17 nebude to moc? chcu to na krst nemáš neaké foto diki
30. apr 2015 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@butterfly333 pol kalich ak myslíš ten malý má 7cm a je to silikonova formička
30. apr 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota toto podľa mňa prešvihneš 5 kg, 24 cca 3,5, 17 okolo 2 kg, ale tiež záleží koľko plnení dáš, ja dávam väčšinou 3,90% mojich poschodiek sú 20 a 15, ška mrkni mi do albumu :slight_smile:
30. apr 2015 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stebota aha tak dakujem no budem si ho musiet vyrobit sama.
30. apr 2015 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota môžem otázku. Idem robit štvorcovu tortu no chcem sa spytat je robit lepšie z viac plátou či jeden taky velky a potom prekrojit. Neviem či sa mi to prepečie.
30. apr 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@butterfly333 prepečie v pohode len budeš piecť dlhšie to už budeš vidieť aj sama :wink:
30. apr 2015 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok