• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
ano, ano spominam si, ved aj ja som minule vyhadzovala puder a tu hubku mam v kupelni opratu a odlozene :sweat_smile:
21. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis,ty hubka na riad! :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, v prvom momente mi ta prisla na rozum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,
dnes som robila tortičku, dala dom ju aj do albumu. No skoro ma pri nej porazilo. MMF som prvý krát robila z Haribo cukríkov a stále sa to lepilo a trhalo a keď som to už konečne ako tak vyvaľkala a išla dať na tortu tak sa mi to na pol ceste roztrhlo tak som potom kamuflovala bielou K2. Teda mala byť celá ružová a je len na polku. no a kvietkami som tiež kadečo zakrývala :grinning: :grinning: ,ale myslím si, že konečný dojem nieje až taký hrozný ako to vyzeralo pri výrobe.
Ale som rada, že to už mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sse,nahodou,keby si nam o tej nehode s potahom nepovedala,nikto by to nepovedal..torta je krasna a ako je mozne,ze tebe album nevymazali.... :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska, ty si robila tie torty :confused: ..ak ano, perfisne su!!! :sunglasses:
21. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali aj ja sa čudujem, že ho tu ešte mám. admini asi dovolenkujú :grinning:
21. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sse krasna torticka
a ako si robila tie pismenka, to sa mi tiez paci :dizzy_face:
21. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka jasne ze ich robila alionuska, to je velka sikovnica :sweat_smile: , krasnu robotku ma, pravda :dizzy_face:
21. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cesy, veru.. a ten fesacisko, ako pravy.. dobre som si ho poobzerala..ked ja momentalne bez muza :grinning: :grinning: ..

len tak dalej dievcata.. odbivujem vas :dizzy_face:
21. aug 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten stripter je paradny, ja tiez obcas obzeram :grinning: :grinning: :grinning: , muz v robote, coze sa nepozrem??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: sak ano.. ale ja som sooolo.. rozvedena.. tak cumakujem o sto6 :grinning: :grinning: ..ale zas aby mi to estuplo do hlavy, potom ineho nebudem chciet.. ale sa nam zvrhla debata :grinning: , sak u mna normalne :sunglasses: ..

pekne marcipanky :grinning:
21. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj, tak ti mozes obzerat stale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska ti neakeho vyrobi, neboj,videlasi aj jej ostatne dielka?? :confused:
21. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co ohovarate ma???? :grinning: :grinning: :grinning: JaAAj ale ste zlate,ze o mne pisete... :slight_smile: :slight_smile:
21. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alionuska, no trosku, wladka tu zabludila, tak sme sa trosku pobavili :wink:
21. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte

ali tvoje vyrobky sa ani nedaju opisat.Uzasne

sse krasna torticka.Taka jenulinka a fakt keby si nenapisala ze to tak nemalo byt nikoho by to nenapadlo.Velmi sa mi paci.Asi okukam mamke k sviatku
21. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy tie písmenká som si kúpila na peceniehrou.sk, ale neviem s nimi vykrajovať stále sa mi to do toho prilepí a neviem to dostať von. tak som si to len obtlačila a vykrajovala nožom no hrôza ale dá sa to čítať :slight_smile:
21. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sse a keby si ich skusila vytriet cerou?Neskusala si?
21. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už skúšala asi všetko. nie cerou ale olejom, solamylom cez sáčok mamina dokonca aj vodu no neviem čo by sa ešte dalo. ak viete poradte, prosím. :frowning2:
21. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sse no veru tieto pismenka som tam nevidela, lebo aj ja som neaku abecedu chcela, ale stale sa neviem rozhodnut
ale je to peknucke :slight_smile:
21. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som ju tam objavila náhodou, ale chcela som inú a tá pani mi volala že ju nemajú či môže poslať túto, no velmi mi to s ňou nejde. Ale sestra vravela že v tescu majú klasické vykrajovačky písmenká aj s číslicami za 200 korún
21. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky. A z dovolenky som uz doma.. :slight_smile: tak ryyyychlo to ubehlo :frowning2:
21. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj :slight_smile: ako bolo?
21. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisidl...no to je super,ze si uz doma...normalne si tu chybala :grinning:
21. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dakujem :grinning:
bolo uplne paradne,len rychlo to ubehlo..oddych bol super a Chorvatsko je nadherne :slight_smile:
sse,krasne torticky..a ta posledna,vobec nieje vidiet,ze si s nou mala trapenie :wink:
21. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sse ja ich mam, ale nieje to moc pekne, take rozhadzane pismenka, na tejto torte, to alex mam pretlacene tymi vykrajovackami
21. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile:
keď som to robila tak som si povedala, že už nikdy viac, ale už ma to prešlo :wink:
21. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sisidl :wink:
21. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtte, tak ja som deska robila tu tortičku slanu
dam foto, dufam, ze mo ti nezmažu
sse peknučke tortičky, tie margaretky či ako sa to volaju tie kvietky su krsne kde si kupila formu na to?
21. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok