Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
ejkula
2. máj 2015
@elamaslakova vďaka 🙂 , dve z nich boli dokonca pre moje deti
lamps
2. máj 2015
@blancagon ďakujem, kvety sú zapichnuté do torty
elamaslakova
2. máj 2015
@lamps Prekrásne tortičky ako vždy , postavičky úchvatné a že si ich robila ty by som uhádla asi aj so zaviazanými očami 😉, tvoj rukopis je nazameniteľný 🙂
kukulka1
2. máj 2015
Krásny májový víkend vám prajem šikulky a pridávam dve narodeninové tortičky
nika1985
2. máj 2015
Ahojte krasny vikedn mna este caka na tuto noc jedna tu svadobnu fotil mm 😞 tak aj vyzera ani jedna fotka poriadne nepouzitelna ale pani sa pacila normalne sa tak pekne pousmiala len mi volala ze nieco zlato fialove a s krajkou.
antenka1
2. máj 2015
@jovanka81 http://www.tortysnov.sk/fotopostup/otvorena-tor... 😉
@lamps perfektneee. Jemne precizne. Super
timuss
2. máj 2015
@lamps prekrasne torty 🙂 a tie postavicky..take nadherne, mile..mali by sa podla nich vyrabat hracky.. 🙂
Pokusala som sa o ovecku na tvoj styl, ale teda nic spolocne nema s tvojou.. :-N nevadi, deti uhadli, ze to je ovecka a to je hlavne 😉
elamaslakova
2. máj 2015
Dievčence pozdravujem vás, niečo prekrásne ste zase vytvorili všetky , úžasné tortičky. Ja som tento týždeň piekla po prvý krát na svadbu koláčiky , aj výslužky a k tomu aj tortu , takú netradičnú , pre pár , ktorí sa venuje horskému behu ,
elamaslakova
2. máj 2015
tu ešte zo všetkých strán
sasettka
2. máj 2015
@lamps uzas x-) x-) x-)
aj vsetky ostatne kocky, krasne kusky pridavate, ja pridavam este z min. tyzdna, smolkovska bola na dnes 🙂
elamaslakova
2. máj 2015
@sasettka Nádherné tortičky
elamaslakova
2. máj 2015
@mysiatkoo Nádherná tortička
@anibas Tortičky sú perfektné
lamps
2. máj 2015
@timuss ďakujem a fotočky ovečky nebude? 🙂

@sasettka ďakujem, tortičky boli podobné, ako som už robila, ale tetuše si vybrali, tak som čo - to na nich pomenila
lamps
2. máj 2015
@elamaslakova ja obdivujem osoby, ktoré pečú zákusky a tie tvoje voňajú až ku nám, mňam. Ako dieťa som nechápala, keď moja mamina s chuťou maškrtila šamrónky a teraz na staré kolená, chutia už aj mne 😃
butterfly333
2. máj 2015
@nika1985 waaaau úžasne nadherne 👍👍👍👍
butterfly333
2. máj 2015
Ja som dnes vytvorila takuto tortu pre moju dcérku na zajtra k 1.sv.prijímaniu.
evicaka
2. máj 2015
Prekrásne tortičky aj tento týždeň, naozaj všetky ste mi inšpiráciou 🙂 a pridávam aj svoje tohtotýždňové
sollange
2. máj 2015
@lamps,keď som zbadala prvú,hneď som vedela,že je tvoja,hoci meno som si nepozrela,krásne,origos a tie kvety ako živé🙂
sollange
2. máj 2015
@adrika202 všetky krásne,ja stále obdivujem ako to stihas,také množstvo a také pekné😉.Ja mám ná budúci víkend vynimocne 3 a už teraz sa potím😃
stebota
2. máj 2015
@lamps s tých tvojich postavičiek sa raz picnem a ten čert jaaaaaaaaaaj úžasné 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
stebota
2. máj 2015
@sasettka tatko nema chybu
freefamme
2. máj 2015
Mile sladke damy, prezeram, citam, ale toto ja nedam 🙂 Nerobi niekto v BA z vas a kolko by ma asi stala? Dakujem!
stebota
2. máj 2015
Veľmi pekné ste napiekli ja som robila len pre dcéru ktorú si sama vybrala takže som mala aj trochu volna a malovala staršia dcera pubertiačka keby toľko nefrflala bola by priam idealna ach tá puberta takže sa teraz napchávame 🙂 🙂 🙂 🙂Konečne viem ako chutí celý celok torty čo som upiekla.
mimcak
2. máj 2015
Tak pridám aj ja som KO zajtra si popozerám vaše .V takom počasí niektoré foto katastrofa :-p
antenka1
2. máj 2015
@sasettka uuuplna parada. nadherne su. A ten tatko a wall-e nemaju chybu. 😉
@mimcak sa necudujem, ze si K.O. krasne su.
79zuzana
2. máj 2015
Birmovkova pre mojho synatora 😉 A este jedna krstinova-nepamatam, ci som ju uz davala 😃
peciemslaskou
3. máj 2015
Ahojte milé cukráročky,v stihu obzerám vaše dielka-prekrásne,ja ďakujem za vaše palčeky a teraz prikladám aj ja ďalšiu týždňovku zákuskovo-tortovú
blancagon
3. máj 2015
@peciemslaskou no nenormalne krásne a tá kabelka je že WAW :-o
blancagon
3. máj 2015
@mimcak parádne všetky a toooolko .
sasettka
3. máj 2015
@elamaslakova @antenka1 @stebota jeeej, dakujem pekne baby x-)

inak rovno sem supnem oznam:::
S T R E T K O T O R T I Č K Á R O K
13.-14.6.2015 Banská Bystrica - príp. okolie
Po minuloročnom super stretku prišla myšlienka ďalšieho stretka - kurzu, kde by sme si poukazovali kvietky, postavičky a všetko, čo bude žiadané... pokecáme, zabavíme sa, naštartujeme do ďalšieho tortovania.
Mali by ste záujem? Zatiaľ neviem presne miesto ani cenu, všetko závisí od toho koľko nás bude a kde nás prichýlia 🙂 tak píšte IP, idem tento status hneď skopčiť do už existujúcej skupinky stretka,co sme min. rok založili a verím, že zas sa stretneme v hojnom počte 🙂))