• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@elamaslakova vďaka :slight_smile: , dve z nich boli dokonca pre moje deti
2. máj 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blancagon ďakujem, kvety sú zapichnuté do torty
2. máj 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Prekrásne tortičky ako vždy , postavičky úchvatné a že si ich robila ty by som uhádla asi aj so zaviazanými očami :wink:, tvoj rukopis je nazameniteľný :slight_smile:
2. máj 2015 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásny májový víkend vám prajem šikulky a pridávam dve narodeninové tortičky
2. máj 2015 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
Ahojte krasny vikedn mna este caka na tuto noc jedna tu svadobnu fotil mm :frowning2: tak aj vyzera ani jedna fotka poriadne nepouzitelna ale pani sa pacila normalne sa tak pekne pousmiala len mi volala ze nieco zlato fialove a s krajkou.
2. máj 2015 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
2. máj 2015 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps prekrasne torty :slight_smile: a tie postavicky..take nadherne, mile..mali by sa podla nich vyrabat hracky.. :slight_smile:
Pokusala som sa o ovecku na tvoj styl, ale teda nic spolocne nema s tvojou.. :sweat_smile: nevadi, deti uhadli, ze to je ovecka a to je hlavne :wink:
2. máj 2015 o 15:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievčence pozdravujem vás, niečo prekrásne ste zase vytvorili všetky , úžasné tortičky. Ja som tento týždeň piekla po prvý krát na svadbu koláčiky , aj výslužky a k tomu aj tortu , takú netradičnú , pre pár , ktorí sa venuje horskému behu ,
2. máj 2015 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
tu ešte zo všetkých strán
2. máj 2015 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@lamps uzas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj vsetky ostatne kocky, krasne kusky pridavate, ja pridavam este z min. tyzdna, smolkovska bola na dnes :slight_smile:
2. máj 2015 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@sasettka Nádherné tortičky
2. máj 2015 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo Nádherná tortička
@anibas Tortičky sú perfektné
2. máj 2015 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timuss ďakujem a fotočky ovečky nebude? :slight_smile:

@sasettka ďakujem, tortičky boli podobné, ako som už robila, ale tetuše si vybrali, tak som čo - to na nich pomenila
2. máj 2015 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova ja obdivujem osoby, ktoré pečú zákusky a tie tvoje voňajú až ku nám, mňam. Ako dieťa som nechápala, keď moja mamina s chuťou maškrtila šamrónky a teraz na staré kolená, chutia už aj mne :grinning:
2. máj 2015 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 waaaau úžasne nadherne :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
2. máj 2015 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som dnes vytvorila takuto tortu pre moju dcérku na zajtra k 1.sv.prijímaniu.
2. máj 2015 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
Prekrásne tortičky aj tento týždeň, naozaj všetky ste mi inšpiráciou :slight_smile: a pridávam aj svoje tohtotýždňové
2. máj 2015 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@lamps,keď som zbadala prvú,hneď som vedela,že je tvoja,hoci meno som si nepozrela,krásne,origos a tie kvety ako živé:slight_smile:
2. máj 2015 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 všetky krásne,ja stále obdivujem ako to stihas,také množstvo a také pekné:wink:.Ja mám ná budúci víkend vynimocne 3 a už teraz sa potím:grinning:
2. máj 2015 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps s tých tvojich postavičiek sa raz picnem a ten čert jaaaaaaaaaaj úžasné :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. máj 2015 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka tatko nema chybu
2. máj 2015 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mile sladke damy, prezeram, citam, ale toto ja nedam :slight_smile: Nerobi niekto v BA z vas a kolko by ma asi stala? Dakujem!
2. máj 2015 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Veľmi pekné ste napiekli ja som robila len pre dcéru ktorú si sama vybrala takže som mala aj trochu volna a malovala staršia dcera pubertiačka keby toľko nefrflala bola by priam idealna ach tá puberta takže sa teraz napchávame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:Konečne viem ako chutí celý celok torty čo som upiekla.
2. máj 2015 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Tak pridám aj ja som KO zajtra si popozerám vaše .V takom počasí niektoré foto katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@sasettka uuuplna parada. nadherne su. A ten tatko a wall-e nemaju chybu. :wink:
@mimcak sa necudujem, ze si K.O. krasne su.
2. máj 2015 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Birmovkova pre mojho synatora ;) A este jedna krstinova-nepamatam, ci som ju uz davala :grinning:
3. máj 2015 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Ahojte milé cukráročky,v stihu obzerám vaše dielka-prekrásne,ja ďakujem za vaše palčeky a teraz prikladám aj ja ďalšiu týždňovku zákuskovo-tortovú
3. máj 2015 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@peciemslaskou no nenormalne krásne a tá kabelka je že WAW :astonished:
3. máj 2015 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak parádne všetky a toooolko .
3. máj 2015 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova @antenka1 @stebota jeeej, dakujem pekne baby :dizzy_face:

inak rovno sem supnem oznam:::
S T R E T K O T O R T I Č K Á R O K
13.-14.6.2015 Banská Bystrica - príp. okolie
Po minuloročnom super stretku prišla myšlienka ďalšieho stretka - kurzu, kde by sme si poukazovali kvietky, postavičky a všetko, čo bude žiadané... pokecáme, zabavíme sa, naštartujeme do ďalšieho tortovania.
Mali by ste záujem? Zatiaľ neviem presne miesto ani cenu, všetko závisí od toho koľko nás bude a kde nás prichýlia :slight_smile: tak píšte IP, idem tento status hneď skopčiť do už existujúcej skupinky stretka,co sme min. rok založili a verím, že zas sa stretneme v hojnom počte :slight_smile:))
3. máj 2015 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok