• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
@mirinecka
@pristela dakujem pekne na bud. tyzden mam coko tak vyskusam este raz prepac za ten preklep tieto bosorky domace mi nedaruju ani sekundu
8. máj 2015 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 pipina :grinning: :grinning: :grinning: mne kazde meno aj prezyvku skomolia :grinning: :grinning: uz davno to neriesim jedine kedy ma to mrzelo bolo na diplomoch alebo do casopisov ked napisali moj web kontakt nie s pristela ale tez ze pristelka :grinning: :grinning: cize pak bola ta adresa nefunkcnaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ozik inak min tyzden som zas sla okolo teba :grinning: :grinning: ma napadlo neskoro ze som ti mohla crn, si mi neskoro behala po rozume :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2015 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova oooo tie usta su nesktočné :slight_smile:
8. máj 2015 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčatá :slight_smile: taaak ja mám hotovo :slight_smile: milujem tieto skrátene týždne a hlaven piatkové volno :slight_smile: tento týžden konečne normálne témy tak som sa vyhrala :slight_smile: až na ten foťak teda ,objednany v stredu ,štvrtok odovzdany a ja a technické veci nie sme kamarati :slight_smile: ale bolo to pre dcéru majstra co mi robi stojany pod torty tak nepoviem nie :sunglasses: aaa zase som bezdetná ,teda posledný víkend ,potom až dva mesiace sa mi také nestane ,tak idem vyložit nohe volakde a oddychovať či čo :grinning: majte pekný víkend :slight_smile:
8. máj 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mna z Teba porazi daj si do tety navigacie Vozokany stop a prid jaj si nemala ani pisat nabuduce Ta budem stopovat na ceste :wink: teraz nepojdes okolo mam tam toho neurekom potrebovala by som tvoje chobotnicove rucicky:slight_smile:
8. máj 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach ešte aj fotky by bolo pridať :grinning: :grinning: :grinning: tak nech sa páči :slight_smile:
8. máj 2015 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
ahojte ja uz jednu na vikend mam pani ju chce brat dneska a este jednu na nedelu tento vikend mam oddych
8. máj 2015 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
tak a moja druha svadobna :slight_smile:
8. máj 2015 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Moje tento týždeň
8. máj 2015 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@adrika202 tie su neskutočne a ten olaf je úžasný.. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
8. máj 2015 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuľky :slight_smile: Pridávam aj ja moje dve. Normálne mám konečne pokojný mesiac a teším sa z toho. Lebo ma neskutočne bolievajú zápästia. A idem nohy k telke vyložiť. Vám prajem tiež krásnu sobotu a pokojnú nedeľu :slight_smile:
8. máj 2015 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Ahojte dievčence, pridávam moju dnešnú odovzdanú. Mala 18 kg.
8. máj 2015 o 20:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
ahojte, tak na tento vikend uz mam napecene a dnes volno a zajtra mozem zacat zasa modelovat..
9. máj 2015 o 09:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
torticka na psp
9. máj 2015 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
ahojte sladulienky, pridávam tortičku
9. máj 2015 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@lamps naadherna ,ten anjelik nema chybu taky sladky vyraz má že sa musím usmievať za monitorom :slight_smile:
9. máj 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adrika202 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ďakujem, podobnú som už robila, tak ma veľmi nebavilo robiť takmer to isté
9. máj 2015 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps aj ja som sa prichytila ako sa usmievam za monitorom ,pri pohľade na toho anjelika. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásny je
9. máj 2015 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky nehodíte mi tu ,nejaký mňamkový recept na mandľovú plnku? Všetko čo som našla sú väčšinou pudinkovo maslové a také ja nechcem.
9. máj 2015 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, pridávam moje posledné :D
9. máj 2015 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pridávam svoje.Nakoniec z jednej boli 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale strašne sa mi nechcelo. Že vraj vetrieska a 9 na výročie,mala byť v ružovom. A začína u mňa asi ovocno-čokoládová sezona :slight_smile:
9. máj 2015 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
aaaaaaaaa fotky :sweat_smile:
9. máj 2015 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@elamaslakova oooo tie pery waaaw :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: perfektné
9. máj 2015 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby ked chcem poliať tortu čokoládou a potom ju dozdobiť krajkou a ozdobami, čo bude lepšie ganache ( čo sa dobre krája), alebo klasická čokoládová poleva ( možno s pridaním masla na ľahšie krájanie)? vdaka
9. máj 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence ahojte, dnes som som robila dve tortičky ,ale teraz pridám len jednu , tú druhú až zajtra ked si prídu pre ňu .
9. máj 2015 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@mirinecka Nádherné tortičky
@mimcak Nádhera, tá čokoládová super
@lamps Nádherná , jednoducho tvoja tvorba
@pppeeetttaaa Prekrásne tortičky
@nicoletta77 Nádherná, si mala čo dvíhať
9. máj 2015 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jachin myslím,že ganache je lepšie na krájanie
9. máj 2015 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte pridávam moje dve a bud. týždeň táááá trojposchodová z ktorej mám hrúúúúúzu
Tá angry birds bola inšpirovaná z albumu @pristel . Pamätala som si že kedysi dávno som jej takú videla na FB. Ešte že má všetky torty na FB :slight_smile:
9. máj 2015 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Znova po dlhom čase :slight_smile:
9. máj 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
ahojte, chcela by som vas poprosit o radu... buduci vikend budem robit tortu, a ma byt obliata bielou cokoladou.. a ja neviem ako na to. klasicku varou cokoladu si vzdy roztopim s cerou, a bud davam cokotransfer, alebo len dam na papier, navlnkujem okraj any to bolo ozdobne a nacapim na tortu, proste klasika. ale mozem to iste urobit aj s bielou coko? alebo na to treba ist inak? lebo neviem ako sa biela cokolada sprava..
9. máj 2015 o 20:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok