Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nicoletta77
9. máj 2015

@elamaslakova ja by som ju ani nezvihla, zapriahla som manžela 😎

matomi
9. máj 2015

už sa asi opakujem, ale to sa nedá nepovedať: náááááááááádherné čo tu pridávate. A tie ostré hrany asi nikdy nepochopím. Ja som sa pohrala so svadobnou.

matomi
9. máj 2015

jaj a este fotka

aduskatt
9. máj 2015

ja len tak poskromne 🙂 nahú aj v reze

stebota
9. máj 2015

@adrika202 super torty a ten olaf to je nápad za stovku 😉 😉 😉

stebota
9. máj 2015

@lamps tie ksichtíky sú úžasné paráda 🙂

stebota
9. máj 2015

Velmi sa mi páčili tie fotky robené na tráve a kedže bol pekný čas tak ste ma inšpirovali krásne ste zase napiekli tak pridám aj ja moje

stebota
9. máj 2015

@pppeeetttaaa Tie kvety máš nááááádhernééé

pppeeetttaaa
9. máj 2015

@stebota velmi pekne dakujem..zatial som ich este vela neurobila..ucim sa pomaly :D

pristela
9. máj 2015

Holciny pridavam sa k vasim tortusiakom svojimi, dve z nich som robila minuly vikend ostatne vculeky

kubrt
10. máj 2015

@mimusa94 no vidíš, jak jsi to nádherně udělala, vůbec není vidět, že bys měla nějaký problém 🙂 . No možná ten tác? 😒

kubrt
10. máj 2015

@adrika202 všechny krásné. Neodolala jsem a uložila si tu "lúbime ta" 😀 - úžasně sladěné i se stuhou na podnose. Ty potahuješ všechny podnosy? Vypadá to efektně, ale mě by děsila ta spotřeba potahovky 😀 😀 a taky že se o tu váhu prodraží dort a pak se to nejspíš vyhodí. Ale opakuji, vypadá to skvěle a tyjsi moc šikovná 🙂 🙂

adrika202
10. máj 2015

@kubrt dakujem 🙂 no ano takmer všetky ,a čo sa týka spotreby potahovky a predraženia torty ,nie si prvá ktorá sa na to pýta tak som to odvazila a spočitala 😀 😀 miniem na podložku necelych 9 dkg potahovky ,je to valkane na uplne tenučko ,podložky kupujem ked su velke balenia v ponuke takže ma vyjdu lacnejsie a stuhy u nas v galanterke za 0,17 za meter 🙂 takže všeho všudy ma jedna podložka vyjde 1,55 čo sice nie je malo ,ale ked vezmeme do uvahy baliaci papier ,celofan ,pasku a zhananie kartonu sme takmer na tom istom a efekt je neporovnatelny ...ano su lacnejsie tie zlate a strieborne podnosy ale mne osobne sa nepacia ,a toto mi vyhovuje aj z toho dovodu ze aj zdobenie na podložke uplne inak vynikne a mne odpada starost že aky papier dat na podlozku aby ladil s tortou 😉 😉 😉

adrika202
10. máj 2015

@mirinecka všetky krásne

adrika202
10. máj 2015

@stebota dakujeeem 🙂

adrika202
10. máj 2015

@mimcak ta cokoladova je nenormáálna 🙂

mimcak
10. máj 2015

@adrika202 Ďakujem tak ešte nieje teplo tak sa dobre robilo s čokoládou. 🙂

evala777
10. máj 2015

ahojte, tak pridávam aj ja svoje po "plodnom" týždni, u nás bolo PSP 😉 , tá posledná na PSP bola podľa obrázka z netu, ktorý mi poslali 😎

maya30
10. máj 2015

ahojte zienky, par mojich z tohto a minuleho tyzdna, nejak potrebujem dokopat tento maj a par dalsich objednavok co som pobrala a stacilo

adrika202
10. máj 2015

@maya30 krása ako vždy 🙂 stačilo ? ideš si dať pauzu či nadobro seknuť s tortami ??? 😲

maya30
10. máj 2015

@adrika202 mam tam toho este dost naobjednavaneho ale neberiem uz nic dalsie, momentalne som nastavena tak, ze toto je konecna

mysiatkoo
10. máj 2015

cafte baby... jedna vikendovka z rodinnej oslavy a kedze je uz po, idem si vylozit nohy a ocumovat vase dielka

mysiatkoo
10. máj 2015

@maya30 ale len tak pre radost budes este nejake robit, ci????

mysiatkoo
10. máj 2015

@pppeeetttaaa s bielou coko sa robi horsie... baxa na to, aby si ju neprehriala, lebo potom sa ti oddeli tuk a bude to potom narocne zaxranovat... vyskusaj si najprv jednu coko len tak roztopit a pohrat sa s nou aby si prisla na to ktore stadium ti na pracu vyhovuje... coko je super, ze ju mozes nexat vyxladnut a potom znova pouzit 😉

mysiatkoo
10. máj 2015

@lamps naaaaaaaaadhera 😵

mysiatkoo
10. máj 2015

@elamaslakova ooo tie usta su dokonale

timuss
10. máj 2015

@maya30 ani sa nedivim, ze s tym chces skoncit..robis neskutocne mnozstva, a vsetko v neuveritelnej kvalite..musi ta to kazdy tyzden uplne vyšťavit 😖 ..torty mas zase prekrasne 🙂 radost pozerat 😵 😵 😵

peciemslaskou
10. máj 2015

Peknú nedeľu prajem cukráročky,a všetko dobré k sviatku matiek,hlavne veľa nápadov pri tortičkovaní.Ja
pridávam moje diela +300zákuskov na oslavu dńa matiek

mimcak
10. máj 2015

@maya30 nádhera ako vždy. Ja dúfam,že ked si viac oddýchneš tak budeš potom znova prispievať svojimi nádherami. Však by to bola škoda.

hrablica
10. máj 2015

Víkendové tortičky. Moja prvá poschodová, stresy riadne, ale myslím, že sa celkom vydarila 😀