• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

kočeny ešte raz skúsim nepoznáte nejaký mňamkový recept na mandľovú plnku? Ja som našla,len pudingovo maslové a také ja nechcem.
10. máj 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt dakujem krasne :D hh ano taa tacka keby bbolo namne bola bby urcite ina ale svokr mi dla tuto ze torta ma byt na tej tacke :D
10. máj 2015 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak ja by som dala túto (tak som robila orechovú a zožala totálny úspech a mondľova by mohla bť tiež super) Uvarila som si šľahačku s dvoma bielými čokoládami. Potom by som pomlela mandle, veľa mandlí. Prepražila ich na pánvici na sucho a potom keď pustia arómu nechala vychladnúť. Šľahačku so stužovačom vyšľahať a pridať mascarpóne a mandle.
10. máj 2015 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Nádherné tortičky ste porobili,mám sa teda od vás ešte čo učiť.ja /pre mňa výnimočne /tento týždeň tri a teda to je u mňa strop,aj to z posledných síl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2015 o 16:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
Ahojte už som tu nebola ani nepamätám tak mi aj trvalo kým som to tu popozerala a prečítala :slight_smile: nádherné kúsky sikulky ste sem podávali. Ja pridám pár svojich pod tie vaše krásne tortusky.
10. máj 2015 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@maya30 prekrásne,ako vždy.
10. máj 2015 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tento víkend som mala 2 na psp a dve pre mojich dvoch oslávecov. Aj keď boli robené len tak na rýchlo, mladší keď uvidel tortu, tak pribehol ku mne, objal ma a povedal mi že som tá najlepšia mamka pod slnkom a že je šťastný. Nevadí, že som unavená, hlavne, že boli spokojní. .
10. máj 2015 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
tá s tankami je blbo odfotená, akoby bola zle obtretá čokoládou, ale malo to imitovať zákopy, len na fotke to nie je dobre vidieť, to len tak pre info.
10. máj 2015 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs také niečo napadlo aj mne,len som si nebola istá,aká by mohla byť,Chcela som niečo overené,mna síce napadla aroma,ale to som nikdy ešte nepoužila či vôbec by mala chť mandlí.No tá tvoja alternatíva je oveľa lepšia. Asi to urobím tak,ak si to nerozmyslia. Zatial moc,moc ďakujem
10. máj 2015 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby.. To je nádhery co ste vykúzlili.. :slight_smile::slight_smile: popridavam pár svojich tohtotyzdnoviek
10. máj 2015 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
Dievčence, ktoré robíte tortičky s čokoládovými mantinelmi, ako sa tie torty potom krájajú? Asi sa ten mantinel poláme, alebo s nahriatym nožom? Budem takú robiť a rada by som potom zákazníkom povedala, ako to majú porcovať.
10. máj 2015 o 20:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 Krásne... Tá svadobná a orchidea sú úžasné :dizzy_face:
10. máj 2015 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sollange Prosím ťa, koľko vážila tá tortička asi na PSP? Ďakujem :slight_smile:
10. máj 2015 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker mala 6 kg:wink:
10. máj 2015 o 20:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sollange Hm, myslela som, že aj viac :slight_smile: Páči sa mi ten štýl.... Mám robiť tortu pre cca 100 ľudí. Premýšľala som nad 3-poschodovou, ale toto sa mi vážne veľmi páči....
10. máj 2015 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, opat pribudli krasne dielka, ja uz peciem minimalne, ale velmi som sa tesila na tortu pre mm na 40, zozala velky uspech, prvy krat som skusila bielu parizsku s mascarpone a ovocim a urcite bude robena casto :grinning:
@mysiatkoo velka vdaka ti patri za rady :-*
10. máj 2015 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@maya30 woooow nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
uz som tu sla reklamaciu napisat, ze ci si ty uz dopiekla..a ci co? :confused: :wink: :wink: no zvolni zena, zvolni, bo nenahraditelnych su plne cintoriny ako moja mama vravieva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. máj 2015 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sticker Malo to byť pôvodne 5 schodov,ale som to zredukovala,lebo bola len pre 25 ľudí.Ale musím povedať,že vyvalkat takú plochu poťahovky mi dalo zabrať a keby bola ešte raz taká,tak neviem :slight_smile:
10. máj 2015 o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pridavam aj ja tohtovikendovky, svadobnu darovaciu a na krstiny bez potahovky

@maya30 fiha :confused: to si ma trosken zaskocila, ale podla mna bude super letna prestavka, vypnes, oddychnes... a potom sa zas mozes pustit do tych tvojich umeleckych dielok :slight_smile: ci normal planujes najst si cosi ine?
10. máj 2015 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@sasettka Prekrásne tortičky :dizzy_face:
@sollange No veď toto..... Presne som pozerala na tvoju tortu a predstavovala som si ako prenášam poťahovku na ňu :unamused:
10. máj 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimcak skús a daj hneď info
10. máj 2015 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak skusim pridat aj ja jednu na PSP. Bola robena pre syna, tak bol stres, vybavovanie a panika pred prijimanim :grinning: :grinning: :grinning: Preto ani fotka torty nic moc :frowning2: :unamused:
10. máj 2015 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@maya30 tak to je opat divocina. Nadherneee, kazda jedna. Neskoncis akoze na furt, vsak nie? len teraz trosku oddych. to by bola velka skoda, neblazni :wink:
10. máj 2015 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka prekraaasne, ta staroruzova je dokanala :slight_smile:
10. máj 2015 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo pre radost urcite ano, ale dovtedy ma este nejakych 40 kuskov caka :rolling_eyes:
10. máj 2015 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka ano Sasi, mam v plane najst si pracu a zacat zit normalne
10. máj 2015 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@antenka1 si zlata ale to uz som skusala. Nefunguje to. :unamused:
10. máj 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 krasne
@pristela dokonale
@lamps tie kudrlinky ma dostali :slight_smile:, uzasne
@adrika202 to mnozstvo a v takom super prevedeni, to je skvele :slight_smile:
vsetky babenky co ste to tu popridavali, zasnem... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2015 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@antenka1 @sticker dakujem :dizzy_face:

@maya30 jj, chapem ta uplne
10. máj 2015 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 faaakt? hmmm. si v tom az prilis dobra. Takze planujes potom uz len pre rodinu piect? Tak to potom dufam, ze mas velku rodinu :wink:
10. máj 2015 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok